Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Virma, Zelma, Zemgus

Dzimšanas dienu svin:

Elīna Sobute, Niks Ūselis

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Sasniegumi valsts zinātniskajā konferencē

Latvijas skolēnu zinātnisko darbu konferencē Druvas vidusskolu pārstāvēja 12 zinātniski pētniecisko darbu autori. Unai Šliserei 2.pakāpe (skolotāja Sandra Burve), Ievai Gajevskai 3.pakāpe un Paulai Strautmanei 3.pakāpe (skolotāja Inese Zīrupa). Ieva Gajevska ir ieguvusi LU speciālbalvu par izstrādāto darbu ķīmijas nozarē. Augstu novērtējumu ieguvuši Sarmītes Laukakmenes, Artas Romanes, Katrīnas Zvejnieces, Martas Znotiņas, Rūdolfa Prūsaka, Artas Poles, Elzas Ķuzes, Linetas Vīksnes, Lauras Ceļapīteres pētījumi.

Lepojamies un apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi Kurzemes zinātniskajā konferencē

 

Kurzemes zinātniskajā konferencē Druvas vidusskolu pārstāvēja 15 zinātniski pētniecisko darbu autori, iegūstot austus novērtējumus! 12 daru autori- Sarmīte Laukakmene, Arta Romane, Katrīna Zvejniece, Marta Znotiņa, Una Šlisere, Rūdolfs Prūsaks, Arta Pole, Elza Ķuze, Lineta Vīksne, Laura Ceļapītere, Ieva Gajevska, Edijs Jakubausks, Paula Strautmane- ir saņēmuši uzaicinājumu uz Valsts zinātnisko konferenci!

Lepojamies ar rezultātiem!

 

Skatīt vairāk

Skatuves runas konkurss Zvirbulis 2020

Pirmdien, 2.martā skolas talantīgākie skatuves runas meistari, piedalījās konkursa 1.kārtā Saldū. 

Priecājamies par 12.klases skolnieces Līnas Oliņas izvirīšanu  2.kārtai- Kurzemes reģiona konkursam Liepājā. 

Ikviens no skolas runātājiem parādīja brīnišķīgu sniegumu, ko ar augstiem rezultātiem novērtēja arī konkursa žūrija. 

Augstākā pakāpe

Līnai Oliņai (12.m), Emīlam Bentam (10.d), Nikam Biseniekam (12.d)

1.pakāpe:

Linetai Vīksnei (11.d), Zentai Mariai Rinmanei (9.re), Gabriellai Patrašanu (8.re), Jēkabam Mālniekam (3.do), Rēzijai Romanovskai (5.re), Sofijai Romanovskai (1.re)

2.pakāpe:

Elīzai Lūsei (3.do)

Paldies par ieguldīto darbu arī skolotājām Sandrai Burvei, Līgai Kaļišukai, Ingunai Vējai, Lainei Liepai, Ingai Koreņikai, Sandrai Blūmai, Dzintrai Januzei, Arvitai Romanovskai.

Apskati arī konkursa galeriju! 

 

Skatīt vairāk

Sasniegumi volejbolā

Saldus novada skolu sacensībās volejbolā Druvas vidusskolas meiteņu komandai 1.vieta un iespēja cīnīties par uzvaru Rīgā! 

Veiksmi un cīņassparu!

Sasniegumi informātikas olimpiādē

Informātikas (programmēšanas) valsts 33.olimpiādes 2.posmā maksimālo punktu skaitu un 1.vietu ieguva Ansis Andersons. 2.vieta Rūdolfam Ceimeram, 3.vieta Jēkabam Galiņam. Paldies skolotāju komandai par skolēnu sagatavošanu!

Izturību, gatavojoties trešajam posmam!!

Sasniegumi vēstures olimpiādē

Vēstures valsts 26. olimpiādes 10.-12. klasēm 2.posmā Edijam Jakubauskam atzinība (skolotājs Aivars Tērauds).

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi latviešu valodas un literatūras olimpiādē

Latviešu valodas un literatūras valsts 46. olimpiādes 8.-9. klasēm 2.posmā 1.vieta Evelīnai Frīdenbergai Tomašai, 2. vieta Evelīnai Vlasovai, atzinība Evelīnai Baltiņai (skolotāja Sandra Burve).

Evelīna Frīdenberga Tomaša un  Evelīna Vlasova ir uzaicinātas uz olimpiādes 3.posmu.

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi zinātniskajā konferencē

Starpnovadu zinātniskajā konferencē 1.pakāpe Edijam Jakubauskam, Katrīnai Zvejniecei, Elzai Ķuzei, Paulai Rabovičai, Ievai Gajevskai, Sarmītei Laukakmenei, Kristai Langei, Laurai Ceļapīterei, 2.pakāpe Martai Znotiņai, Linetai Vīksnei, Artai Polei, Rūdolfam Prūsakam, Paulai Strautmanei, Uvai Eglītei, Ievai Zutei. Visu skolēnu darbi ir nosūtīti izvērtēšanai Kurzemes zinātniskās konferences komisijai.

Apsveicam ar pirmajiem sasniegumiem pētniecībā!

Sasniegumi ekonomikas olimpiādē

Ekonomikas valsts 21. olimpiādes otrajā posmā atzinība Rūdolfam Fišeram (skolotājs Jānis Mūrmanis)

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi fizikas olimpiādē

Fizikas valsts 70.olimpiādes 2.posmā 1.vieta Elzai Ķuzei, Mārcim Kaļišukam, atzinība Raivim Liepam, Martai Blūmai (skolotāja Alla Bondarika).

Apsveicam ar panākumiem!

Veiklo stafetes

2-5.klases komandai "Veiklo stafetēs" 3.vieta.  (skolotāja I.Grinberga, K. Baumanis).

Apsveicam veiklos sportistus!

Skatīt vairāk

Sasniegumi florbolā

Saldus novada skolu sacensībās florbolā:

8.-9.klašu meiteņu un puišu komandām  3. vieta (skolotājs Z.Zeps),

6-7.klašu puišu komandai 4.vieta (skolotājs K.Baumanis).

Apsveicam ar rezultātiem florbolā!

 

Skatīt vairāk

Sasniegumi krievu valodas olimpiādē

Starpnovadu krievu valodas olimpiādē 2.vieta Unai Šliserei, Zentai Mariai Rinmanei, 3.vieta Valtam Rancānam, atzinība Ievai Gajevskai (skolotāja Ene Rožkova).Dalībnieki- Paula Strautmane, Emīls Bents, Diāna Aleksandrova.

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi bioloģijas olimpiādē

Valsts 42.olimpiādes 2.posmā 1.vieta Emīlam Bentam, 3.vieta Ievai Gajevskai (skolotāja Ina Rudzutaka). Dalībnieki- Betija Grinberga, Laura Ceļapītere, Paula Strautmane, Alise, Bērziņa, Raivis Liepa, Jānis Zaķis.

Apsveicam ar sasniegumiem!

Sasniegumi mājturības un tehnoloģiju II olimpiādē

Mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 6.-7.klasēm 2.vieta Uvim Sproģim, Gustam Polim (skolotājs Andis Ozolnieks). Savas prasmes apliecināja Kristiāns Balodis, Edgars Andersons, Roberts Grundmanis, Jēkabs Jēkabsons.

Apsveicam ar panākumiem!

R.Blaumaņa radošo darbu konkursā

R.Blaumaņa 15.radošo darbu konkursā tika iesūtīti 163 darbi.

Atzinība Mārtiņam Ludim Meijam par filozofiskumu tēmas atklāsmē (skolotāja Laine Liepa).

"Kādam šķiet, ka bez R. Blaumaņa Latvija nebūtu tā pati, bet cits uzskata, ka viņa darbiem nav īpašas nozīmes, un abiem ir taisnība. Tikai šī taisnība izmainās, tiklīdz mēs izmainām mūsu vērtības." (M.L.Meija)

Atzinība Liānai Vitkovskai par interesantu R.Blaumaņa sapņu atklāsmi (skolotāja Sandra Burve)

"Gan senāk, gan šodien svarīgi klausīties, ieklausīties, dzirdēt un saredzēt citam citu, un sapņi īstenosies, nevienam nenodarot ļaunu."(L.Vitkovska)

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi angļu valodas olimpiādē

Angļu valodas valsts 49.olimpiādes (10.–12.klasēm) 2.kārtā 2.vieta Tomam Grigaitim, Viktorijai Radionovai (skolotāja Antra Dukāne).

Starpnovadu angļu valodas olimpiādē 1.vieta Ansim Andersonam, 3.vieta Jēkabam Galiņam, atzinība Gvido Mēterim (skolotāja Antra Dukāne).

Savas zināšanas angļu valodā apliecināja arī Lūkass Pavlovs, Rūdolfs Prūsaks, Stefānija Pavlova, Mārcis Kaļišuks, Niks Bisenieks, Roberts Jansons, Ivo Stepiņš, Ivo Lauva.

Apsveicam ar panākumiem!

Jaunatnes sporta laureāts 2019

Priecājamies kopā ar 11.klases skolnieci Elzu Ķuzi un viņas ģimeni, saņemot Jaunatnes sporta laureāta 2019 balvu par izciliem sasniegumiem sportā (trenere Inguna Čākure).
Elza ir Latvijas orientēšanās jauniešu izlases dalībniece, Eiropas jauniešu čempionāta sudraba godalgas ieguvēja.
Lepojamies un novēlam panākumus arī turpmāk!

Foto: Latvijas Orientēšanās Federācija

Sasniegumi futbolā

Saldus novada skolu sacensībās futbolā 1.vietu ieguva Druvas vidusskolas puišu komanda- 

Valters Voitāns, Rihards Roberts Miķelsons, Ralfs Eduards Gauja, Rinalds Dirvēns, Emīls Meija, Rainers Ozoliņš, Ivo Lauva, Gvido Brikmanis (skolotājs Z.Zeps).

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi rudens krosā

Saldus novada skolu sacensībās rudens krosā:

1.vieta vidusskolas komandai- E. Ķuzei, A. Bērziņai, G. Jarašunam, E. Zērnim;

2. vieta 5.klašu zēnu komandai- R.Sproģim, G.Šmitam, K.Kārkliņam, I.Eglītim;

3.vieta 5.klašu meiteņu komandai- L.Sovardei, M.Rozei, K.Kripševicai, L. Šmēdiņai.

Apsveicam ar sasniegumiem!

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Virma, Zelma, Zemgus

Dzimšanas dienu svin:

Elīna Sobute, Niks Ūselis

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt