Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Arvils, Osvalds

Dzimšanas dienu svin:

Adrians Punkstiņš, Kristers Biljards, Marta Znotiņa

Ieskaties!

Uzņemšana 10.klasēs

Atver un iepazīsties! Centāmies atbildēt uz visiem būtiskākajiem jautājumiem, kuri varētu rasties vecākiem un skolēniem, kuri nākamajā mācību gadā uzsāks mācības vidusskolā.

Noskaties video un uzzini, kādu piedāvājumu esam sagatavojuši topošajiem vidusskolniekiem. 

 

Vidusskolas mācību stundu plāns

Skatīt vairāk

Zelta un sudraba liecību ieguvēji

Mācību gads noslēdzies, daudziem no mums tas bija izaicinājums, lai iemācītos strādāt, mācīties, pat dzīvot citādāk. Tomēr būtiskākais, mācoties skolā, nav mainījies- iedziļinoties, sadarbojoties, ieklausoties, esot atbildīgam pret sevi un apkārtējiem, ir iespējams izaugt, kļūt stiprākam, pārliecinātākam par sevi, savām iespējām. 

Lepojamies ar skolēnu ikdienas mācību sasniegumiem- Saldus novada stipendiju “Vidusskolēnu Medusmaize” Druvas vidusskolā ieguva 29 skolēni, savukārt zelta liecību  (semestra vērtējumi ir tikai 8-10 balles) ieguva 19 5.-12.klases skolēni, bet sudraba liecību- 43 skolēni (semestra vērtējumi ir tikai 7-10balles). 

Lai dzīvespriecīga vasara!

Skatīt vairāk

Multimediji drāmas kursu noslēdz ar izrādi.

Neparastais mācību gads noslēdzies arī 12.klases multimediju programmas jauniešiem.  Viens no drāmas kursa noslēguma darbiem bija izrāde platformā ZOOM -  H. Paukšs "Piedod, Bokačo, ja vari!". Autora savdabīgais skatījums uz pasauli, spēle ar laiku, telpu, absurda dramaturģijas nokrāsām ...

Un tas viss, kopā saspēlējoties katram no sava datora "skatuves" . Šo izaicinājumu jaunieši pieņēma un par gala "produktu" priecājās. 

"Varēja labi izspēlēties"- tā par iejušanos tēlos atzina aktieri. 

Skatīt vairāk

Skan pēdējais zvans devītajiem

Ar sirsnīgiem ceļa vārdiem un laba vēlējumiem no 8.klasēm, un mīļiem paldies vārdiem no 9.klasēm, skandinām 9.klašu Pēdējo zvanu uz pēdējo, kopīgo klases stundu!

Skatīt vairāk

Sasniegumi Baltijas informātikas olimpiādē

27. Baltijas informātikas olimpiādē Jauno programmētāju sacensībās piedalījās 11 dalībvalstis, bet Latviju olimpiādē pārstāvēja 12 dalībnieki, tai skaitā arī mūsu skolas 9.klases skolnieks Ansis Gustavs Andersons, lai  sacenstos  par iekļūšanu Starptautiskās informātikas olimpiādes Latvijas delegācijas četriniekā. Varam lepoties- Ansis ir Starptautiskās informātikas olimpiādes Latvijas delegācijas dalībnieks! Paldies visiem pedagogiem, kas palīdzējuši Ansim sasniegumos,- Andrim Andersonam, Normundam Svētiņam un Latvijas izlases pedagogiem!

Sveicam svētkos!

Šodien, 4. maijā, uzvelkam tautas tērpu par godu Latvijai!
Druvas vidusskolas dejotāji svin svētkus no visas sirds un novēl katram no mums: redzēt, izdzirdēt, sajust Latviju!

Skatīt vairāk

Svinot Latvijas brīvību

Brīvības svinēšana ir skaistākais, kas tautai dots!
Paldies par šiem svētkiem, visiem, kuri teica "JĀ!" brīvai Latvijai!
Sveicam ikvienu Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā!
#4maijs
 
Skatīt vairāk

Mūsu 4. klašu komandai 1. pakāpe Mūzikas olimpiādē.

          Lepojamies ar mūsu 4.klašu skolēnu panākumiem Kurzemes novada vispārizglītojošo skolu, kuras realizē padziļinātās mūzikas apguves programmu, olimpiādē. Mūsu skolēnu komandai 1. pakāpe. Un nominācija "Harmoniskākā komanda" 

        Skolas komandu pārstavēja Elīna Sobute, Elīza Lūse, Alise Lejasmeijere, Jēkabs Mālnieks, Rihards Ķempelis. 

      Kopā olimpiādē tika pārstāvētas 5 Kurzemes skolas: Ventspils Centra sākumskola, Talsu pamatskola, Tukuma 2. pamatskola, Z.Mauriņas Grobiņas novada vidusskola un mūsu- Druvas vidusskola!

      Paldies mūzikas skolotājiem par ieguldīto darbu- gan komandas gatavošanai olimpiādei, gan arī olimpiādes rīkošanā. Jo, sadarbojoties visām olimpiādē iesaistītajām skolām, kopīgi tapa visi olimpiādes uzdevumi- katrai skolai gatavojot kādu no uzdevumiem.

Skatīt vairāk

Svini Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu!

Svini Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu! 

Arī šogad svētkus sagaidām katrs savās mājās, bet mums ir dažas idejas, kā tos vari īpaši nosvinēt savas ģimenes lokā. 

Skatīt vairāk

Sasniegumi festivālā "..un es iešu un iešu"

XIV Latvijas Bērnu un jauniešu teātra festivāls “…un es iešu un iešu…”  ir ikgadējs skolu teātru pasākums, kurā piedalīties ir ļoti vērtīgi, interesanti un pat prestiži. Šogad tas notiek attālināti.  Balstoties uz festivāla nolikumā izvirzītajiem vērtēšanas kritērijiem,  vērtēšanas komisija ar režisoru Robertu Segliņu priekšgalā piešķīruši specbalvas arī Druvas vidusskolas 12.kl. multimediju programmas jauniešu darbiem:

Nominācijā “Par domas atklāsmi” – Vinetas Sarmītes Laukakmenes video stāsts “Laika zaglis”

Nominācijā “Par spilgtu vēstījumu” – Kārļa Dureikas video stāsts “Manas bailes. Kadri un krāsas

Paldies drāmas skolotājai Ingunai Vējai un mediju skolotājam Laurim Rinmanim!

Apsveicam ar panākumiem!

Deju festivāls "Tek, saulele tek"

JDK "Puzurs" un 4.-5.klases deju kolektīvs "Mazais Puzurs" bija uzaicināti uz skolēnu tautas deju festivālu Lietuvā "Tek saulele, tek", kurš bija ieplānots 24.aprīlī. Diemžēl nebija iespējams visiem tikties klātienē, izdejoties un satikt jaunus draugus, tomēr tika izveidots video koncerts, kuru iespējams noskatīties šeit:

https://www.youtube.com/watch?v=aAKReOLtn9A&ab_channel=Indr%C4%97Dauk%C5%A1yt%C4%97  

Prieks, ka varam atkal sākt mēģināt skolas stadionā vismaz 10 dejotāji kopā, ne tikai tikties tiešsaistes mēģinājumos un varam gatavoties deju svētku  lielkoncerta fināla video klipa "Svinēt sauli" ierakstam! Ceram, ka arī jubilejas koncerts, kuram bija jānotiek 10. aprīlī, vēl šogad tiks īstenots! 

Šis laiks vēl jo vairāk ir pierādījis, ka "dejot ir laime"! 

Sasniegumi konkursā "Ķengurs- matemātika visiem"

Konkurss "Ķengurs- matemātika visiem" veicina matemātikas popularitāti, konkursa galvenais mērķis ir parādīt skolēniem matemātikas aizraujošās īpašības, sniegt viņiem iespēju sajust prieku no intelektuālās piepūles. Šogad Druvas vidusskolu pārstāvēja 101 skolēns 2.-11. klasei, bet kopā Latvijā šai konkursā piedalījās 9379 skolēni. Ansis Gustavs Andersons ieguva valstī 1. vietu 9. klašu grupā un  Edgars Andersons- 4. vietu 7.klašu grupā. Paldies matemātikas skolotājai Antrai Jankovskai, Anša tētim Andrim Andersonam!

Savā klašu grupā starp Druvas vidusskolas skolēniem augstākos rezultātus ieguva Dārta Lasteniece, Gustavs Skadmanis, Agate Šmite, Krists Lastenieks, Gustavs Šmits, Kate Sormule, Rainers Apinis, Rūdolfs Ceimers.

Prieks par skolēnu ieinteresētību matemātikā!

Ansim Gustavam Andersonam 2.pakāpe ķīmijas olimpiādē

Lepojamies ar izcilajiem rezultātiem ķīmijas valsts 62.olimpiādes valsts kārtā! Ansim Gustavam Andersonam- 2. pakāpe! Paldies ķīmijas skolotājai Inesei Zīrupai par rezultatīvu sagatavošanu olimpiādei!

 

Gatavošanās olimpiādes LU SIIC "Uzdrīkstos, domāju, radu" 2.kārtai

Noslēgusies pirmā kārta LU SIIC rīkotajai olimpiādei "Uzdrīkstos, domāju, radu", kur no 97 komandām (582 skolēni) no visas Latvijas, tālāk tika izvirzītas 50 komandas! Tai skaitā- mūsu Druvas vidusskolas 4.-5.klašu komanda. Komandas sastāvā Elīza Lūse un Jēkabs Mālnieks no 4.do klases, Agate Šmite un Jēkabs Klagišs no 4.re klases un Lote Medne, Jorens Beiers no 5.re klases. 

Skolēni jau aktīvi gatavo praktiskos darbus 2.kārtai: veido video, kas demonstrē un skaidro zobratu darbības principus un to pielietojumu!

Vēlam veiksmi 2.kārtā!

Skatīt vairāk

Aicinām uz satikšanos topošo pirmklasnieku vecākus!

Lieliska iespēja 26.aprīļa vakarpusē plkst.18.00 satikties virtuālā sapulcē ZOOM platformā un:

  • iepazīties ar skolas dzīvi sākumskolas posmā;
  • piedalīties Uzvedība.lv dibinātājas Līgas Bērziņas lekcijā "Kā trenēt skolā nepieciešamās sociālās prasmes?", kas noteikti ir aktuāla tēma ikviena topošā pirmklasnieka vecākiem.

Pieteikšanās sapulcei:

  • ikvienam, kurš savu bērnu pieteicis mācībām Druvas vidusskolas 1.klasei (2021./2022.m.g.), saitiņa uz sapulci tiks nosūtīta uz iesniegumā minēto e-pastu;
  • citi interesenti aicināti pieteikties: https://ej.uz/skolaaicinauzlekciju   līdz 23.aprīlim!

Aicināts un gaidīts ir ikviens!

Uz satikšanos!

Skatīt vairāk

INFO NEDĒĻA 2021

Jau nākamajā nedēļā 12.-16.aprīlī iepazīsti Druvas vidusskolu!
Katru dienu plkst.12:00 Druvas vidusskolas Facebook un Youtube kanālos seko ziņu sižetiem "Druvas vēstis", kuros uzzini visu par vidusskolā piedāvātajiem mācību virzieniem, skolā piedāvato interešu izglītību, pasākumiem un iespējām dzīvot kopmītnēs.
15.aprīlī plkst.18:00 aicinām topošos vidusskolēnus un vecākus pievienoties Zoom tiešsaistei un sarunā ar skolas vadību un skolotājiem noskaidrot sev interesējošo par mācībām vidusskolā
Pieteikšanās: ej.uz/INFO2021
16.aprīlī plkst. 12:00 "Ko viņi tev nepateica..?" Zoom tiešsaiste ar Druvas vidusskolas skolēniem, piesakies, pieslēdzies un uzzini, ko par skolu stāsta tās audzēkņi!
Pieteikšanās: ej.uz/SKOLENI2021
Jau šo svētdien, 11.aprīlī plkst.11:00 nenokavē raidījumu "Sarunas virtuvē", kurā iepazīsies un vēlās brokastis gatavosi kopā ar vienu no nākamā gada 10.klašu audzinātājām- Sanitu Ķeiri.
Seko aktuālajai informācijai un nepalaid garām svarīgo!

Sasniegumi valsts zinātniskajā konferencē

Latvijas Skolēnu 45.zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencei šogad tika izvirzīts 551 skolēns no visas Latvijas. Attālinātajā jauno zinātnieku konferencē, kas norisinājās trešdien, 31. martā, sešās zinātņu nozaru grupās tika prezentēts kopumā 471 zinātniskās pētniecības darbs. No mūsu skolas konferencei tika izvirzīti 5 skolēni. 1. pakāpi ieguva Jana Škraba (darba vadītāja Līga Kaļišuka), 2. pakāpi ieguva Alise Bērziņa (darba vadītāja Inese Zīrupa), 3. pakāpi - Raivis Liepa (darba vadītājs Sergejs Beļkevičs). Augstu novērtējumu ieguva arī Marta Paula Stepena (darba vadītāja Inese Zīrupa), Madara Virbicka (darba vadītāja Līga Kaļišuka).

Lepojamies un apsveicam!

Matemātikas olimpiādes virsotnē

Pateicoties labajam rezultātam matemātikas olimpiādes novada kārtā un iepriekšējo gadu sasniegumiem atklātajās matemātikas olimpiādēs, mūsu skolas 9.do klases skolēns Ansis Gustavs Andersons tika uzaicināts uz matemātikas olimpiādes valsts kārtu, kurā sacentās visi labākie Latvijas skolu matemātiķi. Kopumā 93 dalībnieki no 9. līdz 12. klasei.

Skatīt vairāk

Iepazīsti audzinātājus raidījumā "Sarunas virtuvē"

Jauns raidījumu cikls "Sarunas virtuvē", svētdienās plkst.11:00, skolas Facebook un YouTube lapās.
Virtuve ir tā vieta, kurā noris sarunas pēc darbos pavadītas dienas.
Virtuve ir vieta, kurā kaļam kopīgus plānus un idejas jaunai dienai.
Virtuve ir vieta, kurā esam kopā viens ar otru mīļās sarunās.
Iepazīstieties tuvāk, gatavojot vēlās brokastis, kopā ar topošo 1. un 10. klašu audzinātājiem Druvas vidusskolas virtuvē!
Uz tikšanos tiešsaistē!

Muzikālais vakars ar dziedošajiem skolotājiem

Arī šajā piektdienā mēs vēlamies jūs iepriecināt un atkal būsim tiešraidē skolas Facebook un YouTube lapās.
Muzikālais vakars ar dziedošajiem Druvas vidusskolas skolotājiem- 19.martā plkst.20:00!
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Arvils, Osvalds

Dzimšanas dienu svin:

Adrians Punkstiņš, Kristers Biljards, Marta Znotiņa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt