Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

Projekts tuvojas noslēgumam, radio turpina darboties

Publicēts: 20. decembris 2023
Atjaunots: 10. janvāris 2024

Projekta mērķis bija uzlabot skolas iekšējo mikroklimatu, iesaistot arī skolēnus ar ierobežotām iespējām, kā arī pilnveidot informācijas nodošanas iespējas skolēniem, skolotājiem un skolas darbiniekiem. Mērķis bija arī padarīt starpbrīžus interesantākus, skanot mūzikai un veicot dažādus raidierakstus. Projekta tiešā mērķa grupa ir visi izglītības iestādes izglītojamie, pedagogi un personāls, bet jo īpaši - skolēni ar ierobežotām iespējām, jo skolā esam ievērojuši vairākus skolēnus ar dažādām vajadzībām, kuriem ir grūtības ar informācijas uztveri. Mēs sasniedzām mūsu mērķi, jo visi skolas skolēni (arī skolēni ar ierobežotām iespējām) iesaistās radio satura veidošanā, skolēnu domes rīkotajos radio konkursos, kā arī dziesmu izvēlē. Mēs aktīvi nododam aktuālo informāciju, kā arī veidojam raidierakstus vismaz 1 reizi nedēļā.
Ir īstenotas visas projektā plānotās aktivitātes: radio telpas labiekārtošana (skaņas paneļu izvietošana), jaunas, kvalitatīvas un mūsdienīgas  aparatūras ilgtermiņa noma, radio satura veidošanā un tehniskajā nodrošināšanā iesaistījušies 10 aktīvi skolēni no 7. līdz 12.klasei. Ir nodrošināts, ka  visi skolas skolēni un personāls bez ierobežojumiem var iesaistīties, jo pie radio telpas durvīm ir izvietota kastīte, kura regulāri pildās ar atskaņojamās mūzikas pasūtījumiem un idejām par raidījumu tematiku.
Projekta īstenošanai ir ļoti būtiska nozīme Druvas vidusskolas skolēnu ikdienas dzīves dažādošanā, iekļaušanas un emocionālās labbūtības veicināšanā.

 

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt