Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Evija, Jogita, Raita

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Līna Stepiņa, Ralfs Stenclers

Ieskaties!

Adventes kalendārs ir klāt!

"Es dāvāju Tev visu savu prieku!" Lai Druvas vidusskolas svētku gaidīšanas laika pārsteigumi ienes gaišas sajūtas katrās mājās. Atver katru dienu un saņem saujiņu prieka!  http://druva.labr.it

1. decembrī atvērsim Adventa kalendāru!

Sekojiet līdzi aktualitātēm sociālajos tīklos! 

Valsts svētku koncerta tiešraide

"Latvija nav vārds vai vieta,

tas ir stāsts,

kopā savīts gaismas stars."

Aicinām sirdīs un domās visiem būt kopā, katram savās mājās svinot mūsu valsts dzimšanas dienu!

18. novembrī plkst. 11.00 skatieties tiešraidi no Druvas vidusskolas vietnē Facebook un skolas Youtube kontā. Pie mums viesosies sirsnīgais dziesminieks un Latvijas apceļotājs Kārlis Kazāks.

13. novembrī mācīsimies citādāk

Sestdien, 13. novembrī, strādāsim. Strādāsim sirsnīgi, ar aizrautību un mīlestībā, svinot mūsu tēvzemes Latvijas dzimšanas dienu.

Mārtiņa gailīši dancīti veda

Mārtiņos Druvas vidusskolā saimniekoja dažādi dzīvnieki! Nopietni?!? Nopietni nenopietna izvērtās visa diena, jo 1.- 3. klašu skolēni un viņu skolotājas, kā jau Mārtiņos pienākas, bija ieradušies maskās. Arī viss pārējais - kā jau šajos svētkos jābūt - latvju danči, jautrība, spēles un uzdevumi, un fotografēšanās!

Skatīt vairāk

"Svētki ir tur, kur esam mēs"

Šogad Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki bija citādāki, tomēr esam ļoti priecīgi, ka mums bija iespēja dejot pasākumos, kuros varējām radīt kopīgu svētku sajūtu,- fināldejas "Svinēt sauli" filmēšanā, koncertos  "Tā tik ir vasara" un "Saule vija zelta rotu"!

Mūsu skolas deju kolektīvi kopā ar savām vadītājām- Laini Liepu, Agitu Skrebeli un Evu Liepu- iepina savus deju soļus šajos koncertos un deju svētku tradīcijas saglabāšanā!

Skatīt vairāk

Skatieties mūsu dejotājus LTV1!

Druvas vidusskolas radošie tiešām daudz var! Arī mājsēdes vasarā dejotāji bija labāko kolektīvu vidū, kas piedalījās deju lielkoncertu tapšanā.

4. novembrī plkst. 20.50 Latvijas TV 1.kanālā skatieties Brīvdabas muzejā tapušo koncertu "Tā tik ir vasara!", kurā dejo mūsu "Puzurs"!
https://fb.watch/926iDMORrm/ 

Īsi par izglītības iestādēm svarīgo

Kā strādās izglītības iestādes līdz 15. novembrim?

Aktualitātes par skolas darbu ārkārtas situācijā

Ņemot vērā šābrīža situāciju, brīvlaiks tiek pagarināts. Bet tas ir tikai tāpēc, lai pēc 15. novembra mēs visi varētu atgriezties skolā un mācīties klātienē. Atceramies, ka visiem mācības atsākas 1. novembrī! 1. - 3. klasei klātienē, 4. - 12. klasei attālināti. 

Sacensības futbolā

Saldus novada skolu sacensībās futbolā 6.-7.klašu puišu komandai 3.vieta (I.Grinberga, K.Baumanis, S.Mālniece).

Komandā- Gustavs Šteinbergs, Emīls Geisters, Ingus Eglītis, Bruno Jēkabsons, Jānis Roķis, Sendijs Popsujevičs, Daniels Bartkus, Keits Kārkliņš, Rūdolfs Sproģis.

Apsveicam!

 

Sasniegumi sportā

Saldus novada skolu sacensībās florbolā vidusskolas puišu komandai- Marks Mežiņš, Voldemārs Ronis, Rainers Apinis, Nils Mednis, Kurts Štengels, Ivo Osis- 1.vieta (skolotājs Z.Zeps).

Rudens krosa stafetēs:

Anabellai Beķerei, Petrai Krausai, Markusam Gurskim, Jēkabam Mālniekam 2.vieta (skolotāja I.Grinberga un S.Mālniece)

Gustavam Skadmanim, Markusam Harunam, Oskaram Krastam, Emīlam Krastam 2. vieta.

Prieks par sportisko garu!

"Puzurs" dejo koncertā "Tā tik ir vasara"

Septembrī četras dienas Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā tika filmēts latviešu skatuviskās tautas dejas kolektīvu koncerts "Tā tik ir vasara", kura dalībnieki bija arī JDK "Puzurs" ar J.Purviņa deju "Pelīšu polka". Lepojamies un priecājamies, ka mūsu kolektīvs varēja būt daļa no šī pasākuma!
Uz tikšanos LTV 4.novembrī!
Plašāku J.Purviņa vēstījumu par koncertu un interviju ar Flavio var dzirdēt:
https://klasika.lsm.lv/lv/raksts/svetku-dienasgramata/ieskats-dziedundejo2021-norisu-ta-tik-ir-vasara-un-dziesmu-koks-.a150000/
Kā arī foto:
https://flickr.com/photos/dziediundejo2015/51512855007/in/album-72157719912075137/

Skatīt vairāk

Projekts "3D-Drosmīgām domām un idejām"

Tika popularizēta dizaina un tehnoloģijas nozare. Dalībniekiem -30 jauniešiem pavērās iespējas paplašināt redzesloku un izmēģināt darbībā 3D dizaina veidošanas rīku. Radošajā nodarbībā dalībnieki uzkrāja ne tikai sadarbības pieredzi, kas pēc COVID 19 attālinātajām mācībām bija svarīgi aktualizēt, bet arī jaunas zināšanas.

Skatīt vairāk

Karjeras atbalsta projekts

Piesakies  karjeras konsultācijai:

* ja tev vajadzīga palīdzība laika plānošanā;

* kā aizpildīt savu brīvo laiku;

* kura mācību iestāde, programma man būtu piemērotākā;

* vēlos  labāk izprast  savas stiprās puses;

* vēlos pārliecināties par savu izvēli ( izpildīt testus, parunāties)

 

"Puzurs" Kurzemes deju jostā

"Es dzenu saknes dziļi Kurzemes krastā..." Tie ir  vārdi, ar kuriem sākās horeogrāfa Jāņa Purviņa organizētā akcija "Kurzemes deju josta", kur 82 deju kolektīvi 28.augustā jūras krastā vienojās dejā. Arī JDK "Puzurs", izpildot A.Daņiļeviča deju "Lielais rits", sajuta, kā "mostas dvēsele un deju soļos bango.. sirds". 

Video: https://www.facebook.com/1307487225932517/posts/5000779919936544/

 

 

Druvas vidusskola "Draudzīgā aicinājuma skolu reitingā"

"Draudzīgā aicinājuma fonda skolu reitings" ir izveidots, lai atspoguļotu objektīvu skolu vērtējumu pēc CE rezultātiem!

2020.gadā lauku vidusskolu grupā Druvas vidusskolai:

kopvērtējumā  5.vieta,

nominācijā latviešu valoda un literatūra 2.vieta

Savukārt nominācijā angļu valoda Druvas vidusskola saņem dāvanā Mazo Pūci par iegūto 1.vietu!

Lepojamies ar skolēnu un skolotāju mērķtiecīgo darbu, gatavojoties centralizētajiem eksāmeniem! 

Latvijas skolu reitingā 14.vieta!

Latvijas skolu reitingā 2021 darbā ar talantīgajiem skolēniem Druvas vidusskola lielo skolu grupā ieguvusi 14.vietu. Konkursā balles aprēķina pēc katras skolas skolēnu rezultātiem attiecīgā mācību gadā mācību priekšmetu Valsts mēroga olimpiādēs, atklātajās olimpiādēs, zinātniski pētnieciskajos konkursos un citos Valsts mēroga konkursos. Šajā mācību gadā šo augsto novērtējumu palīdzēja iegūt Ansis Gustavs Andersons ar 2.pakāpi ķīmijas valsts 62. olimpiādē, 1.pakāpi matemātikas valsts 71.olimpiādē, sasniegumiem informātikas olimpiādēs, kā arī Jana Škraba,  Alise Bērziņa, Raivis Liepa, iegūstot godalgotas vietas Latvijas Skolēnu 45.zinātniskās pētniecības darbu konferencē!  Paldies arī skolotājiem, kas palīdzēja šiem jauniešiem uzmirdzēt, jo tas ir skolēnu- skolotāju sadarbības, mērķtiecības apliecinājums!

Leposimies ar savējiem!

 

 

 

Skatīt vairāk

Multimediji drāmas kursu noslēdz ar izrādi.

Neparastais mācību gads noslēdzies arī 12.klases multimediju programmas jauniešiem.  Viens no drāmas kursa noslēguma darbiem bija izrāde platformā ZOOM -  H. Paukšs "Piedod, Bokačo, ja vari!". Autora savdabīgais skatījums uz pasauli, spēle ar laiku, telpu, absurda dramaturģijas nokrāsām ...

Un tas viss, kopā saspēlējoties katram no sava datora "skatuves" . Šo izaicinājumu jaunieši pieņēma un par gala "produktu" priecājās. 

"Varēja labi izspēlēties"- tā par iejušanos tēlos atzina aktieri. 

Skatīt vairāk

Skan pēdējais zvans devītajiem

Ar sirsnīgiem ceļa vārdiem un laba vēlējumiem no 8.klasēm, un mīļiem paldies vārdiem no 9.klasēm, skandinām 9.klašu Pēdējo zvanu uz pēdējo, kopīgo klases stundu!

Skatīt vairāk

Sasniegumi Baltijas informātikas olimpiādē

27. Baltijas informātikas olimpiādē Jauno programmētāju sacensībās piedalījās 11 dalībvalstis, bet Latviju olimpiādē pārstāvēja 12 dalībnieki, tai skaitā arī mūsu skolas 9.klases skolnieks Ansis Gustavs Andersons, lai  sacenstos  par iekļūšanu Starptautiskās informātikas olimpiādes Latvijas delegācijas četriniekā. Varam lepoties- Ansis ir Starptautiskās informātikas olimpiādes Latvijas delegācijas dalībnieks! Paldies visiem pedagogiem, kas palīdzējuši Ansim sasniegumos,- Andrim Andersonam, Normundam Svētiņam un Latvijas izlases pedagogiem!

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Evija, Jogita, Raita

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Līna Stepiņa, Ralfs Stenclers

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt