Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Rauls, Rodrigo

Dzimšanas dienu svin:

Roberts Vāle

Ieskaties!

Ansis kārtējo reizi maina skolas vēsturi

No 28 augusta līdz 4. septembrim Ungārijā noritēja starptautiskā informātikas olimpiāde, kurā Latvijas izlases sastāvā piedalījās ar Druvas vidusskolas skolēns Ansis Gustavs Andersons. Ansim izdevās uzlabot savu iepriekšējā gada rezultātu un izcīnīt sudraba medaļu. Līdz ar to atkal veikts jauns ieraksts Druvas vidusskolas vēsturē! Tik augstu pakāpties līdz šim nevienam Druvas vidusskolas skolēnam nav bijis pa spēkam!

Skatīt vairāk

Zinību diena 2023

Tiekamies 1.septembrī Druvas vidusskolas ZINĪBU DIENĀ! 

 

Starts plkst.9.00!

Skatīt vairāk

Latvju bērni danci veda

2.jūnijā Jūrmalā festivālā Latvju bērni danci veda piedalījās 3 mūsu skolas kolektīvi- "Mazais Puzurs" 2.-3.klašu grupa (vadītāja Zane Fabrīcius), "Mazais Puzurs" 4.-5. klašu grupa (vadītājs Intars Bušinskis), JDK "Puzurs"studija (vadītāja Laine Liepa).

Dienu piepildīja dažādi notikumi: Gājiens Jomas ielā, akcija  "Svētku smilšu sakta", kur no smiltīm un pludmalē pieejamiem materiāliem katram kolektīvam bija jāizveido smilšu sakta, ielu koncerti un noslēgumā lielkoncerts "Kājiņ, vējiņ- Bums" Kauguru atpūtas parkā.

Prieks, jautrība un daudz, daudz mazo dejotāju enerģijas skrienot, sasaucoties un dejojot virmoja Jūrmalas pilsētā!

Skatīt vairāk

Mūsējie- valsts mēroga finālā JA Latvia

Lepojamies, ka mūsu skolas jaunieši- Artis Zabarovskis, Sabīne Zīverte (skolotāja Agita Skrebele) un Ēriks Bambāns, Jēkabs Klagišs, Kristers Balodis (skolotāja Liene Klagiša)- ar savu skolēnu mācību uzņēmumu ieguva iespēju piedalīties Junior Achievement Latvia valsts mēroga finālā Jauno Uzņēmēju dienās 2023, kas norisinājās Jūrmalā 30-31.maijam.

Apsveicam Arti ar iegūto individuālo balvu- iespēju piedalīties līderības nometnē Unlock!

Apsveicam ar panākumiem un novēlam turpināt iesākto uzņēmējdarbības ceļu!

Skatīt vairāk

Zelta un sudraba liecības ieguvēji

Mācību gada noslēgumā 5.-12.klases skolēniem ir iespēja saņemt zelta liecību, ja visi gada vērtējumi ir 8-10 balles, vai sudraba liecību, ja visi vērtējumi gadā ir 7-10 balles. 

2022./2023. mācību gadā Druvas vidusskolā zelta liecību saņem 25 skolēni, savukārt sudraba liecību saņem 30 skolēni.

Naudas balvu saņem 26 skolēni, kam vidējais vērtējums gadā ir virs 8 ballēm.

 

Skatīt vairāk

"Mēs Lepojamies"

30.maijā Saldus mūzikas un mākslas skolā tika sveikti izglītojamie, pedagogi un speciālisti par godalgotām vietām starptautiska mēroga olimpiādēs, valsts mācību priekšmetu olimpiādēs un ar mācību procesu saistītos valsts mēroga konkursos.

Lepojamies, ka no mūsu skolas tika sveikti 26 skolēni un 19 skolotāji. Īpašs prieks, ka mūsu skolēni savu talantu un darbu apliecina tik dažādās jomās- gan starptautiska mēroga informātikas un matemātikas olimpiādēs, valsts mēroga ķīmijas un fizikas olimpiādēs, gan literārajā jaunradē, mūzikas un inženierzinību jomā. Kā arī valsts mērogā aizstāv savus mācību uzņēmumus un zinātniskās pētniecības darbus!

Patiess lepnums un prieks par panākumiem!

Skatīt vairāk

"Puzurs" sveic "Spararatu" Grobiņā

27.maijā mūsu JDK "Puzurs" jaunieši devās uz Grobiņu, kur koncertā "Mūžīgi dejā" 30 gadu jubilejā sveica JDK "Spararats".

Tā bija skaista un pozitīvām emocijām piepildīta diena!

Skatīt vairāk

Sasniegumi vokālistu konkursā

 III Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes dziedāšanas konkursā  „UZSTARO 2023” Lea Vikmanei 2.vieta, popgrupai 2.vieta (skolotāja Rita Ūpe)

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi valsts matemātikas olimpiādē

Edgars Andersons  73.matemātikas olimpiādes valsts kārtā ieguvis 3.pakāpes diplomu, Ansis Gustavs Andersons- 1.pakāpi! 

Lepojamies ar Edgaru un Ansi, viņu zināšanām, darbaspējām un neatlaidību ceļā uz izaugsmi!

Absolvente dalās pieredzē

 

Kursa noslēgumā 11. un 12. kl. publiskās runas grupu dalībniekiem bija iespēja iepazīt “C.A.R. tehniku “ komunikācijai ar potenciālo darba devēju.

 Nodarbību vadīja uzņēmuma Manpower (Zviedrija) darba tirgus konsultante, DV absolvente Māra Giver.

Koncentrēts skaidrojums, rosinoši piemēri, savstarpēja sadarbība grupās, un jaunieši bija gatavi pielietot iegūto metodi savā pašprezentācijā.

Pēc nodarbības viņi atzina: “Tas noderēs!”

 

 

Skatīt vairāk

Druvā dejo!

Saldus novada skolu jaunatnes 1.-9.klases tautas deju kolektīvu radošais koncerts ar ekspertu piedalīšanos nodejots!

Rezultāts lielisks!

"Mazā Puzura" 2.-3.klases grupa (skolotāja Zane Fabrīcius), 4.-5.klases grupa (skolotājs Intars Bušinskis), JDK "Puzurs" studija (skolotāja Laine Liepa) apliecināja, ka repertuāru ir apguvuši un ir gatavi jauniem izaicinājumiem dejā!

Prieks par dejojošiem un aktīviem Druvas vidusskolas skolēniem!

Noslēdzies projekts ar SCHWENK Latvija atbalstu

Esam pateicīgi SCHWENK Latvija finansiālajam atbalstam! Drošas dzīves vides attīstības biedrības “Oāze” īstenotais projekts “Fiziskās rehabilitācijas inventāra iegāde Druvas vidusskolas skolēnu un personāla labbūtības veicināšanai” beidzot ir noslēdzies!

Šī projekta īstenošana dažādu apstākļu dēļ ievilkās gandrīz par gadu, bet, neskatoties uz to, tiklīdz kā pirmie sūtījumi pienāca, tie tika likti lietā.

Skatīt vairāk

Sasniegumi koru skatē

VISC XI Latvijas zēnu koru salidojuma "Puikas! Dziedāsim!"koru konkursā Kurzemes novadā Druvas vidusskolas zēnu koris ieguvis 2. pakāpi. Skatei sagatavoja skolotāja Olita Mauerzaka.

Priecājamies par mūsu skolēniem, kas saglabā vienu no Latvijas būtiskākajām vērtībām- DZIESMU!

Dejotāji Blīdenē

Piektdien, 21.aprīlī, plkst. 18.00 esat mīļi gaidīti koncertā "Tēva nav mājās" Blīdenes kultūras namā.

Koncertā piedalās arī mūsējie- "Mazais Puzurs"(4.-5.klase) un JDK "Puzurs"studija

"Puzuram"augstākā pakāpe skatē

XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku deju lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” un lielkoncerta “Balts” deju kolektīvu koprepertuāra skatē JDK "Puzurs" ieguva augstāko pakāpi (57punkti) B grupā.

No sirds priecājamies par sasniegumiem, par to, kā mirdz dejotāju acis un sirds!

Skatīt vairāk

Dejotāji Kuldīgā

16.aprīlī "Mazais Puzurs" (2.-3.klases grupa) un JDK "Puzurs"studija piedalījās bērnu deju kolektīvu koncertā "Saulītē rotāties".

Vieglums, smaidi, prieks un deja vienoja dejotājus no Kuldīgas, Druvas un Ventspils

Skatīt vairāk

Sasniegumi valsts zinātniskās pētniecības konferencē

Zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencē piedalījās trīs mūsu skolas darbu autores- Rebeka Kiršteina, Alise Alute, Elizabete Apriķe.

Apsveicam Rebeku Kiršteinu ar iegūto 2. pakāpi (darba vadītāja Maija Pūne) un Elizabeti Apriķi ar iegūto 3.pakāpi (darba vadītāja Maija Pūne)

Lepojamies, ka mūsu skolā zinātniskā pētniecība ir viena no jomām, kur skolēni gūst augstus sasniegumus!

Žetona vakars Druvas vidusskolā

Jau nedēļu mūsu 12.klases jaunieši  ir kļuvuši par SAVĒJIEM! Katram uz pirksta rotājas Žetonvakarā pasniegtais gredzens ar Druvas vidusskolas zīmi.

Skolas tradīcija ir, ka 12.klase gatavo izrādi, kas tiek demonstrēta skolasbiedriem, skolotājiem, ģimenei un draugiem. Šogad tika iestudēta Leldes Stumbres lugas “Stopētāji”. Lugu atdzīvināja un režisēja klases audzinātāja Maija Pūne kopā ar režisori Lindu Kapteini.

Izrādes tapšanas process ir īsts piedzīvojums, kurā iepazīt vienam otru, sadarboties, rēķināties ar citu laiku, mazliet notikt malā savas prioritātes, lai nonāktu krāšņā un gandarījuma pilnā pirmizrādes vakarā!

Izrādes tapšanā iesaistījās visa 12.klase, kur katram tika visatbilstošākā loma, kādam pat vairākas. Šo procesu atbalstīja un padarīja iespējamu arī klases audzinātāja Dace Dumbare, video veidotājs Anatolijs Dovgeļs, video un vizualizāciju meistars Artūrs Virbickis, skaņu un gaismu meistars Gints Jarašuns, deju soļu skolotāja Agnija Jaunbrāle un mūzikas skolotāja Dace Tapiņa.

Gandarījums par paveikto, bet mazliet skumji, ka šis piedzīvojums jau pagājis.

Mūsu 12tie noteikti ir klase ar LIELO burtu!

Ko par izrādi un izrādes tapšanu saka paši skolēni:

Skatīt vairāk

Sasniegumi Kurzemes zinātniskās pētniecības darbu konferencē

Kurzemes reģiona 14. zinātniskās pētniecības darbu konferencē 1.pakāpe Rebekai Kiršteinai (skolotāja  Maija Pūne), 2.pakāpe Alisei Alutei (skolotāja Antra Dukāne), 2.pakāpe Elizabetei Apriķei (skolotāja Maija Pūne).

Apsveicam ar panākumiem un novēlam veiksmi valsts zinātniskajā konferencē!

Koncerts "Pavasari saucam!"

Svētdien, 26.martā, vairāk nekā 100 mūsus skolas dejotāju (3 "Mazā Puzura"grupas, "Puzura"studija un "Puzurs") kāpa uz Brocēnu KC skatuves, lai kopā ar saviem vecākiem gaidītu pavasara ierašanos. Koncertu bagātināja dejotāju vokālie un skatuves runas konkursam sagatavotie priekšnesumi.

Paldies deju kolektīvu vadītājiem (Zanei Fabrīcius, Intaram Bušinskim, Lainei Liepai, Evai Liepai), vokālajiem pedagogiem (Dacei Tapiņai, Ritai Ūpei) un pasākuma organizatorei Arvitai Romanovskai! 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Rauls, Rodrigo

Dzimšanas dienu svin:

Roberts Vāle

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt