Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

Projekts tuvojas noslēgumam, radio turpina darboties

Skolēnu domes aktīvistu īstenotais projekts tuvojas noslēgumam, bet atjaunotais skolas radio turpina skanēt, uzlabot garastāvokli un darīt mūsu skolas ikdienu daudz jaukāku, dzīvīgāku, iesaistošāku.

Projektu finansē Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūra. Tas tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Pieteicējs - Saldus novada pašvaldība.

Skatīt vairāk

Viesojamies Radio SWH

Skolas radio jaunieši piedzīvoja brīnišķīgu, aizraujošu, vērtīgu, izzinošu dienu. Viesojāmies Radio SWH, kur tikām uzņemti kā ilgi gaidīti un mīļi ciemiņi. 

Projekts "Runā skolēni! Lai sadzird ikviens" tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

 

Skatīt vairāk

Skolas radio darbojas!

Druvas vidusskolā starpbrīžos ir dzīvība! Kāpēc? Jo darbojas skolas radio! Aleksa izgatavoja kastīti, kurā skolēni var ielikt uzrakstītas savas vēlmes un idejas, lai skolas radio padarītu interesantu ikvienam skolēnam un darbiniekam. Protams, visvairāk ir vēlmju dzirdēt konkrētu mūziku, bet kastītē atrodamas arī idejas par tematiskajiem raidījumiem, piemēram, kultūras ziņas vai sporta aktualitātes. Pašlaik studijā aktīvi darbojas Gvido, Aleksa un Madara, bet vēl vairāki jaunieši ir izteikuši vēlmi piedalīties raidījumu veidošanā.

Skatīt vairāk

"Runā skolēni! Lai sadzird ikviens" uzņem apgriezienus

Skolēnu domei un tās aktīvistiem Gvido, Madarai un Aleksai liels prieks - esam saņēmuši radio studijai tik nepieciešamo aparatūru! Šodien jaunā mikserpults, mikrofoni un austiņas jau tiek likti lietā. Anatolijs Dovgeļs no SIA "Ando Vizuals" sniedza mācībstundu par to, kas un kā studijā darāms, kādas iespējas ir mūsdienīgajai pultij, kādas programmas izmantojamas radio pārraižu un raidierakstu veidošanā. 

Lai radio telpa varētu kvalitatīvi darboties, esam iegādājušies arī skaņas absorbcijas paneļus, kurus mūsu jaunieši kopā ar skolas tehnisko personālu piestiprinās pie sienām un griestiem.

 

Skatīt vairāk

Uzsākam īstenot projektu "Kontakts"

Augusta vidū esam saņēmuši priecīgu ziņu - mūsu skolas aktīvie jaunieši ieguvuši tiesības īstenot projektu "Runā skolēni! Lai sadzird ikviens". Tas ir projekts, kuru finansē Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūra. Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Projekta pieteicējs ir Saldus novada pašvaldība, un tajā iesaistījušies jaunieši no trīs novada vidusskolām - Druvas, Saldus un Brocēniem. Katras skolas ideja ir atšķirīga, bet mērķis viens - aktivizēt skolēnu pašpārvaldes un padarīt tās redzamākas un dzirdamākas. Mūsu skolas jaunieši īstenos sen lolotu ieceri - atjaunot skolas radio.

 

 

Skatīt vairāk

"Izdzīvošanas ābece" veiksmīgi apgūta!

Jā! Mēs to paveicām! Rudens brīvlaikā, kad dažam labam ērtāk šķiet gulēt mājās un spēlēt spēlītes viedtālrunī, bija jaunieši, kas tā vietā izvēlējās īstu PIEDZĪVOJUMU!

Ko mēs darījām? Apguvām tūrisma (un drusku arī alpīnisma) iemaņas, pārvarējām bailes, mācījāmies uzticēties saviem spēkiem un cits citam, devāmies patruļās pilnīgā tumsā, mācījāmies orientēties apvidū, sazinājāmies ar rācijām, gulējām armijas teltī.... un.... to jau visu nav iespējams izstāstīt!!! 

To visu mēs piedzīvojām, pateicoties drošas dzīves vides attīstības biedrības Oāze Projektam "Savējie starp savējiem", kas tiek īstenots atklāta projektu konkursa „Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” ietvaros.

    

Aicinām piedalīties projekta "Savējie starp savējiem" aktivitātēs!

5.-9. klašu skolēni tiek aicināti piedalīties projekta "Savējie starp savējiem" aizraujošu nodarbību ciklā "Izdzīvošanas ābece"! 

Projekts tiek īstenots atklātaja projektu konkursa „Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” ietvaros, un to īsteno biedrība “Drošas dzīves vides attīstības biedrība “Oāze””.

  

Projekts "mSavējie starp savējiem"

Projekts “Savējie starp savējiem”  tiek īstenots atklāta projektu konkursa “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” iietvaros. Projekta mērķis ir, piedāvājot dažādām interesēm atbilstošas aktivitātes, veidot jauniešiem iekļaujošu vidi, attīstīt jauniešu pašizziņas un sadarbības prasmes,  veicinot viņu motivāciju,  iniciatīvu, spēju uzņemties atbildību un vēlmi turpināt izglītoties. 

Skatīt vairāk

Tautas deju virpulī

11. un 12. oktobrī JDK „Puzurs” kopā ar JDK „Puzurs” studiju, „Mazo puzuru” un TDA „Līgo” jauniešu studiju realizēja projektu „Tautas deju virpulī”, kas tika īstenots Saldus novada projektu konkursa 2019 „Jaunieši darbībā” ietvaros. Projekta laikā tika dejots, sportots divu dienu garumā. Projekta galvenais mērķis - veidot draudzīgas attiecības starp deju kolektīviem un to dalībniekiem, popularizēt deju jauniešu vidū, tādējādi veicinot lietderīgu brīvā laika pavadīšanu un veselīgu dzīves veidu, kas mums arī lieliski izdevās. Projekta ietvaros tika pilnveidota jauniešu dejot prasme un apgūts deju svētku repertuārs, lai ar labiem rezultātiem varētu startēt šīs sezonas deju skatē.

       Projekts īstenots biedrības „Saldus jauniešu balss” projektu konkursa „Jaunieši darbībā” ietvaros, to finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt