Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

Piparkūku smarža SIA "Matss"

Piektdien, 12.decembrī, Kurzemes jauno uzņēmēju skolas dalībnieki viesojās SIA "Matss", lai iepazītu jaunā zīmola "Cannelle Bakery" produkciju.

Skatīt vairāk

Ziemassvētku pasākumi skolā

Zaļas un baltas eglītes visapkārt, baltas sniega bumbas logos un piparkūku smarža skolas gaiteņos liecina par Ziemassvētku tuvošanos. Visi skolēni un skolotāji dara labus darbus un gatavojas svētkiem!

Skatīt vairāk

Kā es redzu savu nākotnes Kurzemi

Eseju konkursā "Kā es redzu savu nākotnes Kurzemi" 1. vieta Intaram Bušinskim un 3. vieta Megijai Zundei (skolotāja Sandra Burve).

Skatīt vairāk

Mediju programma prezentē savu pirmo raidījumu

Otrdien „kinozālē” pie skolotāju istabas mediju programmas jaunieši dalījās savā pirmajā veikumā drāmas stundās.

Tās bija improvizētas ainas, kas, pielietojot šobrīd esošās video veidošanas prasmes, apvienotas humoristiskā vēstījumā ar nosaukumu „Dzīves drāmas”.

Skatīt vairāk

Jaunajiem teātra sportistiem pirmais turnīts ar + zīmi

     Vidusskolas teātra sportisti jaunajā sastāvā piedalījās draudzības turnīrā Dobelē. Mājup braucām priecīgi, jo piedzīvojām patīkamas emocijas.

Skatīt vairāk

JDK "Puzurs"- konkursa "Ziemassvētku kauss 2014"dalībnieki

"Mums patīk dejot "Puzurā"!" tā vēl joprojām saka bijušie dejotāji. Tāpēc "Ziemassvētku kausā 2014" piedalījās gan esošie, gan arī bijušie "Puzura" dejotāji un izjuta prieku par deju, sporta spēlēm un kopā būšanu.

Skatīt vairāk

Saldus novada "Gada skolotāja 2014"- Zenta Sileviča

Sākumskolas un mājturības un tehnoloģiju skolotāja Zenta Sileviča ieguva Saldus novada pašvaldības nomināciju izglītībā „Gada skolotājs 2014” par atbildīgu, kvalitatīvu darbu, skolēnu sasniegumiem olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu konferencēs un mērķtiecīgu darbu skolēnu personības veidošanā sākumskolas posmā.

Sveicam skolotāju un priecājamies, ka labais darbs ir novērtēts!

Skatīt vairāk

Spēle "Jaunie Rīgas sargi"

Militāri patriotiskās spēles "Jaunie Rīgas sargi" fināls notika 28.novembrī, Siguldas novada Morē, kur Druvas vidusskolu pārstāvēja 6 skolēni no 10.ed klases skolotāja Aivara Tērauda vadībā.

Skatīt vairāk

Prezidenta balle "Es mīlu Druvas vidusskolu!"

Piektdien, 28.novembrī, Skolas prezidents Dāvids Dāvis Gailītis, viceprezidente Beāte Balandīna un viceprezidents Klāvs Dubults aicināja visus 6.-12.kl. skolēnus un skolotājus uz SKOLAS PREZIDENTA BALLI ar moto „Es mīlu Druvas vidusskolu!”

Skatīt vairāk

Adventes tirdziņš Saldū

Piektdien, 28.novembrī, Saldus novada mazpulku rīkotajā Advetes tirdziņā savus darinājumus pircējiem piedāvāja arī Druvas mazpulka dalībnieki. Sveču un priežu skuju smarža pamazām rada Ziemassvētu sajūtu visapkārt!

Skatīt vairāk

Jaunie programmētāji "spēlējas" ar attēliem

Novembra nodarbībā Kurzemes jauno programmētāju skolas dalībnieki apguva prasmes, kā izveidot ar bultiņām pārvietojamus attēlus. Lai prasmi pilnveidotu, skolēni ir aicināti līdz 11.decembrim izpildīt mājas darbu.

Skatīt vairāk

Vēl viens jauns uzņēmums Saldū

21.novembrī Kurzemes jauno uzņēmēju skolas dalībnieki apmeklēja jaunāko uzņēmumu industriālajā parkā "SANDES" un iepazinās ar ugunsdzēsēju darbu.

Skatīt vairāk

Jaunsargu pārgājiens

22.un 23.novembrī 406. Druvas jaunsargu vienība skolotāja Aivara Tērauda vadībā devās militāri patriotiskā pārgājienā pa maršrutu: Druva- Mizaiņu (Lutriņu) pilskalns- Druva. 

Skatīt vairāk

Radošas izpausmes modes dizainā

Sava stila skolas nodarbība 21.novembrī bija veltīta tēmai, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu meiteni un puisi, kuri vēlas izskatīties un justies labi!

Skatīt vairāk

Jaunie biologi iepazīst meža zinātni

Kurzemes jauno biologu skolas nodarbība 21.novembrī bija veltīta Latvijas mežiem. Vai mēs varam atpazīt kokus laikā, kad tiem nav lapu?

Skatīt vairāk

Jaunajiem matemātiķiem galvas kūp!

Piektdien, 21.novembrī, Jauno matemātiķu skolā notika spraigas nodarbības. Šoreiz skolēniem uzdots arī mājas darbs, kuru atradīsiet tepat mājas lapā!

Skatīt vairāk

Sasniegumi sportā

Mūsu skolas skolēniem godalgotas vietas Saldus novada skolu sacensībās futbolā, florbolā, krosā!

Skatīt vairāk

Saņemti novada un valsts apbalvojumi

Latvijas dzimšanas dienas noskaņās varam būt gandarīti - Druvas vidusskolā paveiktais mācību darbā ir pamanīts un novērtēts.

Skatīt vairāk

Druvas komandai 1.vieta spēlē "Rīgas sargi"

Piektdien, 14.novembrī,  Druvas vidusskolas 10.ed kl. skolēnu komanda piedalījās militāri- patriotiskā spēlē jauniešiem "Jaunie Rīgas sargi: Atceries Lāčplēšus!".

Skatīt vairāk

Žanete saņem stipendiju "Medusmaize"

Elza Burve jau no 2013. gada un Žanete Kiseļeva šogad studijām Latvijas augstskolās saņem Saldus novada pašvaldības stipendiju „Medusmaize”  par augstiem sasniegumiem mācībās un aktivitāti sabiedriskajā darbā.

Prieks, ka Elzas un Žanetes labais darbs ir novērtēts!

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt