Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Agneta, Agnis, Ansis

Ieskaties!

Ogļhidrātu, lipīdu un olbaltumvielu vielmaiņa vesela cilvēka organismā

14. oktobra nodarbībā jaunie biologi pētīja ogļhidrātu, lipīdu un olbaltumvielu vielmaiņa vesela cilvēka organismā tādējādi veidojot priekšstatu par uzturvielu sabalansētas un pietiekamas uzņemšanas nepieciešamību ikdienā.

Skatīt vairāk

Jaunā biologu skolas sezona sākas ar veģitācijas pētījumiem

Jaunā biologo skolas sezona sākās ar veģitācijas pētniecību skolas apkārtnē.

Skatīt vairāk

Uz Saldus medicīnas centru

15. aprīlī KJBS skolēni devās uz SIA"Saldus medicīnas centru", pēcāk devāmies uz  SIA "Sociālajais centrs", kur vadītāja Ina Behmane pastāstīja par centra iespējām un palīdzību.

Skatīt vairāk

Mēram pH līmeni

11. marta nodarbībā KJBS skolēni iepazinās ar dažādu pārtikas produktu pH līmeni.  Teorētiskajā daļā mēs noskaidrojām, kas un kādēļ ir jāēd, lai cilvēks justos un būtu vesels.

Skatīt vairāk

Veidojam plakātus

19. februāra nodarbībā KJBS audzēkņi veidoja plakātus un prezentācijas par sekojošām tēmām-primārie populācijas parametri, lietus mežu dzīvniekiem un augiem, etoloģiskajām grupām, Latvijā sastopamo kailsēkļu raksturošana, gada aizsargājamo augu raksturošana, introducētiem augiem.

 

Skatīt vairāk

Nervu sistēmas darbība

4.decembrī KJBS bija nodarbība par nervu sistēmas darbību. Skolēni strādāja laboratorijas darbus-noteica refleksus, kas darbojas tikai caur muguras smadzenēm. 

Skatīt vairāk

Kas ir DNS?

Nodarbību 22.janvārī vadīja Druvas vidusskolas absolvente, LU Bioloģijas fakultātes maģistratūras studente Ilze Elbere. Nodarbība tika veidota no 2 daļām -  teorētiskās un praktiskās daļas. 
 
 
Skatīt vairāk

Pārbaudām pulsu

Kurzemes jauno biologu skolā 20. novembra nodarbībā kā allaž valdīja darbīga atmosfēra. Audzēkņi veica laboratorijas darbus par pulsu, pulsa atkarību no veiktās fiziskās slodzes. Nodarbībā tika gatavoti dažādi augu un dzīvnieku šūnu preparāti. 
Audzēkņi gatavojās arī bioloģijas olimpiādei.

 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Agneta, Agnis, Ansis

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt