Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

Vēl viens jauns uzņēmums Saldū

Publicēts: 26. novembris 2014
Atjaunots: 26. novembris 2014

Šoreiz viesojāmies vienā no jaunākajiem Saldus novada uzņēmumiem-SIA Scan Panel. Tā ražošanas vadītājs Ivars Liepa iepazīstināja ar ražotnes darbu un iekārtām, kā arī ar produkciju, ko tas ražo. Uzņēmums ražo sendviču paneļus, kurus izmanto kravas automašīnu piekabju un refrižerātoru ražošanā. Tas ir rūpnieciski ražots elements, kas sastāv no divām stikla šķiedras loksnēm un saplākšņiem, kam pa vidu ir siltumizolācijas materiāls. Tādas jaunākās ražošanas  iekārtas ir vienīgās Baltijas un Skandināvijas valstīs.


Vēlāk apmeklējām VUGD Saldus nodaļu, kur iepazināmies ar ugunsdzēsēju ikdienas darbu. Apskatijām dažādus darba instrumentus, tērpus un mašīnas. Priecājamies, ka šeit strādā apzinīgi un profesionāli cilvēki, kuri rūpējas par mūsu drošību.

Sanita Ķeire, KJUS vadītāja

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt