Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Neja, Vendija Žulpa

Ieskaties!

CleverCup 2018

Publicēts: 13. aprīlis 2018
Atjaunots: 13. aprīlis 2018

Šoreiz iznāca trīskāršs prieks!
Pirmkārt, jau par to, ka šīs sacensības, kas notiek trīs neklātienes kārtās ar klātienes finālu, rīko bijušie Kurzemes jauno programmētāju skolas audzēkņi un tagad jau treneri: Jānis Gruzis, Kaspars Kļaviņš un Deins Egle. Viņiem palīdz arī programmēšanas eksperts Jevgenijs Vihrovs. Sacensības notiek izmantojot pašu veidotu (programmētu) uzdevumu risināšanas serveri CleverCode. To arī ikdienas treniņiem izmanto vairāki simti Latvijas jauno programmētāju.

Otrkārt, prieks par to, ka uzņēmumu grupā Draugiem Group par programmētājiem strādā trīs mūsu bijušie audzēkņi - Artūrs Vanags, Valdis Dravnieks un Linards Laugalis. Pateicoties viņiem un arī Draugiem Group runasvīram Jānim Palkavniekam izveidojās darudzīgas attiecības ar šo uzņēmumu. Atbalsts sacensībām bija gan naudā, gan graudā: sacensības notika firmas telpās, tur vietējie programmētāji profesionāļi draudzīgi uzņēma jaunos, iepazīstināja ar uzņēmumu, pasniedza galvenās balvas. Paldies Draugiem Group un personīgi Jānim Palkavniekam!

Treškārt, prieks par sportiskajiem rezultātiem: Niks Derums uzvarētājs, bet starp 15 finālistiem pieci Saldus novada jaunie programmētāji. Vēl arī Reinards Saulītis, Ansis Andersons, Emīls Didzis un Emīls Romanis. Rezultāti skatāmi šeit.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Neja, Vendija Žulpa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt