Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Klinta, Kristaps, Kristofers, Krists

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Talantu skolas 12. oktobrī

Izvēlies vienu no piedāvātajām iespējām savu talantu slīpēšanā! Varbūt Tev interesē programmēšana, tad gaidām Tevi jauno programmētāju skolā. Bet iespējams, ka Tu labprātāk noklausītos Kristapa Lamstera pieredzes stāstu par polārpētniecību un piedalītos Jura Levica organizētajā ģeogrāfijas konkursā? Ja gribi praktizēt aktiermeistarību, tad pievienojies Multimediju skolai, bet, ja iepazīties ar mākslinieci Lindu Mūrnieci, kura studējusi Kanādā, pievienojies viņas vadītajām radošajām darbnīcām Personības attīstības skolā. Jaunie biologi šoreiz diskutēs par nopietnu un aktuālu tematu - atkarībām. Nāc, pievienojies un uzzini ko jaunu!

Talantu skolu atklāšanas pasākums

Ar atklāšanas pasākumu , kurā pulcējušies 132 dalībnieki no 10 Saldus novada skolām, atklāta Talantu skolu jaunā sezona!

Šie zinātkārie jaunieši visa gada garumā, vienu piektdienas vakaru mēnesī veltīs tam, lai apgūtu papildu zināšanas, prasmes un trenētu kādas iemaņas kādā no 6 Talantu skolām.

Sadarbībā ar ar skolu vadītājiem, dažādu nozaru profesionāļiem, Saldus novada pašvaldību un Druvas vidusskolu šis pasākums ir kļuvis par gaidītu tradīciju, kuru jaunieši ar prieku izmanto un iesaka arī citiem.

Lai aktīva un zināšanām bagāta Jaunā sezona!!!

Skatīt vairāk

TALANTU SKOLAS 2018./2019.

Vai TU jau esi izvēlējies savu Talantu skolu?

Gūsti papildu zināšanas, interesantu pieredzi un satiec savas jomas speciālistus dažādās nodarbībās visa mācību gada garumā!

Skatīt vairāk

Talantu skolas 8.decembrī

Ieplānosim laiku jaunām idejām un radošiem piedzīvojumiem! Aicinām uz Talantu skolu nodarbību 8.decembrī plkst.15.00 - 18.00. 

Skatīt vairāk

Sākas Talantu skolu jaunā sezona!

Piektdien, 22.septembrī, plkst.15.00  Druvā pulcēsies skolēni no visām Saldus novada skolām, lai atklātu Talantu skolu septīto sezonu! Pieteikšanās - līdz 20.septembrim pie klašu audzinātājiem!

Skatīt vairāk

Svinēsim pavasari Talantu skolās!

Piektajā pavasara dienā - piektdien, 24.martā, plkst.15.00 aicinām atkal visus zinātkāros un talantīgos skolēnus no visa Saldus novada pulcēties kopā Druvā sešās interesantās nodarbībās!

Skatīt vairāk

Talantu skolas februārī

Piektdien, 17.februārī plkst.15.00 gaidām atkal visus aktīvos un zinātkāros uz nodarbībām sešās Talantu skolās!

Būs gan interesanti, gan vērtīgi!

Skatīt vairāk

Pirmās nodarbības 2017.gadā

2017.gada 20.janvārī plkst.15.00 visi zinātkārie un talantīgie 5.-12.kl. skolēni no  Saldus novada dažādām skolām tiek mīļi gaidīti Druvas vidusskolā, kur sešās TALANTU SKOLĀS  atkal notiks kaut kas interesants un aizraujošs! Atceries ierakstīt piektdienas darbu kalendārā!

Skatīt vairāk

Talantu skolās oktobrī

14. oktobrī plkst.15:00 tiekamies Talantu skolā:
Kurzemes jauno programmētāju skola, skolotājs N.Svētiņš gaidīs jaunos programmētājus, lai turpinātu darbu programmēšanas valodas apguvē.
Jauno matemātiķu skola, skolotāja R.Gulbe ar jaunajiem matemātiķiem dosies uz Ozolu biotopu Kabilē. Atceraties nav sliktu laika apstākļu ir tikai nepiemērots apģērbs. Ģērbjaties atbilstoši laika apstākļiem!
Kurzemes jauno ģeogrāfu skola, skolotājs J.Levics pārsteigs ar erudīcijas konkursu, trīs erudītākie iegūs jaunos žurnālus balvā un LU lektors I.Strautnieks būs sagatavojis nodarbību par tēmu "Centrāleiropas apdzisušie vulkāni".
Kurzemes jauno biologu skola, skolotāja I.Ādlere ir uzaicinājusi LU lektori A.Pasteri, lai turpinātu praktisko pētniecību, šoreiz par tēmu"Organisko vielu ietekme uz organismu".
Personības attīstības skola, skolotāja D.Pūce ir aicinājusi skoliņā viesoties Saldus boksa kluba treneri A.Pūci. Audzēkņiem jāierodas apģērbā, kurā viegli kustēties, vingrot.
Multimediju skola, skolotāja E.Rožkova ar audzēkņiem dosies uz Saldus Radio, lai iepazītos ar radio darba specifiku, kurā ievadīs Saldus Radio direktors M.Bergmanis.
Uz tikšanos Druvā!
Skatīt vairāk

TALANTU SKOLAS sāk jauno sezonu

TALANTU SKOLAS

Druvas vidusskolā

zinātkāriem un aktīviem jauniešiem

2016./2017.m.g.

Izvēlies vienu no 6 iespējām!

Skatīt vairāk

Kārtējā Talantu skolu sezona noslēgusies

Septembris aicināja zinātkāros un aktīvos jauniešus uz Talantu skolām. Aicinājumam atsaucās 168 skolēni no 12 skolām Saldus novadā un 1 skolas Skrundas novadā. Reizi mēnesī Druvas vidusskolā ieradās jaunieši, lai pēcpusdienu pavadītu radošā, izzinošā un sadarbību veicinošā gaisotnē sešās talantu skolās - Kurzemes jauno uzņēmēju skola, Kurzemes jauno biologu skola, Kurzemes Jauno ģeogrāfu skola, Kurzemes jauno programmētāju skola, Jauno matemātiķu skola, Sava stila skola.

Skatīt vairāk

Talantu skolas, 15. aprīlī

 
Kurzemes jauno uzņēmēju skola un Kurzemes jauno programmētāju skola tiksies ar dažādu nozaru programmētājiem - M. Frolovs – AirDog programmēšana, J. Gruzis - "Minecraft spraudņu veidošana", D. Egle - "Vienkārša datorspēļu programmēšana" un AirDog šovs.
 
Sava stila skola - brauks uz Saldus Radio un tiksies ar M. Bergmani, pēc tam iepazīs it kā pazīstamo Saldu kopā ar gidi V.Jurevicu
 
Kurzemes jauno biologu skola - brauks uz SIA Saldus Medicīnas centrs un P/A Sociālais dienensts
 
Kurzemes jauno ģeogrāfu skola - skolotājs J.Levics sagaidīs ar kārtējo aizraujošo konkursu un būs LU profesors
 
Jauno matemātiķu skola - skolotājas Ritas Gulbes vadībā darbosies laukā,lai veiktu praktiskus uzdevumus un aprēķinus.
Skatīt vairāk

Piektdien, 19.februārī Talantu skolas Druvā

Sava stila skolu priecēs - frizieris, stilists Andris Ruskulis.
 
Kurzemes jauno biologu skola - augu un dzīvnieku daudzveidība dažādos biotopos - audzēkņi skolotājas I.Rudzutakas vadībā strādās grupās, informāciju meklēs planšetēs un izzinās dažādos biotopus.
 
Kurzemes jauno ģeogrāfu skola - LU profesors Ervīns Lukševics pārsteigs ar tēmu "Ģeo vieta 2016", kā arī stāsts par Portugāli, bet skolotāja J.Levica konkurss būs par Krieviju.
 
Kurzemes jauno uzņēmēju skola - Saldū iepazīšanās ar pašvaldības kapitālsabiedrību "Saldus namu pārvalde", pēc tam b-ba "Jaunmuižnieks" Druvas vidusskolā iepazīstinās kā katrs iedzīvotājs var būt līdzdalīgs ēku apsaimniekošanā un savas dzīves vides uzlabošanā.
 
Jauno matemātiķu skola - skolotājas Ritas Gulbes vadībā strādās dažādus praktiskus darbus.
Skatīt vairāk

Darbs dara darītāju

Druvas vidusskolu 20.11. pieskandināja 12 Saldus novada un Skrundas vidusskolas aktīvo un zinātkāro jauniešu balsis, tiekoties Talantu skolās. 
Sava stila skolas audzēkņi viesojās mākslinieces Baibas Rīteres darbnīcā "Austrumi". Iepazinās gan ar mākslinieces pasaulē atzītajiem gobelēnu darbiem, gan gobelēnu aušanas procesu. Jauniešiem bija iespēja pašiem mēģināt uz rāmīšiem aust. Ar acīm darbs ir vienkāršs, bet ar rokām tik viegli darbs nevedās. Nekas. Darbs dara darītāju! 
Skatīt vairāk

Talantu skolas 2015./2016.m.g. sezona

Katrs skolēns, atbilstoši savam vecumam un interesēm var pieteikties tikai vienā talantu skolā. Nodarbības notiks vienu reizi mēnesī, piektdienās no plkst.15.00 līdz 18.00

Skatīt vairāk

Talantu skolas noslēdzas ar ekskursiju

Ar ekskursiju aktīvākajiem un zinošākajiem ir noslēgušās nodarbības talantu skolās. Paldies visiem, kas piedalījās. Tiksimies nākamajā mācību gadā!

Skatīt vairāk

TALANTU SKOLAS sāk jauno sezonu

Lai dotu iespēju skolēniem apgūt interesantas un noderīgas zināšanas un prasmes ārpus mācību stundām, arī šajā mācību gadā Druvas vidusskolā darbosies 6 TALANTU SKOLAS, kurās aicināti iesaistīties 5.-12.kl. skolēni no visām Saldus novada skolām. 

Skatīt vairāk

Talantu skolu nodarbības 17.janvārī

Kā rāda skolēnu decembra aptauja, kurā piedalījās 133 skolēni no visām sešām Talantu skolām, 92% dalībnieku apgalvoja, ka Jaunajā gadā noteikti turpinās apmeklēt nodarbības reizi mēnesī Druvas vidusskolā.

Skatīt vairāk

Talantu skolas Ziemassvētku noskaņā

Piektdien, 13.decembrī, no plkst.15.00 līdz 18.00 Druvas vidusskolā jau ceturto reizi šajā mācību gadā aicinām pulcēties Saldus novada zinātkāros skolēnus, kas darbojas 6 Talantu skolās.

Skatīt vairāk

Talantu skolu kārtējā nodarbība - 22.novembrī

Piektdien, 22.novembrī plkst. 15.00 - 18.00 mūsu skolā atkal kopā pulcēsies 150 jaunieši, lai apgūtu interesantas un vērtīgas lietas dāžādās zinātnēs.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Klinta, Kristaps, Kristofers, Krists

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Druvas vidusskola saņēmusi balvu par labākajiem CE rādītājiem lauku vidusskolu grupā 2018. gadā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt