Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

KJBS ciemojās psihoterapeite Madara Kurpniece

23. novembrī Kurzemes jauno biologu talantu skolā viesojās psihoterapeite Madara Kurpniece. Ārste nodarbībā skolēniem demonstrēja video, kur tiek simulēta psihoterapijas vizīte un  šajā video skolēniem lika atpazīt jūtas. Vēl  izspēlēja kādu situāciju, kurā var analizēt jūtas pašu skolēnu vidū- interaktīvi. Skolēniem parādīja kādu ikdienišķu skolas situāciju un viņi veica analīzi. Vēl pieminēja par kādu situāciju, kas ir saistīta ar sociālo portālu izmantošanu, jo, manuprāt, tā šobrīd ir ļoti pazīstama jauniešiem.  Parasti situāciju izspēle ir ļoti interaktīvs un interesants process.

Kā slimības nāk no nerviem?

Pirmajā 2018./2019. mācību gada KJBS nodarbībā mums ciemos bija psihoterapeits RSU docētājs Artūrs Miksons ar tēmu "Psihosomatisku traucējumu cēloņi - kā slimības nāk no nerviem?".

Šī ir sarežģīta tēma, bet dakteris spēja vienkāršā valodā atklāt emocijas un to saistību ar smadzenēm. Nodarbībā diskutējām par psihosomatisko traucējumu cēloņiem un patoģenēzi. Ar pārbaudītiem klīniskiem piemēriem ārsts parādīja kā atpazīt psihosomatiskos traucējumus pacientiem un kā pielietot psihoterapeitisko taktiku .

Skolēniem šī nodarbība bija interesanta un lika aizdomāties par mūsu sarežģīto smadzeņu darbību.

KJBS ciemojās psihoterapeite Madara Kurpniece

23. novembrī Kurzemes jauno biologu talantu skolā vieojās psihoterapeite Madara Kurpniece. Ārste skolēniem nodarbībā demonstrēja video, kur tiek simulēta psihoterapijas vizīte un  šajā video skolēniem lika atpazīt jūtas. Vēl  izspēlēja kādu situāciju, kurā var analizēt jūtas pašu skolēnu vidū- interaktīvi. Skolēniem parādīja kādu ikdienišķu skolas situāciju un viņi veica analīzi. Vēl pieminēja par kādu situāciju, kas ir saistīta ar sociālo portālu izmantošanu, jo, manuprāt, tā šobrīd ir ļoti pazīstama jauniešiem.  Parasti situāciju izspēle ir ļoti interaktīvs un interesants process.

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt