Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Klāra, Vizma

Dzimšanas dienu svin:

Rihards Ķempelis

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Šķirstam Saldus vēstures lappuses

15. aprīļa nodarbību aizvadījām Saldū. Pirmajā daļā viesojāmies pie M. Bergmaņa Saldus radio, kur Mārtiņš mums stāstīja par savām radošajām aktivitātēm un ceļu uz tām. Otrajā daļā ekskursiju vadītāja Līga Šaule mums aktualizēja Saldus senās vēstures lappuses.

Skatīt vairāk

Izzinām savi

11. marta nodarbībā Sava Stila Skolā viesojās psiholoģe, psihoterapeite Kristīne Maka. Šī bija interesanta nodarbība, kas lika padomāt par sevi, savām izjūtām, vēlmēm un meklēt resursus sevī sava mērķa sasniegšanai. 

Skatīt vairāk

Andra Ruskuļa Stila skola

19. februāra nodarbībā talantu skolā pie mums viesojās stilists Andris Ruskulis. Bija iespēja izsekot Andra profesionālajām gaitām, kā arī uzzināt par vizāžista darba ikdienas niansēm, sezonas aktualitātēm. Nodarbības otrajā daļā veidojām stilu, frizūras un „meikapu” darba grupās. Bija iespēja padarīto iemūžināt foto sesijā un uzklausīt stilista domas par paveikto. Tas bija aizraujoši, interesanti un galvenais – noderīgi!

Skatīt vairāk

Apgūstam grafiku un kaligrāfiju

22. janvāra nodarbībā SSS viesojās māksliniece Ieva Murāne-Grantiņa. Veidojām grafikas ilustrācijas un mācījāmies kaligrāfijas pamatus.

Skatīt vairāk

Veidojam ziedu kompozīcijas

4. decembrī pie mums viesojās floriste un uzņēmēja Agnese Granta. Viņa rādīja savu veidoto kompozīciju daudzveidību, atklāja dažādus profesionālus trikus Adventes vainagu un kompozīciju veidošanā, kā arī dāvanu noformēšanā. Praktiskajā daļā meitenes veidoja nelielu Ziemassvētku kompozīciju un vingrinājās dāvanu saiņošanā, dāvanu kastīšu noformēšanā. Laiks paskrēja nemanāmi – tā bija ļoti vērtīga un noderīga pieredze ! 

Skatīt vairāk

Ieskats tekstilmākslā

Novembra nodarbībā SSS viesojās pie tekstilmākslinieces Baibas Rīteres viņas darbnīcā. Nodarbībā māksliniece stāstīja gan par mākslas darbu tapšanas ceļu, ideju veidošanos, gan piedzīvotajiem panākumiem. Bija iespēja aplūkot darbu oriģinālus, izvērtējot to smalkumu un ieguldītā darba apjomu. Praktiskajā daļā mācījāmies aust rāmīšos un izgatavojām mazus suvenīriņus līdzņemšanai.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Klāra, Vizma

Dzimšanas dienu svin:

Rihards Ķempelis

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt