Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

"Puzurs"- Lietuvas Valsts svētkos

16. februārī, svinot Lietuvas Valsts atjaunošanas dienu, TDK "Puzurs" dejoja Nevarenai. Bija prieks šos svētkus svinēt kopā ar bijušo Saldus pagasta pārvaldes vadītāju Ausmu Liepu.

Esam pateicīgi par uzaicinājumu!

Skatīt vairāk

Deju koncerts Brocēnos

2.februārī Brocēnu kultūras centrā satikās astoņi skolēnu deju kolektīvi no Druvas, Rīgas, Kuldīgas un Saldus, lai iepriecinātu skatītājus ar enerģisku, atsperīgu un dzīvespriecīgu dejotprasmi. 

Mūsu skolu pārstāvēja 4 kolektīvi:

"Mazais Puzurs"- vadītāja Zane Fabrīcius

"Puzura" studijas jaunākā grupa- vadītājs Intars Bušinskis

"Puzura'studijas vecākā grupa un TDK "Puzurs" - vadītāja Laine Liepa

Paldies Zanei Ņukšai- Valdmanei par koncerta stāstu!

Foto autors: Lauris Rinmanis

Skatīt vairāk

Puzurs dejo Kuldīgā

Jaunais gads iesācies ar TDK "Puzurs" koncertu "Jaungada kokteilis" Kuldīgā kopā ar TDA "Venta, "Kursa", "Teiksmas" studiju, TDK "Imuliņa", Vēja zirdziņš", "Drīziņš", "Dzīpars".

Lai Jaunais gads ir tikpat raibs, dzīvespriecīgs un dejisks kā šis koncerts!

Skatīt vairāk

Puzurs dejo "Mazajā Eiropiādē"

TDK "Puzurs" un studija, iedvesmojoties no iepriekšējā gada Eiropiādes Vācijā, arī šogad plāno piedalīties Eiropiādē Nuoro, tāpēc vispirms dejo "Mazajā Eiropiādē" Ziemeļblāzmas kultūras pilī.

"Puzura"studija seminārā

JDK "Puzurs" studija piedalījās tautas deju kolektīvu vadītāju un virsvadītāju repertuāra apguves seminārā, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes deju svētku lielkoncertam  ar Santas Laurinovičas deju "Pār deviņi novadiņi".

Skatīt vairāk

"Puzurs" Eiropiādē Vācijā

Nākamjā dienā pēc Deju svētkiem "Puzurs"kopā ar VPDK "Druva"devās uz Vāciju, lai piedalītos festivālā "Eiropiāde". 

Lepojamies par iespēju pārstāvēt Latviju!

Skatīt vairāk

"Puzurs" Deju svētkos!

Deju lieluzvedumā "Mūžīgais dzinējs"ceļojām pa Latvijas kultūrvēsturiskajiem novadiem, izdejojot to dejas, izjūtot vēsturiskos stāstus. Kopā būt. Kopā just. Šie vārdi visprecīzāk raksturoja mūsu svētkus!

Skatīt vairāk

Puzurs koncertuzvedumā "Balts"

Deju jaunrades koncertuzvedums, kurš veidots ar jaunu mūziku, jaunām horeogrāfijām, un jaunu māksliniecisko risinājumu, kurā saplūst skatuviskā deja un latviešu tēlotājmāksla. 

Lepojamies ar "Puzura" dejotājiem, kas varēja būt starp Latvijas labākajiem deju kolektīviem un izdejot koncertuzveduma "Balts" stāstu! 

Skatīt vairāk

Latvju bērni danci veda

2.jūnijā Jūrmalā festivālā Latvju bērni danci veda piedalījās 3 mūsu skolas kolektīvi- "Mazais Puzurs" 2.-3.klašu grupa (vadītāja Zane Fabrīcius), "Mazais Puzurs" 4.-5. klašu grupa (vadītājs Intars Bušinskis), JDK "Puzurs"studija (vadītāja Laine Liepa).

Dienu piepildīja dažādi notikumi: Gājiens Jomas ielā, akcija  "Svētku smilšu sakta", kur no smiltīm un pludmalē pieejamiem materiāliem katram kolektīvam bija jāizveido smilšu sakta, ielu koncerti un noslēgumā lielkoncerts "Kājiņ, vējiņ- Bums" Kauguru atpūtas parkā.

Prieks, jautrība un daudz, daudz mazo dejotāju enerģijas skrienot, sasaucoties un dejojot virmoja Jūrmalas pilsētā!

Skatīt vairāk

"Puzurs" sveic "Spararatu" Grobiņā

27.maijā mūsu JDK "Puzurs" jaunieši devās uz Grobiņu, kur koncertā "Mūžīgi dejā" 30 gadu jubilejā sveica JDK "Spararats".

Tā bija skaista un pozitīvām emocijām piepildīta diena!

Skatīt vairāk

Druvā dejo!

Saldus novada skolu jaunatnes 1.-9.klases tautas deju kolektīvu radošais koncerts ar ekspertu piedalīšanos nodejots!

Rezultāts lielisks!

"Mazā Puzura" 2.-3.klases grupa (skolotāja Zane Fabrīcius), 4.-5.klases grupa (skolotājs Intars Bušinskis), JDK "Puzurs" studija (skolotāja Laine Liepa) apliecināja, ka repertuāru ir apguvuši un ir gatavi jauniem izaicinājumiem dejā!

Prieks par dejojošiem un aktīviem Druvas vidusskolas skolēniem!

Dejotāji Blīdenē

Piektdien, 21.aprīlī, plkst. 18.00 esat mīļi gaidīti koncertā "Tēva nav mājās" Blīdenes kultūras namā.

Koncertā piedalās arī mūsējie- "Mazais Puzurs"(4.-5.klase) un JDK "Puzurs"studija

"Puzuram"augstākā pakāpe skatē

XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku deju lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” un lielkoncerta “Balts” deju kolektīvu koprepertuāra skatē JDK "Puzurs" ieguva augstāko pakāpi (57punkti) B grupā.

No sirds priecājamies par sasniegumiem, par to, kā mirdz dejotāju acis un sirds!

Skatīt vairāk

Dejotāji Kuldīgā

16.aprīlī "Mazais Puzurs" (2.-3.klases grupa) un JDK "Puzurs"studija piedalījās bērnu deju kolektīvu koncertā "Saulītē rotāties".

Vieglums, smaidi, prieks un deja vienoja dejotājus no Kuldīgas, Druvas un Ventspils

Skatīt vairāk

Koncerts "Pavasari saucam!"

Svētdien, 26.martā, vairāk nekā 100 mūsus skolas dejotāju (3 "Mazā Puzura"grupas, "Puzura"studija un "Puzurs") kāpa uz Brocēnu KC skatuves, lai kopā ar saviem vecākiem gaidītu pavasara ierašanos. Koncertu bagātināja dejotāju vokālie un skatuves runas konkursam sagatavotie priekšnesumi.

Paldies deju kolektīvu vadītājiem (Zanei Fabrīcius, Intaram Bušinskim, Lainei Liepai, Evai Liepai), vokālajiem pedagogiem (Dacei Tapiņai, Ritai Ūpei) un pasākuma organizatorei Arvitai Romanovskai! 

Skatīt vairāk

"Puzurs" dejo Ventspilī

JDK "Puzurs" 18. martā kopā ar VPDK un TDK "Strautuguns", "Pūpolīti", "Vējiem"un Druvas senioru deju kolektīvu koncertā "Zeme zeļ, zeme plaukst" T/N Jūras vārti izdejoja gaidāmo deju svētku repertuāru.

 

JDK "Puzurs" dejo Kuldīgā

25.februārī JDK "Puzurs" piedalījās koncertā "Visi ceļi ved uz Kuldīgu". Deja, ceļš un kopā būšana ballītē ar jūrnieku un pirātu tematiku dod enerģiju un mērķtiecīgu garu. Kolektīvs jau gatavojas nākamajam koncertam Ventspilī!

Koncerta video fragmentus var redzēt Kuldīgas kultūras centra lapā.

Skatīt vairāk

"Puzurs" dejo Ogrē

Šī gada sezona JDK "Puzurs"paiet daudzos koncertos. Lepojamies, ka 11.februārī kolektīvam bija iespēja dejot Ogres kultūras namā koncertā "Mēs ciemiņus gaidīdami" kopā ar TDA Ogre, JDK Ūsiņš, TDK Dzīpars, TDA Jandāls, DA Pērle un VPDK Raksti. 

Koncerta video var noskatīties:

https://m.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1Jwr_qp3ZG9ULEAacc4d4Ctgs-PyrI5wMzAPnAy-vJUlmr20V9uwgVpAA&v=WptOoKVoMMI&feature=youtu.be

 

 

Klasikas nodarbības pie Uvas Eglītes

4. februārī mūsu skolas absolvente un Latvijas mūzikas akadēmijas studente Uva Eglīte novadīja klasikas nodarbības JDK "Puzurs" un palīdzēja skates deju precizēšanā.

Lepojamies par saviem absolventiem un novērtējam viņu devumu sava kolektīva izaugsmē!

Druvas vidusskolas dejotāji sadanco ar draugiem

10.februārī Druvas kultūras namā koncertā "Noķer mani" tikās trīs mūsu skolas deju kolektīvi- "Mazā Puzura" 2.-3.klases un 4.-5.klases grupa, JDK "Puzura"studija- un TDA "Līgo"bērnu studijas 5.-6. klases un 7.-9.klases grupa, TDA "Kursas" studijas un Aizupes pamatskolas 5.-6.klases deju kolektīvs "Stariņi", skolas improvizācijas teātra 6.klases komanda.

Paldies vecākiem, skatītājiem un Lutriņu ev.lut.draudzei par saziedotajiem līdzekļiem tautastērpu iegādē!

Āra foto autors Lauris Rinmanis

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt