Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Mihails, Miks, Mikus, Miķelis

Ieskaties!

"Svētki ir tur, kur esam mēs"

Publicēts: 07. novembris 2021
Atjaunots: 10. novembris 2021

Šogad Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki bija citādāki, tomēr esam ļoti priecīgi, ka mums bija iespēja piedalīties pasākumos, kuros varējām radīt kopīgu svētku sajūtu!

Kopš pavasara esam cītīgi strādājuši un filmējušies- esam bagāti ar notikumiem un pieredzēm!

Pavasarī mēs ierakstījām skolēnu jaunatnes deju svētku fināldejas "Svinēt sauli" gan platformā Zoom, gan pie mūsu mīļās Druvas vidusskolas, radot savu Saules Puzuru!

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=GYc0b2551Jo

https://www.youtube.com/watch?v=Ty7_YF5rziI&list=PLQOS4nyn78d-p-D1l6pUZl2d1ANnWdqjT&index=16&t=3s

https://www.youtube.com/watch?v=hgcqEXBYgQI&list=PLQOS4nyn78d-p-D1l6pUZl2d1ANnWdqjT&index=50

Bijām arī dalībnieki "Saulesvijas" reportāžai, kur cauri visai Latvijai svētku dalībnieki veidoja gājiena viju.

https://www.youtube.com/watch?v=Lvcx1HJJ1SE&list=PLQOS4nyn78d_LnygoYpe6EQhTXPBILtuZ&index=8

Vasara bija piepildīta ar neaizmirstamiem piedzīvojumiem, nometnēm, mēģinājumiem un arī ar atpūtu siltajos saules staros. Mēs izjutām atkalredzēšanās un kopā būšanas prieku- bija iespēja beidzot vienoties kopīgā deju solī!

Rudenī mēs piedalījāmies skatuviskās tautas dejas kolektīvu koncertā "Tā tik ir vasara", kurā izpildījām horeogrāfa Jāņa Purviņa deju “Pelīšu polka”. Koncertā piedalījās 20 skatuviskās tautas dejas kolektīvi, kurus ieteica pilsētu un novadu deju kolektīvu virsvadītāji un pašvaldību koordinatori, kā arī izvirzīja ekspertu komisija. Izjutām lielu atbildību un prieku par šādu iespēju un novērtējumu!

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/dziesmu-un-deju-svetki/video-ta-tik-ir-vasara-dziedundejo2021-skatuviskas-tautas-dejas-kolektivu-koncerts.a428441/?utm_source=rss&utm_campaign=rss&utm_medium=links&fbclid=IwAR2GbZBdYTxRNZ1XZxUdp_GTG_LOHtx7yKem1RuZvwhPBwzBllSmVTSLato

Mūsu Mazajam Puzuram arī bija iespēja filmēties, dejojot Agra Daņiļeviča deju “Vējelis” lielkoncertam "Saule vija zelta rotu" , kurā kopā ar vēl 33 kolektīvi, kas izdejoja Deju svētku repertuāru uz VEF Kultūras pils skatuves.

Lielkoncerta tiešraide LTV: https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/06.11.2021-saule-vija-zelta-rotu-tautas-deju-lielkoncerts-latvijas-skolu-jaunatnes-dziesmu-un-deju-norises.id243528

Bet ar to viss nebeidzās! Pēc tam svētku organizatori mūs pārsteidza, ļaujot izjust 6. novembrī klātbūtnes sajūtu visiem dalībniekiem, radot koncerta “Saule vija zelta rotu” noslēguma tiešraidi Latvijas televīzijā! Zoom platformā mēs dejojām un aktīvi darbojāmies vairāk kā 850 dalībnieki! Tautas mūzika, attēlotie entogrāfiskie raksti un tautas tērpos ietērptie dejotāji, mūziķi, vadītāji un virsvadītāji radīja mūsos klātesamības sajūtu un bijām priecīgi, ka par spīti laikiem un dejošanai vienatnē platformā ZOOM, mēs esam spējuši saglabāt tradīcijas un mīlestību pret latviešu tautas deju. Esam spējuši svētkus radīt paši!

Liels paldies mūsu deju skolotājām Lainei Liepai, Agitai Skrebelei un Evai Liepai par sagatavošanu un ieguldīto darbu, kā arī liels paldies koncertmeistarei Ingunai Vējai par atbalstu, jo bez Jums mēs nebūtu radījuši šo svētku sajūtu!

"Puzura"dejotāji

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Mihails, Miks, Mikus, Miķelis

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt