Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Elva, Elvijs, Elvis, Laimis, Laimonis

Ieskaties!

Atklātās mūzikas ieskaites

Druvas vidusskolā decembris atnāk ar mūzikas un dziesmu skaņām, ko nes mūzikas programmas skolēnu atklātās ieskaites instrumentu spēlē un vokālā! Vairākus vakarus skolēni iepriecināja savus vecākus ar muzikāliem priekšnesumiem. 

Prieks par skolēnu sagatavotību un atbildību! Paldies visiem instrumenta spēles skolotājiem, īpaši mūzikas katedras vadītājai  Olitai Mauerzakai par pasākuma organizāciju!

Mājturības stundās- deju svētku rekvizīti

Paldies 7.-8.klases puišiem un skolotājam A.Ozolniekam par mājturības stundās pagatavotajiem grābekļiem, kas nepieciešami, gatavojoties  Latvijas skolu jaunatnes deju svētkiem dejā "Grābtin grābu siena pļavu"!

JDK "Puzurs"dejotāji

 

Interesanta pieredze

Šajā interneta mājas lapas kategorijas "Nākotnes skola" apakšsadaļā tiks ievietota informācija (arī saites uz informāciju) par Latvijas un pasaules izglītības interesantiem centieniem. Te, protams, būs pieejama arī informācija (lekciju, nodarbību prezentācijas, saites) no "Samsung Skola nākotnei" programmas „Skolotājs 3.0” mācībām.

 

 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Elva, Elvijs, Elvis, Laimis, Laimonis

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt