Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Anda, Andīna

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Darbs dara darītāju

Publicēts: 03. decembris 2015
Atjaunots: 03. decembris 2015

Druvas vidusskolu 20.11. pieskandināja 12 Saldus novada un Skrundas vidusskolas aktīvo un zinātkāro jauniešu balsis, tiekoties Talantu skolās. 
Sava stila skolas audzēkņi viesojās mākslinieces Baibas Rīteres darbnīcā "Austrumi". Iepazinās gan ar mākslinieces pasaulē atzītajiem gobelēnu darbiem, gan gobelēnu aušanas procesu. Jauniešiem bija iespēja pašiem mēģināt uz rāmīšiem aust. Ar acīm darbs ir vienkāršs, bet ar rokām tik viegli darbs nevedās. Nekas. Darbs dara darītāju! 
Kurzemes jauno uzņēmēju skola devās uz uzņēmumiem Saldū SIA Lanos un SIA Saldus ceļinieks. Izrādās, lai tiktu pie labiem, gludiem ceļiem, ir jāprot ne tikai ar lāpstu strādāt, bet nepieciešamas zināšanas matemātikā, fizikā.
Olimpiāžu laiks ir klāt! Kurzemes jauno biologu skolā darbs notika paralēli divās grupās. Viena grupa cītīgi gatavojās bioloģijas olimpiādei, otra grupa strādāja dažādus laboratorijas darbus - gan iepazīstot šūnas, gan mērot savu pulsu miera stāvoklī un aktivitātē. Nemaz tik viegli nebija. Dažu labu māca bažas, vai tik pulss nav pazudis!
Kurzemes jauno programmētāju skolas audzēkņi gan mācījās jaunas programmēšanas zināšanas, gan pārbaudīja, cik labi ir apgūtas iepriekšējo nodarbību zināšanas.
Jauno matemātiķu skolas audzēkņi ļāvās matemātikas un skolotājas Ritas Gulbes burvībai. 
Trīs lieliski žurnāli atrada savus īpašniekus Kurzemes jauno ģeogrāfu skolas nodarbībā erudīcijas konkursā. Skolotājs Juris Levics liek ieraudzīt pasauli krāsaināku, plašāku, bet padarot to tuvāku un saprotamāku. Ģeogrāfus pārsteidza Latvijas Universitātes  Asoc. prof., Dr. ģeol. pamatiežu ģeoloģijas katedras vadītājs Ģirts Stinkulis. Profesors iepazīstināja ar vulkāniem, to veidiem, to darbību, kā arī kādas globālas pārmaiņas vulkāni spēj radīt.
Nākamās Talantu skolas nodarbības ir 04.12.15. Uz tikšanos Druvas vidusskolā!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Anda, Andīna

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Druvas vidusskola saņēmusi balvu par labākajiem CE rādītājiem lauku vidusskolu grupā 2018. gadā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt