Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

Raksts no avīzes "Padomju Zeme" 1988.g. 15.decembra numura

Publicēts: 02. aprīlis 2006

       Jaunās skolas celtniecība kolhoza "Druva" centrā tuvojas nobeigumam. Celtniecības, montāžas darbi jau pabeigti, pilnā sparā turpinās iekšējā apdare. - Skola mums ir ļoti vajadzīga - stāsta kolhoza priekšsēdētāja vietnieks Mārtiņš Bērziņš, - Pašlaik mūsu 230 bērni katru dienu brauc mācīties uz Lutriņiem un Saldu. Pamatus vidusskolai jau ielikām 1986. gada rudenī, un jau nākamajā mācību gadā te varēs uzsākt mācības. Skolu nodosim vasarā, lai skolotāji jau laikus varētu iekārtot kabinetus. Visu šo laiku skola bijusi mūsu uzmanības centrā. Ar valdes sēdes lēmumu nospriedām, ka katram kolhozniekam četras dienas jānostrādā skolas celtniecībā.

 

Pašu bērniem taču ceļam. Pašu celtnieki arī būvē.

 

       Par celtniecības darbu vadītājiem Andri Alksni un Vilni Doniņu atzinīgus vārdus teic arī kolhoza galvenais celtnieks Jānis Roziņš, kas slimības dēļ pašlaik nestrādā, bet ar sirdi un dvēseli ir pie skolas. - Jau par parastu lietu, šķiet, kļuvis, ka celtniecības gaitā vienkāršības labad daudzviet projektā notiek izmaiņas. Mēs ejam pretējo ceļu- šis ir viens no tiem gadījumiem, kad projektu cenšamies uzlabot. Sienas iekšpusē pie galvenās ieejas bija paredzēts krāsot, bet mēs tās noklājām ar dekoratīvajām flīzītēm. Skaistāk un kalpos arī ilgāk. Telpa rada patīkamu noskaņu, un kur tad vēl šis estētiskais moments vairāk ir vajadzīgs kā skolā? Neceļam tikai vienai paaudzei. Sporta zāli projektā paredzēts veidot bez iekārtajiem griestiem.

Par visiem uzlabojumiem celtniecības gaitā atbild galvenais projekta autors Tālivaldis Timpars.

Tāpat arī dizaineram Ģirtam Rīteram aizvien rodas kāda jauna ideja.

 

Jau laikus tiek domāts par vitrāžām un gobelēniem.

 

       Skola paredzēta 350 vietām, klasēs ne vairāk par 25 skolēniem katrā. Skolai jau ir savs direktors un savs saimnieks. Jau sagādātas mēbeles, inventārs. Sergejam Beļkevičam strādāt par direktoru vēl neesošā skolā nozīmē dzīvot līdzi ar savu padomu visai celtniecības gaitai. Neviens nestrīdas, ka tieši viņam daudzas lietas visprecīzāk zināms, ko un kā risināt.

       Aplēsts, ka kopējais skolas komplekss izmaksās ap trijiem miljoniem rubļu. Jāpiezīmē, ka druvenieki doma ne tikai par bērniem, bet ari par viņu audzinātājiem. Uz Ziemassvētkiem jau gatava būs 18 dzīvokļu māja skolotājiem. Te paredzēti tikai trīs un četru istabu dzīvokļi. Pie tam blakus pamati ielikti jau jaunajai - 34 dzīvokļu mājai. Kolhozs atvēlējis turpat arī zemi skolotāju ģimenes dārziņiem. Arī skolas rīcībā nodots zemes gabals plaša dārza ierīkošanai. Tātad te top vesela skolas pilsētiņa.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt