Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Arvils, Osvalds

Dzimšanas dienu svin:

Adrians Punkstiņš, Kristers Biljards, Marta Znotiņa

Ieskaties!

Skolotāji mācās par energoefektivitāti

Publicēts: 08. janvāris 2019
Atjaunots: 02. janvāris 2020

Eergoefektivitātes tēma ir gana plaša un aktuāla, lai to apgūtu padziļināti skolas projektu nedēļas ietvaros. Akcentējot starpdisciplināro pieeju mācību procesā, pedagogu kopdarbības rezultātā tiks organizētas kompetenču pieejā balstītas nodarbības – praktiskās darbnīcas, kurās skolēni mācīsies darot paši, veicot praktiskus eksperimentus un pētījumus. Iecerēts, ka projektu nedēļā 2.-5. klašu skolēni pētīs dažādus enerģiju veidus un veiks vienkāršus pētījumus un eksperimentus. 6.-8. klašu skolēni būvēs māju modeļus un meklēs savām būvēm vispiemērotākos energoefektivitātes risinājumus. Savukārt 9.-11. klašu skolēni izstrādās vienkāršotus energoauitus dažādām publiskajām ēkām Saldus pagastā. Projekta nedēļā paveiktais tiks prezentēts noslēguma pasākumā, uz kuru būs aicināts ikviens interesents.

Projekts “Esi Energo Efektīvs” saņēmis finansējumu Izglītības un zinātnes ministrijas organizētā atklāta projektu konkursa Globālās izglītības tīkla Eiropā Globālās izglītības palielināšanas un inovāciju programmas finanšu instrumenta projektu atlasē.

Projekta mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par energoefektivitātes nozīmi un ietekmi uz klimata pārmaiņām pasaulē, nodrošinot iespēju piedalīties interaktīvās izglītojošās nodarbībās, izmantojot praktiski pielietojamas metodes un iepazīstot industrijā izmantotus energoefektivitātes risinājumus.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Arvils, Osvalds

Dzimšanas dienu svin:

Adrians Punkstiņš, Kristers Biljards, Marta Znotiņa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt