Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

"Puzurs"- Ziemassvētku tirdziņā

16.decembrī Druvas kultūras namā JDK "Puzurs" ar lustīgu danci iepriecināja Ziemassvētku tirdziņa dalībniekus un apmeklētājus. 

Svētku noskaņu bagātināja tirdziņa atmosfēra un gardā zupa svaigā gaisā!

 

 

"Prieks dejot"

"Prieks dejot"- tas bija ne tikai koncerta nosaukums 12.decembrī, tās ir "Puzura" dejotāju sajūtas mēģinājumos un koncertos. 40 minūšu koncertā septiņas šajā gadā apgūtās dejas mijās ar video stāstiem par sevi, par deju, par svētkiem!

 

"Svētki ir tur, kur esam mēs"

Šogad Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki bija citādāki, tomēr esam ļoti priecīgi, ka mums bija iespēja dejot pasākumos, kuros varējām radīt kopīgu svētku sajūtu,- fināldejas "Svinēt sauli" filmēšanā, koncertos  "Tā tik ir vasara" un "Saule vija zelta rotu"!

Mūsu skolas deju kolektīvi kopā ar savām vadītājām- Laini Liepu, Agitu Skrebeli un Evu Liepu- iepina savus deju soļus šajos koncertos un deju svētku tradīcijas saglabāšanā!

Skatīt vairāk

"Puzurs" dejo koncertā "Tā tik ir vasara"

Septembrī četras dienas Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā tika filmēts latviešu skatuviskās tautas dejas kolektīvu koncerts "Tā tik ir vasara", kura dalībnieki bija arī JDK "Puzurs" ar J.Purviņa deju "Pelīšu polka". Lepojamies un priecājamies, ka mūsu kolektīvs varēja būt daļa no šī pasākuma!
Uz tikšanos LTV 4.novembrī!
Plašāku J.Purviņa vēstījumu par koncertu un interviju ar Flavio var dzirdēt:
https://klasika.lsm.lv/lv/raksts/svetku-dienasgramata/ieskats-dziedundejo2021-norisu-ta-tik-ir-vasara-un-dziesmu-koks-.a150000/
Kā arī foto:
https://flickr.com/photos/dziediundejo2015/51512855007/in/album-72157719912075137/

Skatīt vairāk

"Svinēt sauli"

Druvas vidusskolas JDK "Puzurs", studija un 4.-5. klases deju kolektīvs iesaistījās XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisēs- gan virtuālajā svētku gājienā, gan 6 minūšu video projektā, kur piedalījās 12000 dejotāju. Arī tie bija mazi svētku mirkļi!

Dejotāju nodarbības vasarā

Trīs dienas dejot, vingrot, dziedāt, spēlēt, būt kopā- tas bija tas, pēc kā bijām noilgojušies! Divas "Puzura"grupas Druvas vidusskolā "Dzirnu" pedagoga Kaspara Brauna, režisores Ilzes Blokas, fizioterapeites Madaras Dzalbes-Ķenavas un savu deju skolotāju vadībā apguva katram dejotājam tik nepieciešamās prasmes, bet pats būtiskākais- no jauna saprata, izjuta, kāpēc deja ir tik tuva sirdij!

"Puzurs" Kurzemes deju jostā

"Es dzenu saknes dziļi Kurzemes krastā..." Tie ir  vārdi, ar kuriem sākās horeogrāfa Jāņa Purviņa organizētā akcija "Kurzemes deju josta", kur 82 deju kolektīvi 28.augustā jūras krastā vienojās dejā. Arī JDK "Puzurs", izpildot A.Daņiļeviča deju "Lielais rits", sajuta, kā "mostas dvēsele un deju soļos bango.. sirds". 

Video: https://www.facebook.com/1307487225932517/posts/5000779919936544/

 

 

"Puzura"5.-7.klašu grupa dejo Rīgā

Ir noslēdzies trīs dienu garš tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” filmēšanas maratons, kurā piedalījās arī Druvas vidusskolas deju kolektīva "Puzurs" 5.-7.klases grupa ar deju "Vējelis"
Lai izdejotu 34 gadskārtu dejas, uz VEF kultūras pils skatuves kāpa 33 deju kolektīvi.  
Uz skatuves varēja redzēt, sajust, saklausīt, cik daudz katram dejotājam nozīmē deja! Tā ir mūsu prieka un spēka avots!

Uz tikšanos pie TV ekrāniem 6.novembrī!

Skatīt vairāk

Deju festivāls "Tek, saulele tek"

JDK "Puzurs" un 4.-5.klases deju kolektīvs "Mazais Puzurs" bija uzaicināti uz skolēnu tautas deju festivālu Lietuvā "Tek saulele, tek", kurš bija ieplānots 24.aprīlī. Diemžēl nebija iespējams visiem tikties klātienē, izdejoties un satikt jaunus draugus, tomēr tika izveidots video koncerts, kuru iespējams noskatīties šeit:

https://www.youtube.com/watch?v=aAKReOLtn9A&ab_channel=Indr%C4%97Dauk%C5%A1yt%C4%97  

Prieks, ka varam atkal sākt mēģināt skolas stadionā vismaz 10 dejotāji kopā, ne tikai tikties tiešsaistes mēģinājumos un varam gatavoties deju svētku  lielkoncerta fināla video klipa "Svinēt sauli" ierakstam! Ceram, ka arī jubilejas koncerts, kuram bija jānotiek 10. aprīlī, vēl šogad tiks īstenots! 

Šis laiks vēl jo vairāk ir pierādījis, ka "dejot ir laime"! 

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt