Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

Dejotāju svētku ballītes

Dejot kolektīvā nozīmē ne tikai vairākas reizes nedēļā intensīvi dejot, bet arī būt kopā brīžos, kas sniedz prieku, jautrību, dāvā kopības sajūtu, jo blakus ir cilvēki, kas saprot no pusvārda.

JDK "Puzurs" svētdien, 19.decembrī, garas treniņu dienas noslēgumā vēl vairākas stundas spēlēja spēles, dejoja, minēja viktorīnas un tumsā uzvarēja sniega kaujās uz skolas kalniņa.

Savukārt JDK "Puzurs" studija pirmdien baudīja ziemas priekus!

Svētku sajūta rodas tikai tad, ja paši to vēlas un rada!

Horeogrāfes Baibas Ķesteres nodarbība "Puzuram"

18.decembrī Druvas vidusskolā JDK "Puzurs" apguva koncertprogrammas "Balts" deju "Darbā meitu nolūkoju" kopā ar dejas autori Baibu Ķesteri.

Tā bija vērtīga iespēja- precizēt dejas horeogrāfiju autores vadībā!

"Puzurs"- "Ziemassvētku kausā 2022"

10.decembrī JDK "Puzurs" piedalījās gadskārtējā Īslīces konkursā "Ziemassvētku kauss 2022", kur 13 deju kolektīvi sacentās divās kategorijās- dejā un atraktīvās sporta spēlēs. Šādi pasākumi dod enerģiju un gribasspēku realizēt savus mērķus!

Prieks par lielisko dejojumu, kā arī precizitāti un veiklību sporta spēlēs!

"Puzurs" dejo "Mazajā Eiropiādē"

JDK "Puzurs" 26.novembrī piedalījās koncertā "Mazā Eiropiāde" Rīgas kultūras pilī "Ziemeļblāzma", lai vasarā pārstāvētu Latviju Eiropiādē Gotā, kur satiksies daudzu Eiropas valstu deju kolektīvi un kapellas.

JDK "Puzurs" studija un "Mazais Puzurs" aicina uz koncertu

JDK "Puzurs" studija un "Mazais Puzurs" aicina uz tautas deju sadraudzības koncertu "Margosim caur un pār" sestdien, 26.novembrī, plkst.18.00 Druvas kultūras centrā.

Sveicam Latviju 104.dzimšanas dienā!

JDK "Puzurs"un studija 18. novembrī kopā ar Saldus novada deju kolektīviem Brocēnu kultūras centrā sveic Latviju dzimšanas dienā!

Horeogrāfs Reinis Rešetins Druvas vidusskolā

JDK "Puzurs", gatavojoties XVII Vispārējiem latviešu Deju svētkiem, apgūst 6 koncerta "Mūžīgais dzinējs" dejas un divas koncerta "Balts" dejas.

6.novembrī  pie kolektīva viesojās deju koncerta "Balts" mākslinieciskās koncepcijas līdzautors Reinis Rešetins un iestudēja savu deju "To pie rokas dancināju". Šī nodarbība "Puzura"dejotājos raisīja satraukumu, prieku un gandarījumu par doto iespēju- apgūt deju pie autora!

Tas bija aizraujoši un ļoti, ļoti vērtīgi!

 

Skatīt vairāk

"Puzurs" dejo Brocēnos

JDK "Puzurs" 5. novembrī plkst.17.00 izdejos koncertu "Labs ar labu saderēja" Brocēnu kultūras namā kopā ar daudziem Latvijas deju kolektīviem.

Esat laipni aicināti!

Koncerts Brocēnu kultūras namā

JDK "Puzurs"studija kopā ar citiem Saldus, Tukuma novadu deju kolektīviem aicina visus uz koncertu 4.novembrī plkst.17.00

Projekts "Deju virpulī"

Druvas vidusskolas JDK "Puzurs" 17.-18. septembrī realizēja projektu "Deju virpulī", kurā divas dienas notika dažādas ar deju saistītas nodarbības pie uzaicinātiem viespedagogiem- Kaspara Brauna, Uvas Eglītes, Santas Lubānes, Kristīnes Bērziņas. Projektu noslēdza koncerts kopā ar JDK "Puzurs" studiju un draugiem no Liepājas- TDA "Vaduguns".

Projektu izstrādāja un realizēja  Aleksa  Ziņģe. Tā tapšanā palīdzēja  Kate Vīndedze.

Projekts īstenots projektu konkursa "Jaunieši darbībā" ietvaros, ko rīko Saldus BJC, finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldība.

Tā bija lieliska pieredze visiem dejotājiem!

Skatīt vairāk

Puzurs sapin "Jūras bizi"

JDK "Puzurs" basām kājām, sajūtot jūras un zemes spēku, dejoja Jūrmalas baltajās kāpās, pina bizi no nenotveramajām, cauri pirkstiem slīdošajām smiltīm un kopā ar vairāk nekā 600 dejotājiem ļāvās Baltajai peldei.

Tie bija svētki latviskumam!

Skatīt vairāk

"Puzurs"- "Dziesma dejo. Deja skan"

"Dziesma dejo. Deja skan" dāvāja neaizmirstamus mirkļus visiem dalībniekiem gan mēģinājumos, gan koncertos. Mēs beidzot sajutāmies kā viens vesels. Un ne tikai tāpēc, ka dziesma papildināja deju. Mēs bijām kopā. Bijām kopā sajūtās. Prieks. Pateicība. Saviļņojums. Lepnums. Par sevi, par mums, par deju, par Latviju.

Lai mums visiem kopā vēlreiz izdodas izbaudīt šos svētkus pie televīzijas ekrāniem novembrī!

Skatīt vairāk

Puzurs- "Zelta zemes vidiņā"

JDK "Puzurs" Kurzemes jaundeju koncertā "Zelta zemes vidiņā" Rojā pārstāvēja Saldus novadu ar virsvadītājas Santas Laurinovičas deju "Pār deviņi novadiņi"

Lepnums un svētku sajūta vienoja visus Kurzemes dejotājus

Skatīt vairāk

sadejosim, sadziedāsim, saspēlēsim

JDK "Puzurs" 22.jūnijā kopā ar citiem Saldus novada amatiermākslas kolektīviem ielīgo svētkus Kalnsētas parka estrādē.

Lustīgus svvētkus!

"Latvju bērni danci veda"- Tukumā

3.jūnijā JDK "Puzurs"studija izbaudīja festivāla "Latvju bērni danci veda"norises Tukumā- ielu koncerti, gājiens un, protams, maza ballīte noslēgumā.

"Puzura"studija Pieguļnieku naktī

Deju kolektīviem, esot dažādu pasākumu dalībniekiem, ir iespēja ne tikai dejot, bet arī būt daļai no daudziem interesantiem notikumiem. JDK "Puzurs"studija "Pieguļnieku naktī pie Rozentāla" 9. jūnijā bija klāt pie J.Rozentāla gleznas "Pašportrets" lielformāta fotogleznas  atklāšanas  un  redzēt, kā laiž zirgus pieguļā pie J.Rozentāla dzimtajām mājām "Bebri" 

Skatīt vairāk

"Puzurs" aicina uz koncertu

Esat mīļi gaidīti uz tautas deju kolektīvu koncertu Druvas kultūras namā piektdien, 6.maijā, plkst.19.00!

Deju seminārs Rojā

30.aprīlī Rojas brīvdabas estrādē norisinājās deju kolektīvu metodiskais seminārs 2023.gada XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku deju lieluzvedumam "Mūžīgais dzinējs", kurā piedalījās arī JDK "Puzurs". Satraukums un prieks par iespēju būt kopā ar daudziem Kurzemes deju kolektīviem virmoja visapkārt! 

Priecājamies par augsto novērtējumu- JDK "Puzurs"ir  izvirzīti apgūt arī Deju svētku otro programmu!

 

Skatīt vairāk

Saldū dejo visur

JDK "Puzurs" un studija kopā ar Saldus novada deju kolektīviem Saldū dejoja visur- O.Kalpaka laukumā, pagalmā aiz BJC un M.Čaklā skvērā.

Saldeniekus priecēja dejotāju smaidi, dejas soļi un košie tautastērpi!

Skatīt vairāk

"Nāc ar mani padejot"

Prieks par kopā nodejotajām dejām, enerģiju un atkalsatikšanos!

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt