Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lana, Sergejs, Svetlana

Dzimšanas dienu svin:

Dzintars Justs Rūtens

Ieskaties!

"Puzurs"- Ziemassvētku kausā

"Puzurs" jau ceturto gadu piedalās deju kolektīvu konkursā Ziemassvētku kauss", iegūstot dažādas vietas, bet vienmēr šis pasākums nes līdzi papildu darbu un koncentrēšanos, apgūstot sarežģītas dejas, jautrību un cīņas sparu sporta spēlēs un dzīvesprieku atpūtas pasākumā.

Skatīt vairāk

Projekta noslēgums

Saldus novada pašvaldības projekta fonda ietvaros tika realizēts biedrības „Durvis uz radīšanu” projekts „Saldus pagasta skolēnu deju kolektīvu piederības sajūtas stiprināšana Saldus novadam”. Skolēni gan izpētīja tautastērpus dažādos informācijas avotos, gan apguva Saldus novadu horeogrāfu dejas, kuras izdejoja valsts svētku koncertā "Es esmu Latvija", gan arī iepazina latviešu tautas tradīcijas kopā ar folkloras kopu „Medainis”, kā arī "Mazā Puzura" meitenēm ir jauni Kursīšu tautastērpi.

Dejotājiem ir prieks par padarīto un iegūto! Paldies visiem, kas palīdzēja projekta īstenošanā!

Skatīt vairāk

„Es esmu Latvija, kas no rīta rasā pastaigājas…”( M. Kaļišuks)

 „Es esmu Latvija!”- kā apliecināt savu piederību valstij? Kuri vārdi atklās sevī apslēptās sajūtas? Un vai vispār ir iespējams paust savas izjūtas citiem? Un tomēr mūsu skolas skolēnu jaunrades darbi, kas izskanēja Valsts svētku koncertā Druvas kultūras namā, atklāja mīlestību, cieņu, radošumu, spēju redzēt sevi kā daļu no savas dzimtās zemes!

Koncertu bagātināja arī 5. klases vokālais ansamblis (skolotāja Sandra Snipke) un Druvas vidusskolas dejotāji (skolotāja Agita Skrebele, Laine Liepa).

 Katram bija dota iespēja apzināties: „Es esmu Latvija!”

Skatīt vairāk

Druvas vidusskola- XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos

Lepojamies, ka no mūsu skolas svētkos piedalījās 6 kolektīvi: 5.-12. klases koris "Vēja spārni", kurš ieguva sudraba diplomu koru finālskatē (vadītāja Sandra Snipke), 4.-5. klases deju kolektīvs "Mazais puzurs" un JDK "Puzurs" (vadītāja Laine Liepa),  trīs teātra sporta komandas (skolotāja Inguna Vēja).

 

Skatīt vairāk

Iepazīstam Saldus novada tautastērpus kopā ar „Medaini”

Folkloras kopa „Medainis” kopā ar Druvas  vidusskolas dejotājiem Druvas kultūras namā 16. septembrī izdejoja daudz jautru deju un iepazina Saldus novada tautastērpus, bet nākamjā dienā veidoja Saldus novada tautastērpu izstādi.

Prieks bija gan mazajiem dejotājiem, gan vecākiem, gan skolotājiem par iegūtajiem iespaidiem!

Skatīt vairāk

Sākumskolas dziedātāju un dejotāju koncerts

16. aprīlī Druvas kultūras namā deju un dziesmu kamolīti skanīgi, raibi un raiti ritināja 70  dejotāji un dziedātāji 1.-5. klasei, kā arī gandrīz tikpat ciemiņu.

 

Skatīt vairāk

JDK "Puzurs" gatavojas skatei

Pagājušo sestdien, 7.martā, Druvas vidusskolas JDK „Puzurs” devās ceļā uz Brocēnu novada Blīdenes k/n, kur uzstājās kopā ar visiem Saldus un Brocēnu novada deju kolektīviem pirmsskates koncertā ”Saldus sadancis 2015”.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lana, Sergejs, Svetlana

Dzimšanas dienu svin:

Dzintars Justs Rūtens

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt