Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lana, Sergejs, Svetlana

Dzimšanas dienu svin:

Dzintars Justs Rūtens

Ieskaties!

Deju nometne

2.-3. novembrī JDK "Puzuram", studijai un "Mazajam Puzuram" BJC un Saldus Mūzikas skolā notika treniņnometne, kuras laikā nodarbības vadīja mūsu absolvente, topošā deju skolotāja Liene Belova un deju pedagogs, "Daiļrades" solists Kaspars Brauns, kā arī kolektīvu vadītājas Laine Liepa un Agita Skrebele.

Skatīt vairāk

Mēs dejosim no visas sirds

"Mēs dejosim no visas sirds"- vārdi, kas raksturoja visu deju svētku dalībnieku un īpaši "Puzura" dejotāju sajūtas. 

Skatīt vairāk

Druvas komandas dosies uz 19. Latvijas skolu teātra sporta turnīru

 Kurzemes skolu teātra sporta finālturnīrā Dundagas pilī piedalījās trīs mūsu skolas komandas, un visas ieguva

                  VISC 1. pakāpes diplomus!

Tas nozīmē, ka nopelnītas tiesības sacensties teātra improvizācijā valsts finālā 13., 14. aprīlī Iecavā!

Skatīt vairāk

"Puzuram" - Augstākā pakāpe

Ar lieliskiem rezultātiem no deju kolektīvu skates 2018. gada 17. martā atgriezies Druvas vidusskolas deju kolektīvs "Puzurs" - iegūta Augstākā pakāpe (45,3 punkti) C grupā. Lepojamies ar dejotājiem un vadītāju Laini Liepu, kuri ieguldījuši milzu darbu, lai ar lepnumu pārstāvētu Druvas vidusskolu arī XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Deju lieluzvedumā "Māras zeme". Uz tikšanos svētkos!

 

 
Skatīt vairāk

Jādejo, lai būtu prieks

24.februārī JDK "Puzurs" kopā ar Saldus, Brocēnu, Bauskas novada deju kolektīviem Brocēnu kultūras namā izdejoja gan skates, gan izvēles dejas koncertā "Jādejo, lai būtu prieks".

Skatīt vairāk

"Puzura"studija sadancošanas koncertā

23. februārī Saldus BJC "Puzura" studija sadancoja kopā ar Saldus novada skolēnu deju kolektīviem, lai veiksmīgāk sagatavotos skolēnu deju kolektīvu skatēm.

Lietuvai 100!

16.februārī Lietuva atzīmēja simtgadi. Mūsu skolas deju kolektīviem "Mazais puzurs" 4.-5.klases grupai un "Puzuram", bija tas gods pārstāvēt mūsu pagastu un Druvas vidusskolu, lai ar dejām sveiktu sadraudzības pilsētu Neverenai svētkos. 

Skatīt vairāk

"Puzurs" Ziemassvētku kausā"

JDK "Puzurs" 9. decembrī kopā 28 jauniešu deju kolektīviem no visas Latvijas piedalījās konkursā "Ziemassvētku kauss", pārbaudot savus spēkus gan dejā, gan sportā. Lepojamies ar 11.vietu deju konkursā, jo konkurence bija spēcīga un žūrija- profesionāla.

"Mazais puzurs" sadanco ar draugiem.

Piektdienas, 19.janvāra, vakarā Druvas kultūras namā valdīja īpaša rosība. Deju kolektīvam "Mazais puzurs" bija sabraukuši draugi no tuvienes un tālienes ; Alsungas krāšņajos tērpos ģērbtie Alsungas dejotāji, Talsu "Sprīdīši", lietuviešu dejotāji no Naverenai , Blīdenes dejotāji, Priekules dejotāji, Lutriņu "Smaidiņi", Saldus pamatskolas dejotāji, Zirņu pamatskolas "Zirnīši", Saldus TIKS "Dzīpara"dejotāji un "Mazā puzura" trīs grupas. Kopā ap diviem simtiem mazo un nedaudz lielāko dejotāju. Koncerta vadītājs "Laimes lācis" un zaķītis pavadīja skatītājus cauri krāšņam un dažādu dažādu deju žanru bagātam koncertam. Milzīgs paldies  Arvitai Romanovskai un  Lindai Mednei, Inesei Kočetkovai, Emīla, Oskara, Keitas mammām!

Skatīt vairāk

JDK "Puzurs" deju nometne

JDK "Puzurs" 13.- 14. janvārim piedalījās deju nometnē Kalnu kultūras namā. Nometnes laikā noslīpējām skates dejas, mācījāmies pierast pie skatuves, jo tieši Kalnos 17. martā notiks lielā deju skate. Mums bija lieliska iespēja mācīties no baletdejotāja Intara Kleinhofa, kas 20 gadus dejojis Latvijas Nacionālajā Operā. Guvām jaunu pieredzi un lieliskas emocijas. 

"Puzura" prezidente Līna

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lana, Sergejs, Svetlana

Dzimšanas dienu svin:

Dzintars Justs Rūtens

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt