Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Almants, Haralds

Dzimšanas dienu svin:

Daniela Ozoliņa

Lauris Rinmanis, Indra Zālīte

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

12.H klase – konkursa „Mēs varam labāk” laureāti

Publicēts: 30. jūnijs 2015
Atjaunots: 15. jūlijs 2015

     Konkursu jau ceturto gadu kopīgi rīko izglītības portāls E-klase un laikraksta Diena pielikums Skolas Diena. Kopumā, pārvarot konkursa kvalifikācijas kārtu, kurā klases vidējai atzīmei bija jābūt vismaz seši, Mēs varam labāk! šogad sacentās 6188 klases no visas Latvijas.

     Labā ziņa par 12.H klases uzvaru pienāca tieši izlaiduma vakarā, un tā skolēnos radīja papildus pacilātības un gandarījuma sajūtu. 15. jūnijā devāmies uz apbalvošanas pasākumu kinoteātrī Citadele, kur tikām sumināti un saņēmām ļoti jaukas balvas, kā arī noskatījāmies kinofilmu „Jūras laikmeta pasaule”. Uz noslēguma pasākumā bija sabraukušas 27 klases – pirmo trīs vietu ieguvējas katrā klašu grupā no 4. līdz 12. klasei.

     Savukārt 28. jūnijā steidzāmies savas balvas izmantot – apmeklējām Latvijas Dabas muzeju, pavizinājāmies 3 x 3 kartinga trasē, kā arī steidzām apmeklēt pasaulē lielāko ceļojošo izstādi  TITANIC The EXHIBITION. Kopumā sanāca ļoti jauks pasākums. Rudenī centīsimies izmantot arī mums dāvāto iespēju – apmeklēt izrādi Rīgas Jaunajā teātrī.

     Sapratām, ka gluži pa velti visas šis vērtīgās dāvanas mums netika dāvātas, bija jāiegulda liels darbs, lai uzlabotu savus mācību sasniegumus. Taču tas bija to vērts!

 Inga Koreņika,

12. H klases audzinātāja

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Almants, Haralds

Dzimšanas dienu svin:

Daniela Ozoliņa

Lauris Rinmanis, Indra Zālīte

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt