Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lija, Olīvija

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Kas tad īsti ir "drons"?

Piektdien, 24.martā, Kurzemes jauno ģeogrāfu skolā viesojās LU Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes pētnieks Agnis Rečs un runāja par bezpilota gaisa kuģu jeb dronu izmantošanu mūsdienu ģeogrāfijā.

Skatīt vairāk

5 ar pusi atziņas no 5 kontinentiem

Piektdien, 18.februārī, Kurzemes jauno ģeogrāfu skolā viesojās saldenieks Miks Muižarājs, kurš nesen absolvējis Kolumbijas Universitāti ASV.

Skatīt vairāk

No Eiropas uz Dominikānu un Palestīnu

2017.gada 20.janvārī notika kārtējā Kurzemes Jauno ģeogrāfu skolas nodarbība, uz kuru bija ieradušies 29 pasaules iepazīšanā ieinteresēti jaunieši.

Skatīt vairāk

Nededzinām bīstamus atkritumus

Ģeogrāfi šoreiz sacentās erudīcijas konkursiņos par Saldus novadu un risināja krustvārdu mīklu par pasaules dzīvniekiem. Zināšanas bija dažādas.

Lepojamies ar savu bijušo audzēkni Kristiānu Griķi, kura ir kļuvusi par vides zinātņu maģistru. Šoreiz Kristiāna bija sagatavojusi ziņojumu par iespējamo bīstamo atkritumu dedzināšanu Sātiņu koģenerācijas stacijā.
"Saldajā ēdienā" uzzinājām kā Kristiāna nosoļoja 900km no Francijas pāri Spānijai, pāri Pireneju kalniem līdz okeānam, ejot Sv.Jēkaba ceļu.
Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lija, Olīvija

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt