Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lija, Olīvija

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Izpētām vulkānus

14. oktobra talantu skolas nodarbībā  jaunie ģeogrāfi bija atkal pārpildījuši ģeogrāfijas klasi. Bija nepieciešami papildkrēsli. Tradicionālajā konkursā noskaidrojām labākos Saldus novada zinātājus un citus āķīgus jautājumus. Profesors Ivars Strautnieks mums daudz stāstīja un rādīja par Izraēlu un Centrāleiropas vulkāniem. Bija interesanta un aizraujoša nodarbība. Paldies visiem, kas piedalījās!

 

 

Skatīt vairāk

Talantu skolas ir sākušās

23. septembrī iesākās jaunā Talantu skolas sezona. Tā sākās ar lielu jauniešu interesi par ģeogrāfu skoliņu. Skolotāja Zita Andersone vadīja jauniešus skolotāja Jura Levica sagatavotā erudīcijas konkursā. Šoreiz bija 3 konkursi - atpazīsti Saldus novada kaimiņu novadus, atpazīsti Latvijas pilsētu moto un atpazīsti valstis kartē.

Skatīt vairāk

Latvijas gada ģeovieta 2016

19.februārī nodarbības 1.daļā skolotājs J.Levics jaunos ģeogrāfus sagaidīja ar erudīcijas konkursu par Krieviju. Konkursiņā bija jāatpazīst gan Krievijas kalni, muzeji, kā arī tradīcijas. Lekcijas tēma bija par Latvijas Gada ģeovietu 2016. Šogad tā ir Skrundas novada ģeoloģiskais atsegums pie Ventas. 

Skatīt vairāk

"Vai no augšas viss labāk redzams?"

22.janvāra nodarbībā viesojās docents Aivars Markots no LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes. Docents 1.daļā vēroja audzēkņu erudīciju skolotāja Jura Levica sagatavotajos erudīcijas konkursos - viens no konkursiem bija par pārtikas groza finansiālo apjomu dažādās pasaules valstīs.

2.daļā docents Aivars Markots vadību pārņēma savās rokās un ievadīja audzēkņus tēmā "Vai no augšas viss labāk redzams"?
 
Skatīt vairāk

Klimata pārmaiņas

Kā katru nodarbību, tā arī 04.12.15. nodarbība sākas ar erudīcijas konkursu – šoreiz par putniem.
Nodarbības 2.daļā jauniešus par klimata pārmaiņām iepazīstināja Latvijas Universitātes doktorante Linda Uzule, kas, starp citu, ir mūsējā, Druvas vidusskolas absolvente.
Lai nav tikai jāklausās teorija, tad audzēkņi veica pētījumu kā temperatūra ietekmē gaisa un ūdens sasilšanu, tādējādi teorija tika pārbaudīta praksē.
 

 

Skatīt vairāk

Viss par un ap vulkāniem

20.novembra Kurzemes jauno ģeogrāfu skola bija kupli apmeklēta. Nodarbības 1.daļā, kā vienmēr, erudīcijas konkursiņš par ģeogrāfiskām tēmām, ko bija sagatavojis skolotājs Juris Levics. Uzvarēja Annija Kliemane no Skrundas vidusskolas.

Skatīt vairāk

Uz Rumāniju

Skolotājs Juris Levics tradicionāli nodarbināja skolēnu prātus ar diezgan grūtu, bet ļoti izglītojošu erudīcijas konkursyu. Kā arī neklātienē audzēkņi aizceļoja uz Rumāniju, ceļojumā veda Saldus novada brīvprātīgais rumānis Stefans Tudors. 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lija, Olīvija

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt