Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lauris, Norberts

Dzimšanas dienu svin:

Alise Lejasmeijere

Ieskaties!

JDK "Puzurs" studija un "Mazais Puzurs" aicina uz koncertu

JDK "Puzurs" studija un "Mazais Puzurs" aicina uz tautas deju sadraudzības koncertu "Margosim caur un pār" sestdien, 26.novembrī, plkst.18.00 Druvas kultūras centrā.

Ansis Gustavs Andersons starptautiskajās matemātikas sacensībās

Starptautiskajās matemātikas sacensībās "Baltic Way" Latvijas komanda, kuras sastāvā ir arī mūsu skolas skolnieks Ansis Gustavs Andersons, ierindojās 6. vietā no 10 komandām.

No sirds lepojamies par Anša sasniegumiem!

Laureāti robotikas sacensībās

Tehniskās jaunrades svētkos Brocēnos Lego Sumo robotikas sacensībās piedalījās mūsējie: Haralds Šaulis, Jēkabs Klagišs, Ēriks Bambāns, Agate Šmite, Gustavs Šmits, Kristers Balodis, Kārlis Kleimanis. Atbalstīja un motivēja skolotājas: Dace Dumbare un Inese Gustiņa.

 Spraigajās sacensībās 1. vietu ieguva Kristers Balodis, 2.vietu- Kārlis Kleimanis!

Lepojamies un atbalstām ceļā uz panākumiem!

Sveicam Latviju 104.dzimšanas dienā!

JDK "Puzurs"un studija 18. novembrī kopā ar Saldus novada deju kolektīviem Brocēnu kultūras centrā sveic Latviju dzimšanas dienā!

1. vieta valstī konkursā "Papīra tilti"

RTU konkursā "Papīra tilti" starp skolēnu komandām Druvas vidusskolas pulciņa "Jaunie inženieri" dalībnieki-Linards Mickēvičs, Urzula Tuka, Elizabete Romanovska- iegūst 1.vietu. Konkursam sagatavoja direktors Sergejs Beļkevičs.

Šī konkursa rekords (papīra tilts iztur 280kg slodzi) 2019.gadā pieder komandai "Šneks", kuras dalībnieks ir mūsu skolas absolvents Linards Hremenkins! 2022.gadā 1.vietu studentu grupā ieguva komanda, kuras sastāvā arī ir mūsu skolas absolvents Raivis Liepa.

Lepojamies ar savējiem!

Saldus pagasta balva "Dižakmens"

Saldus pagasta balvu "Dižakmens" nominācijā "Gaismas nesēji" Valsts svētku koncertā saņēma Druvas vidusskolas skolotāji par ieguldījumu pagasta izaugsmē un attīstībā dažādās jomās: Normunds Svētiņš, Sandra Burve, Laine Liepa, Liene Klaģiša. Lepojamies arī par bijušajiem mūsu skolas skolotājiem- Sandru Snipki, Egonu Snipki, Ilzi Kļavu-, kuru ieguldījums Saldus pagastā ir novērtēts un pamanīts.

 

Ciemos pie Valsts prezidenta!

12. novembrī Druvas vidusskolas jaunieši  piedalījās konkursa - iztēloties sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavot uzrunu tautai Latvijas 103. dzimšanas dienā – noslēguma diskusijā ar Valsts prezidentu E. Levitu un eksprezidentu V. Zatleru.

Skatīt vairāk

Horeogrāfs Reinis Rešetins Druvas vidusskolā

JDK "Puzurs", gatavojoties XVII Vispārējiem latviešu Deju svētkiem, apgūst 6 koncerta "Mūžīgais dzinējs" dejas un divas koncerta "Balts" dejas.

6.novembrī  pie kolektīva viesojās deju koncerta "Balts" mākslinieciskās koncepcijas līdzautors Reinis Rešetins un iestudēja savu deju "To pie rokas dancināju". Šī nodarbība "Puzura"dejotājos raisīja satraukumu, prieku un gandarījumu par doto iespēju- apgūt deju pie autora!

Tas bija aizraujoši un ļoti, ļoti vērtīgi!

 

Skatīt vairāk

Sasniegumi florbolā

Saldus novada skolu sacensībās florbolā 8.-9.klasēm Druvas vidusskolas komandai 1.vieta! Apsveicam komandas spēlētājus- Uvi Sproģi, Martinu Frīdenbergu-Tomašu, Robertu Remesu, Emīlu Spradzi, Tomasu Kukurānu, Valteru Ķiļķenu, Rūdolfu Sproģi, Mārtiņu Ziediņu, Ingu Eglīti, Keitu Kārkliņu- un sporta skolotājus ar uzvaru!

"Puzurs" dejo Brocēnos

JDK "Puzurs" 5. novembrī plkst.17.00 izdejos koncertu "Labs ar labu saderēja" Brocēnu kultūras namā kopā ar daudziem Latvijas deju kolektīviem.

Esat laipni aicināti!

Koncerts Brocēnu kultūras namā

JDK "Puzurs"studija kopā ar citiem Saldus, Tukuma novadu deju kolektīviem aicina visus uz koncertu 4.novembrī plkst.17.00

Druvas vidusskolas pedagogi novadā dalās pieredzē

Saldus novada pedagogu profesionālās pilnveides dienā "Darām kopā!" skolotāja Alla Bondarika vadīja meistarklasi "Vektori kustībā". Savukārt pieredzes stāstu darbnīcās par dažādām metodēm un radošām idejām, kā veidot starpdisciplināras stundas, dalījās Līga Kaļišuka, Liene Klagiša, Olita Mauerzaka, Viktorija Mieze, Kristīne Turka, Kristiāna Cāzere, Maija Kubiškina, Andis Ozolnieks.

Lepojamies ar Druvas vidusskolas pedagogu profesionalitāti!

Skatīt vairāk

Aicinām uz meiteņu sarunām!

Šoreiz īpašs aicinājums meitenēm! Projektā "Savējie starp savējiem" uz sarunām par sejas kopšanu un dekoratīvo kosmētiku aicina diplomēta skaistumkopšanas speciāliste (viņa arī mūsu skolas skolotāja) Ilze Ceipe.
Projekts tiek īstenots atklātaja projektu konkursa „Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” ietvaros, un to īsteno biedrība “Drošas dzīves vides attīstības biedrība “Oāze””.
 

"Izdzīvošanas ābece" veiksmīgi apgūta!

Jā! Mēs to paveicām! Rudens brīvlaikā, kad dažam labam ērtāk šķiet gulēt mājās un spēlēt spēlītes viedtālrunī, bija jaunieši, kas tā vietā izvēlējās īstu PIEDZĪVOJUMU!

Ko mēs darījām? Apguvām tūrisma (un drusku arī alpīnisma) iemaņas, pārvarējām bailes, mācījāmies uzticēties saviem spēkiem un cits citam, devāmies patruļās pilnīgā tumsā, mācījāmies orientēties apvidū, sazinājāmies ar rācijām, gulējām armijas teltī.... un.... to jau visu nav iespējams izstāstīt!!! 

To visu mēs piedzīvojām, pateicoties drošas dzīves vides attīstības biedrības Oāze Projektam "Savējie starp savējiem", kas tiek īstenots atklāta projektu konkursa „Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” ietvaros.

    

"Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2022"

No sirds priecājamies ar mūsu skolas 10.klases skolnieci Madaru Zadovsku, kas ieguvusi Saldus novada galveno balvu "Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2022". Lepojamies! 

Jēkabs Galiņš - "Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2022"

Mūsu skolas 12.klases skolnieks Jēkabs Galiņš saņēma Saldus novada balvu "Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei '22" nominācijā "Jaunietis - izcils savās jomās".

Lepojamies un sirsnīgi sveicam!

Skatīt vairāk

Sasniegumi florbolā

Saldus novada skolu sacensībās florbolā Druvas vidusskolas komandai 1. vieta!

Apsveicam komandas spēlētājus- Nilu Kristianu Medni, Kurtu Štengeli, Raineru Jevgeņiju Apini, Kristeru Jakstu, Marku Oliveru Mežiņu, Kārli Lizanderu, Voldemāru Kārli Roni (skolotājs Zigurds Zeps)!

 

Sasniegumi florbolā

Saldus novada skolu sacensībās florbolā  Druvas vidusskolas komandai 2. vieta. Komandas dalībnieces- Paula Grandberga, Nora Grišāne, Dita Hadaņonoka, Elīza Milčonoka, Sindija Krista Neilande, Beāte Radziņa, Paula Stepanova (skolotāja Inta Grinberga)

Apsveicam ar panākumiem!

 

Karjeras nedēļa 2022

Ikgadējā Karjeras nedēļā jauniešus Druvas vidusskolā aicinās atklāt savas uzņēmējspējas.

No 17. līdz 21. oktobrim visā Latvijā notiks Karjeras nedēļa, kuru organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar reģionālajiem partneriem. Šogad Karjeras nedēļa atzīmē savu desmitgadi un ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!” aicinās ikvienu, īpaši skolēnus, izzināt un attīstīt savas uzņēmējspējas.

Lai veicinātu skolēnu, pedagogu, vecāku un ikviena izpratni par uzņēmējspējām – jauniešu superspējām, šajā Karjeras nedēļā notiks vairāki VIAA organizētie pasākumi, kurus varēs vērot arī tiešsaistē.

20. oktobrī plkst.13.00 tiešsaistes diskusijā jauniešiem “Kādas superspējas veidos manu nākotni?” (diskusijas saite- https://fb.me/e/1WTbr3QrS)  eksperti, darba devēji un jaunieši pārrunās nākotnes profesijās pieprasītākās spējas, prasmes un kompetences, kā arī diskutēs par skolā un ārpus tās piedāvātajām iespējām  un to nozīmi jauniešu personības attīstīšanā.

Savukārt, 20.oktobrī plkst.19.00 diskusijā “Kā palīdzēt bērnam atklāt savas superspējas?” (diskusijas saite https://fb.me/e/2DoMMXUgD)  pedagogi karjeras konsultanti, dažādu jomu speciālisti kopā ar vecākiem pārrunās, kā vecākiem aizņemtajā ikdienā saprast bērna intereses, talantus un spēcīgās puses. Diskutēs arī par pedagogu un vecāku sadarbību bērna spēju un prasmju atklāšanā un attīstīšanā. 

"Starp mums, meitenēm, runājot" - sarunas 5.-7.klašu meitenēm

Meiteņu sarunas beidzot notiek! Atceraties - jau pagājušajā mācību gadā vairākkārt mēģinājām satikties, lai ar psiholoģi Aivu pačalotu par meitenēm svarīgiem jautājumiem? Covid ierobežojumi un slimošanas visu laiku traucēja mūsu plāniem. Tagad gan būs! Projektā "Savējie starp savējiem" Aiva Bundzena - Ervika ir gatava runāt par tieši jums svarīgiem jautājumiem, kurus var izrunāt tikai jaukā savējo pulciņā! 
Projekts tiek īstenots atklātaja projektu konkursa „Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” ietvaros, un to īsteno biedrība “Drošas dzīves vides attīstības biedrība “Oāze””.
  
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lauris, Norberts

Dzimšanas dienu svin:

Alise Lejasmeijere

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt