Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Talantu skolas jau piektdien, 22.novembrī!

Apskati, kādas nodarbības šajā tikšanās reizē gatavo Talantu skolu vadītāji.

Skatīt vairāk

Talantu skolas oktobrī

Klāt Talantu skolu oktobra nodarbības, kurās gaidāmas dažādas interesantas un vērtīgas tikšanās, radošas praktiskās nodarbības un laboratorijas darbi. 

Uz tikšanos Druvas vidusskolā jau 18.oktobrī, plkst.15:00 

Skatīt vairāk

Talantu skolu jaunās sezonas atklāšana!

Prieks par visiem zinātkārajiem un aktīvajiem Saldus novada jauniešiem, kuri uzsākuši dalību Talantu skolu nodarbībās arī šajā mācību gadā.

Druvas, Ezeres, Rubas, Saldus, Nīgrandes, Cieceres skolu skolēni ar saviem skolotājiem 27.septembra pēcpusdienā ieradās Druvas vidusskolā, lai piedalītos jaunās sezonas atklāšanas pasākumā "Tavs talants ir Tavas superspējas!" , kurā  izaugsmes treneris Andris Arho ikvienam palīdzēja saprast, kas ir katra stiprā puse un kā to izmantot ik dienas.

Pēc nelielas tējas pauzes Talantu skolu audzēkņi devās uz iepazīšanās nodarbībām savās izvēlētajās skolās. 

Biologu skolā strādāja kardioloģe M.Mažule, kura stāstīja par sirds ritmu un intensīvās terapijas darbu.

Ģeogrāfi devās "ceļojumā" uz Albāniju.

Personības attīstības skolā atraktīvas iepazīšanās spēles.

Uzņēmēju skolā veidoja savas vizītkartes un iepazīstināja miljonāru padomi ar savu trako biznesa ideju.

Robotikas skola sāka darbu ar robotu izgatavošanu.

Progrmmētāju skolā iepazinās ar programmēšanas valodu un kā solīja skolotāja "Programmēšanas šovs var sākties!"

Multimediju skolā norisinājās projekta "Pilna doma" meistarklase ar "Delfi plus" redaktoru un Druvas vidusskolas absolventu Filipu Lastovski.

Tiekamies 18.oktobrī! 

Apskati pasākuma bildes !

Skatīt vairāk

Talantu skolu 2019./2020. mācību gada sezona

Tavs talants ir Tavas superspējas!

Izvēlies vienu no 8 Talantu skolu iespējām ,kuras šogad atkal piedāvā Druvas vidusskola. 

Tiekamies Talantu skolu atklāšanas pasākumā jau 27.septembrī!

Ar Talantu skolu piedāvājumu, iepazīsties šeit ---> 

Ieskaties vērīgi, atradīsi arī jaunumus! 

Skatīt vairāk

Kas labs šogad Talantu skolās

Vai Tu zini, kas ir Talantu skolas? Talantu skolas ir pašvaldības finansēts projekts – iespēja Saldus novada jauniešiem satikt nozares speciālistus izvēlētajā jomā, gūt papildus zināšanas un reizēm arī praktisku pieredzi. Pavērsim durvis dažām no tām un palūkosimies, ko interesantu šo talantu skolu dalībnieki piedzīvojuši šogad:

               Multimediju talantu skolas vadītāja Ene Rožkova stāsta, ka viesi šajā mācību gadā bija gan aktieri, gan režisoru asistente, gan fotogrāfi, gan  grafikas dizaineris, gan filmu veidotāji. Viņu vadībā skolēni apzināja savas radošās domāšanas robežas, detalizēti pētīja sevi kā vienotu organismu, mācījās būt personības, kas izceļas ikdienības un ērtās vienmuļības pūlī ar  spēju sevi skaisti nest un parādīt- es esmu šeit un tagad! Aktieri mācīja savu ķermenisko instrumentu-elpas, balss un stājas -sakārtošanas procesu, bet tehnisko procesu veidotāji dalījās ar savu fotografēšanas  un filmēšanas pieredzi, ļāva iepazīt modernās tehnoloģijas ,  jaunāko filmēšanas tehniku, kā arī deva  iespēju pašiem lidināt dronu.

Kurzemes jaunie ģeogrāfi katru nodarbību devās virtuālā ceļojumā, apceļojot tuvas un tālas valstis. Neklātienē bija iespēja  apskatīt Jordāniju, Balkānus, Peru un Taizemi. Taizemi varēja ne tikai apskatīt, bet arī pagaršot. Arta Zepa bija sagatavojusi no Taizemes vestu cienastu- grauzdētus kukaiņus, vabolītes un citus mošķus. Katrā nodarbībā bija iespēja pārbaudīt savu erudīciju talantu skolas vadītāja  Jura Levica sagatavotajā ģeogrāfijas konkursā.

Kurzemes jauno biologu skolu vada bioloģijas skolotāja Ina Rudzutaka viesojās vairāki ārsti un iepazīstināja gan ar savu profesiju, gan zinātniskiem pētījumiem. Interesanta un praktiska bija farmaceites Elzas Burves vadītā nodarbība, kurā tika veikti dažādi laboratorijas darbi un no augu drogām gatavota kosmētika – piem. lūpu balzams, krēms un aromātiskais ūdens.

Personības attīstības skolas vadītāja Dace Pūce stāsta, ka šajā semestrī spilgtākā tikšanās bijusi ar modes mākslinieku Andri Ruskuli, kas stāstīja jauniešiem par sava stila un vizuālā tēla veidošanu. Reizēm nodarbības tik organizētas arī ārpus skolas, piemēram,  J.Rozentāla vēstures un mākslas muzejā.

Šogad janvārī darbu uzsāka Robotikas skola. Skolas vadītājs Jānis Pilenieks priecīgs par dalībnieku neatlaidību un vēlmi darboties. Skolēniem bija izdevies katram sastellēt savu robotu. Skolas facebook.com redzams video, kur viens no robotiem slauka kabinetu.

Pavisam darbojas septiņas talantu skolas.  Ķīmiķu talantu skolu vada skolotāja Inese Zīrpupa, Kurzemes jauno programmētāju skolu – skolotājs Normunds Svētiņš.

Talantu skolas tiek organizētas vienu reizi mēnesī visu mācību gadu.  Sirsnīgs paldies Nīgrandes pagasta pārvaldei par transporta nodrošināšanu un visu novadu skolu koordinatoriem par sadarbību.

Talantu skolas nodarbības 12 aprīlī

12. aprīlī Jauno biologu skolā nodarbību vadīs farmaceite Elza Burve. Nodarbībā dalībnieki veiks dažādus laboratorijas darbus un gatavos ādai izmantojamus krēmus no augu drogām. Pa to laiku topošie ģeogrāfus virtuālā ceļojumā vedīs Arta Zepa - viņa stāstīs par Taizemes apmeklējumu. Personības attīst'bas skolā interesanta viešņa - personības izaugsmes trennere Inta Santa, nodarbības tēma "Ceļš uz mērķi". Bet multimediji dosies uz Rīgu pasākuma Digitālā Druva ietvaros.

Uz tikšanos piektdienā!

Talantu skolas februārī

Jau šonedēļ -15. februārī aicinām Talantu skolu dalībniekus apmeklēt interesantas nodarbības. Kamēr ģeogrāfi virtuāli ceļos pa Peru Ievas Ančevskas vadībā, multimediju skolas dalībnieki mēģinās uzņemt dokumentālu stāstu izmantojot tikai to, kas mugursomā - Renārs Kārkliņš par to stāstīs un arī rādīs, kā to izdarīt. Jaunie biologi tiksies ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ārstu rezidentu - anesteziologu, reanimatologs RSU Klīnisko prasmju un medicīnas tehnoloģiju katedras docētāju Andri Bērziņu un atkārtos zināšanas pirmās palīdzības sniegšanā.Bet Personības attīstības skolas dalībnieki dosies mākslu studēt uz J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeju pie muzeja pedagoģes Sandras Leitholdes.

Uz tikšanos piektdien!
 

Talantu skolas 18. janvārī

Talantu skolu saimei pievienojas jauna  - Robotikas talantu skola. Kā stāsta šīs skolas vadītājs Jānis Pilenieks, nodarbībās būs jāskrūvē daudz sīku skrūvīšu, lai taptu robots, kuru kopīgi mācīsies programmēt. Uz šo talantu skolu aicināti 7.-8. klašu skolēni. Bet tā kā robotu daudzums ir ierobežots, tad grupā plānoti ne vairāk kā 20 dalībnieki. 

18. janvārī Talantu skolu vadītāji iecerējuši interesantas tikšanās - Personības attīstības skolā viesosies stilists Andris Ruskulis, Multimediju skolā viesosies Kārlis Volkovs, kurš atklās dažus fotogrāfēšanas noslēpumus. Ģeogrāfiem Zita Andersone stāstīs par Jordāniju, bet  biologiem doktore Inese Čakstiņa stāstīs par embrioloģijas sasniegumiem un aktualitātēm onkoloģijas pētījumos. Ko darīs jaunie programmētāji? Nu protams, ka programmēs! 

Uz tikšanos 18. janvārī plkst. 15.00

 

 

Talantu skolas 12. oktobrī

Izvēlies vienu no piedāvātajām iespējām savu talantu slīpēšanā! Varbūt Tev interesē programmēšana, tad gaidām Tevi jauno programmētāju skolā. Bet iespējams, ka Tu labprātāk noklausītos Kristapa Lamstera pieredzes stāstu par polārpētniecību un piedalītos Jura Levica organizētajā ģeogrāfijas konkursā? Ja gribi praktizēt aktiermeistarību, tad pievienojies Multimediju skolai, bet, ja iepazīties ar mākslinieci Lindu Mūrnieci, kura studējusi Kanādā, pievienojies viņas vadītajām radošajām darbnīcām Personības attīstības skolā. Jaunie biologi šoreiz diskutēs par nopietnu un aktuālu tematu - atkarībām. Nāc, pievienojies un uzzini ko jaunu!

Talantu skolu atklāšanas pasākums

Ar atklāšanas pasākumu , kurā pulcējušies 132 dalībnieki no 10 Saldus novada skolām, atklāta Talantu skolu jaunā sezona!

Šie zinātkārie jaunieši visa gada garumā, vienu piektdienas vakaru mēnesī veltīs tam, lai apgūtu papildu zināšanas, prasmes un trenētu kādas iemaņas kādā no 6 Talantu skolām.

Sadarbībā ar ar skolu vadītājiem, dažādu nozaru profesionāļiem, Saldus novada pašvaldību un Druvas vidusskolu šis pasākums ir kļuvis par gaidītu tradīciju, kuru jaunieši ar prieku izmanto un iesaka arī citiem.

Lai aktīva un zināšanām bagāta Jaunā sezona!!!

Skatīt vairāk

TALANTU SKOLAS 2018./2019.

Vai TU jau esi izvēlējies savu Talantu skolu?

Gūsti papildu zināšanas, interesantu pieredzi un satiec savas jomas speciālistus dažādās nodarbībās visa mācību gada garumā!

Skatīt vairāk

Talantu skolas 8.decembrī

Ieplānosim laiku jaunām idejām un radošiem piedzīvojumiem! Aicinām uz Talantu skolu nodarbību 8.decembrī plkst.15.00 - 18.00. 

Skatīt vairāk

Sākas Talantu skolu jaunā sezona!

Piektdien, 22.septembrī, plkst.15.00  Druvā pulcēsies skolēni no visām Saldus novada skolām, lai atklātu Talantu skolu septīto sezonu! Pieteikšanās - līdz 20.septembrim pie klašu audzinātājiem!

Skatīt vairāk

Svinēsim pavasari Talantu skolās!

Piektajā pavasara dienā - piektdien, 24.martā, plkst.15.00 aicinām atkal visus zinātkāros un talantīgos skolēnus no visa Saldus novada pulcēties kopā Druvā sešās interesantās nodarbībās!

Skatīt vairāk

Talantu skolas februārī

Piektdien, 17.februārī plkst.15.00 gaidām atkal visus aktīvos un zinātkāros uz nodarbībām sešās Talantu skolās!

Būs gan interesanti, gan vērtīgi!

Skatīt vairāk

Pirmās nodarbības 2017.gadā

2017.gada 20.janvārī plkst.15.00 visi zinātkārie un talantīgie 5.-12.kl. skolēni no  Saldus novada dažādām skolām tiek mīļi gaidīti Druvas vidusskolā, kur sešās TALANTU SKOLĀS  atkal notiks kaut kas interesants un aizraujošs! Atceries ierakstīt piektdienas darbu kalendārā!

Skatīt vairāk

Talantu skolās oktobrī

14. oktobrī plkst.15:00 tiekamies Talantu skolā:
Kurzemes jauno programmētāju skola, skolotājs N.Svētiņš gaidīs jaunos programmētājus, lai turpinātu darbu programmēšanas valodas apguvē.
Jauno matemātiķu skola, skolotāja R.Gulbe ar jaunajiem matemātiķiem dosies uz Ozolu biotopu Kabilē. Atceraties nav sliktu laika apstākļu ir tikai nepiemērots apģērbs. Ģērbjaties atbilstoši laika apstākļiem!
Kurzemes jauno ģeogrāfu skola, skolotājs J.Levics pārsteigs ar erudīcijas konkursu, trīs erudītākie iegūs jaunos žurnālus balvā un LU lektors I.Strautnieks būs sagatavojis nodarbību par tēmu "Centrāleiropas apdzisušie vulkāni".
Kurzemes jauno biologu skola, skolotāja I.Ādlere ir uzaicinājusi LU lektori A.Pasteri, lai turpinātu praktisko pētniecību, šoreiz par tēmu"Organisko vielu ietekme uz organismu".
Personības attīstības skola, skolotāja D.Pūce ir aicinājusi skoliņā viesoties Saldus boksa kluba treneri A.Pūci. Audzēkņiem jāierodas apģērbā, kurā viegli kustēties, vingrot.
Multimediju skola, skolotāja E.Rožkova ar audzēkņiem dosies uz Saldus Radio, lai iepazītos ar radio darba specifiku, kurā ievadīs Saldus Radio direktors M.Bergmanis.
Uz tikšanos Druvā!
Skatīt vairāk

TALANTU SKOLAS sāk jauno sezonu

TALANTU SKOLAS

Druvas vidusskolā

zinātkāriem un aktīviem jauniešiem

2016./2017.m.g.

Izvēlies vienu no 6 iespējām!

Skatīt vairāk

Kārtējā Talantu skolu sezona noslēgusies

Septembris aicināja zinātkāros un aktīvos jauniešus uz Talantu skolām. Aicinājumam atsaucās 168 skolēni no 12 skolām Saldus novadā un 1 skolas Skrundas novadā. Reizi mēnesī Druvas vidusskolā ieradās jaunieši, lai pēcpusdienu pavadītu radošā, izzinošā un sadarbību veicinošā gaisotnē sešās talantu skolās - Kurzemes jauno uzņēmēju skola, Kurzemes jauno biologu skola, Kurzemes Jauno ģeogrāfu skola, Kurzemes jauno programmētāju skola, Jauno matemātiķu skola, Sava stila skola.

Skatīt vairāk

Talantu skolas, 15. aprīlī

 
Kurzemes jauno uzņēmēju skola un Kurzemes jauno programmētāju skola tiksies ar dažādu nozaru programmētājiem - M. Frolovs – AirDog programmēšana, J. Gruzis - "Minecraft spraudņu veidošana", D. Egle - "Vienkārša datorspēļu programmēšana" un AirDog šovs.
 
Sava stila skola - brauks uz Saldus Radio un tiksies ar M. Bergmani, pēc tam iepazīs it kā pazīstamo Saldu kopā ar gidi V.Jurevicu
 
Kurzemes jauno biologu skola - brauks uz SIA Saldus Medicīnas centrs un P/A Sociālais dienensts
 
Kurzemes jauno ģeogrāfu skola - skolotājs J.Levics sagaidīs ar kārtējo aizraujošo konkursu un būs LU profesors
 
Jauno matemātiķu skola - skolotājas Ritas Gulbes vadībā darbosies laukā,lai veiktu praktiskus uzdevumus un aprēķinus.
Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Druvas vidusskola saņēmusi balvu par labākajiem CE rādītājiem lauku vidusskolu grupā 2018. gadā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt