Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Agneta, Agnis, Ansis

Ieskaties!

Ieteikumi vecākiem attālināto mācību periodā!

Sākot ar 25. janvāri arī 1. - 4. klašu skolēni mācības uzsāks attālināti. Skolēniem paredzētie darbi tiks ievietoti e-klases dienasgrāmatā. Aicinām vecākus būt par atbalstu veicamo darbu plānošanā, neskaidrību gadījumos sazināties ar priekšmetu skolotāju vai klases audzinātāju. 

Mēs nevaram mainīt apstākļus - varam tikai tiem piemēroties! 

Skatīt vairāk

Barikādēm 30

Savās atmiņās par piedzīvoto Rīgā 1991.gada janvāra Barikādēs dalījās mūsu novadnieki Andris Akermanis un Armands Ķiģelis.
Saulainā svētdienā kopīgi aizdedzām atmiņu ugunskuru pie skolas, lai šajā stāstā šodien dalītos ar skolēniem. Paldies Jums!
Klases stundās, jaunieši noskatījās video un kopīgi veidoja klases dziesmu sarakstu ar dziesmām, kuras jaunieši šodien dziedātu un klausītos pie Barikāžu ugunskuriem.
 
Video un montāža: Lauris Rinmanis
Video aplūkojams, sekojot saitei. 
 
Ar jauniešu izvēlētajām dziesmām var iepazīties atverot rakstu. "Skatīt vairāk"---> 
 
 
Skatīt vairāk

Mācību stundu cikls vidusskolai angļu valodas stundām

Skolotājas Antra Dukāne un Liāra Beļkeviča ir izstrādājušas mācību stundu ciklu vidusskolām “I speak English, I am literate”.  Izstrādātais mācību materiāls tika prezentēts valsts angļu valodas skolotāju asociācijas (LATE) seminārā online platformā 29.decembrī, un tas ir pieejams visiem LATES biedriem.

Lepojamies ar Druvas skolotāju profesionalitāti!

Skatīt vairāk

Sasniegumi konkursā "Latviska Latvija 2040"

Valsts svētku mēnesī Nacionālā Apvienība izsludināja domrakstu konkursu "Latviska Latvija 2040". Nora Grišāne ieguva vienu no galvenajām balvām (100 eiro naudas balvu). Savukārt atzinību un naudas balvu ieguva Kate Kaļišuka (skolotāja Laine Liepa)

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi F.Bārdas konkursā

Godinot Friča Bārdas devumu latviešu kultūrā, PIKC „Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums” sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru , UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju organizēja dzejnieka Friča Bārdas 140. jubilejai veltītu literāro darbu un pārspriedumu konkursu, kurā 2.vietu ieguvusi Paula Raboviča, atzinību Rigonda Kiršteina, Diāna Buivida, Laura Ceļapītere, pateicības saņem- Una Šlisere, Elīza Ozola, Krista Lange, Marta Znotiņa, Liāna Vitkovska, Ieva Gajevska, Marta Radziņa, Elīza Milta. Paldies šo skolēnu latviešu valodas skolotājai Sandrai Burvei!

Apsveicam ar panākumiem!

ES dabaszinātņu olimpiādes atlases rezultāti

ES dabaszinātņu olimpiādes starpnovadu atlasē 1.vieta Ansim Gustavam Andersonam, 3.vieta Beātei Betai Makovskai, savas zināšanas dabaszinībās apliecināja arī Marta Blūma, Rainers Apinis (skolotāji- Inese Zīrupa, Ina Rudzutaka, Alla Bondarika).

Apsveicam ar sasniegumiem!

Sasniegumi vēstures olimpiādē

Starpnovadu vēstures olimpiādē 2. vieta Rūdolfam Prūsakam, 3. vieta Edijam Jakubauskam (skolotājs Aivars Tērauds), atzinība Ivo Stepiņam (skolotāja Kristiāna Cāzere), savas zināšanas vēsturē apliecināja arī Emīls Bents un Viktorija Rodionova.

Apsveicam ar sasniegumiem!

Sasniegumi bioloģijas olimpiādē

Starpnovadu bioloģijas olimpiādē 1. vieta Beātei Betai Makovskai, 2. vieta Emīlam Bentam, 3.vieta Paulai Strautmanei, atzinība Martai Blūmai, savas zināšanas bioloģijā apliecināja arī Marta Paula Stepena, Alise Bērziņa, Ieva Gajevska, Laura Ceļapītere (skolotāja Ina Rudzutaka).

Apsveicam ar sasniegumiem!

Sasniegumi angļu valodas olimpiādē

Starpnovadu angļu valodas olimpiādē mūsu skolu pārstāvēja seši skolēni. Savā klašu grupā 3. vietu ieguva Rūdolfs Prūsaks, Ivo Stepiņš, 2. vietu- Jēkabs Galiņš, labi rezultāti  arī Akselam Jaunzemim, Tomam Grigaitim, Viktorijai Rodionovai (skolotāja Antra Dukāne).

Apsveicam ar sasniegumiem!

Olimpiādes attālinātajā mācību procesā

Attālinātā mācību procesa laikā tiek saglabāta iespēja skolēniem piedalīties mācību priekšmetu olimpiādēs, kas norisinās no mājām tiešsaistē. Līdz ar to skolēns faktiski pats individuāli tajās piedalās – bez tiešas skolas uzraudzības. Tomēr mēs lepojamies, ka skolēni ir izvēlējušies gatavoties olimpiādēm- papildus mācīties, lasīt, risināt uzdevumus, diskutēt par sarežģītākiem jautājumiem-, lai pilnveidotu sevi, kā arī pārstāvētu savu skolu.

Sasniegumi 1.semestrī

1.semestra ikdienas mācību sasniegumi attālinātajā mācību procesā apliecina skolēnu un skolotāju prasmi sadarboties, atrast atbilstošākos mācīšanas un mācīšanās veidus, lai iegūtās zināšanas nestu prieku un pārliecību par sevi.

Saldus novada stipendiju “Vidusskolēnu Medusmaize” Druvas vidusskolā ieguva 19 skolēni, savukārt zelta liecību kandidāti (semestra vērtējumi ir tikai 8-10 balles, iespējams viens 7) ir 19 skolēni, bet sudraba liecību kandidāti - 36 skolēni (semestra vērtējumi ir tikai 7-10 balles, iespējams viens 6).

Lepojamies ar skolēnu sasniegumiem!

Skatīt vairāk

Mācību sasniegumi 1. - 4. klašu skolēniem 1. semestri noslēdzot

Šis mācību gads nesis izmaiņas mācību darbā - gan uzsākot mācības pēc pagājušā mācību gada, kad pēdējos mēnešus mācījāmies attālināti, gan strādājot pēc jaunā standarta 1. un 4. klasēs sākot ar 1. septembri. Izmaiņas skārušas arī  mācību sasniegumu novērtēšanu 1. semestri beidzot! Turpmāk 1. - 3. klašu skolēni tiek nominēti titulam "Druvas vidusskolas Superskolēns" un Zelta un Sudrabu liecību kandidāti būs 3. un 4. klašu skolēni!  

Lepojamies ar lieliskajiem sasniegumiem, jo sākumskolas posmā  ir 21 Zelta liecības kandidāts un 23 Sudrabas liecības kandidāti (3. - 4.klase)!

Turklāt titulam "Druvas vidusskolas Superskolēns" nominēti 32 skolēni (1.-3.klase)!

Lai izturība un spēks arī 2. semestrī!

Skatīt vairāk

Ar klasi pretim Ziemassvētkiem

Noslēdzot mācību gada pirmo semestri, skolēni individuāli, visas dienas garumā, tika aicināti piedalīties izaicinājumā "Ar klasi pretim Ziemassvētkiem" ar mērķi, nokļūt vistuvāk Ziemassvētku vecīša ciemam Somijā. Kura klase spēja veikt visvairāk kilometru? 

Ar lepnumu un prieku ziņojam, ka izaicinājumā piedalījās 25 klases, kopīgi veicot 2863.8 km ! Ejot pa taisnāko ceļu, ko piedāvā Google Maps, mēs visi kopā veicām ceļu līdz Ziemassvētku ciemam un atnācām arī atpakaļ! :) 

Klases, kurās lielākais iešanas azarts un sacensības gars, ieraudzīsi attēlā! 

Līdz nākamajam izacinājumam! Tāds noteikti būs! 

DV- Daudz Var! (arī aiziet uz Somiju un atpakaļ :) ) 

Skatīt vairāk

Sasniegumi konkursā "Bebr[a]s"

Jau vairākus gadus Druvas vidusskolas skolēni ar panākumiem piedalās starptautiskajā loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursā "Bebr[a]s". Arī šis gads nebija izņēmums. Uz fināla kārtu, kas risināsies janvārī, ir uzaicināti Druvas vidusskolas skolēni Edgars Andersons, Ansis Gustavs Andersons un Rūdolfs Ceimers. Apsveicam viņus ar lielisko startu! Jāatzīmē, ka Ansis konkursa pirmajā kārtā izcīnīja maksimālo punktu skaitu, kas ir izcils rezultāts jebkurā mērogā. No Druvas vidusskolas šogad konkursā piedalījās 178 skolēni no 5. līdz 12. klasei.

Konkurss "Personība Latvijā"

Konkursā "Personība Latvijā- izaicinājums manai dzīvei un nākotnei" piedalījās divi mūsu skolas jaunieši Beāte Beta Makovska, vēstot par Latvijas vadošo jāšanas sporta konkūristu K.Neretnieku, un Emīls Bents, izceļot Oskara Kalpaka nozīmi Latvijas attīstībā.

Lai šo personību devums iedvesmo!

 

Sasniegumi R.Mūka radošo darbu konkursā

R.Mūka radošo darbu konkursā pieci mūsu skolas skolēni- Arta Romane, Tīna Gūtmane, Elīza Milčonoka, Rihards Pūce, Marta Blūma- meklēja atbildes uz R.Mūka filozofisko jautājumu: "Paskaties uz sevi no augšas un pēc tam no apakšas! Ko tu tur redzi?"

Atzinību ieguva Arta Romane un Tīna Gūtmane (skolotāja Sandra Burve).

Lepojamies ar skolēnu nerimstošo vēlmi radīt, meklēt atbildes un radoši domāt!

DV svin Latvijas svētkus!

Jau pagājušajā nedēļā ar siltu gaismas ceļu un strēlnieku dienasgrāmatu lasījumiem atzīmējām Lāčplēša dienu un iesākām valsts svētku nedēļu!

Tāpat, Latvijas karti silda jūsu silto vārdu sirdis ar 102 vārdiem, ar ko katrs no jums lepojas Latvijā!

Rīt, 17.novembrī plkst.10:30 Druvas vidusskolas Facebook lapā

 pieslēdzies Laura Valtera svētku tiešraides koncertam "Gaismā rotāties" un direktora svinīgajai svētku uzrunai.

Pēc tam- svinīgā klases stunda. 

18.novembrī, svini svētkus ģimenes lokā, dodies dabā un publicē bildes Instagram un Facebook, pievienojot tēmturi #DVSVINLATVIJU 

 

Lai lepnums par savu zemi svētkos un katru dienu! Latvijai 102!

 

 

Skatīt vairāk

Diskusija jauniešiem

2020.gada Karjeras nedēļas moto  "Kau! Sadzirdi un liec aiz auss!". 28.oktobrī, piedalies tiešsaistes diskusijā "Uzklausi, padomā un izlem pats!".

Kad: 28.oktobrī plkst. 10.00

Kur:  facebook!TavaiKarjerai

Skatīt vairāk

Iedvesmas konference "Uzdrīksties uzvarēt!"

Veiksme biznesā ir kā kāpiens kalnā. Ceļš uz virsotni nesolās būt viegls, taču ticība, ka vari nokļūt pašā augšā jau ir pusceļš uz to. Notici, uzdrīksties un SASNIEDZ SAVU EVERESTU! Latvijā lielākā  uzņēmējdarbības iedvesmas konference jauniešiem #UzdrīkstiesUzvarēt2020 notiks arī šogad!

Ikvienam būs iespēja konferenci redzēt tiešraidē (delfi.lvdiena.lv, facebook u.c) . Mēs būsim parūpējušies, lai šo konferenci vērot ir tikpat aizraujoši kā visus iepriekšējos gadus klātienē.  Par tehnisko  nodrošinājumu -  lielajiem ekrāniem, īpaši kvalitatīvu skaņu un interaktivitāti rūpēsies Latvijā labākā radoši tehniskā komanda.

 

Skatīt vairāk

Karjeras nedēļa 2020

27.oktobrī plkst.19.00 diskusija vecākiem "Karjeras lēmums. Kā virzīt? Kā runāt? Kā atbalstīt?". Interesanti lektori, dažādi viedokļi. Tiešsaiste facebook@TavaiKarjerai

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Agneta, Agnis, Ansis

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt