Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

Saldus novada "Gada skolotāja 2014"- Zenta Sileviča

Publicēts: 04. decembris 2014
Atjaunots: 04. decembris 2014

Nominācijai izglītībā „Gada skolotājs 2014” tiek izvirzīts viens pedagogs no katras izglītības iestādes, kura kandidatūra ir izvērtēta un apstiprināta skolas padomē. Izglītības pārvaldes izveidota komisija visus pieteiktos pretendentus izvērtē saistībā ar ieguldījumu savas skolas, novada, valsts izglītības kvalitātes paaugstināšanā, pozitīvas sadarbības veidošanā ar vecākiem, skolēniem, pilsoniskajā audzināšanā, kultūrvēsturisko tradīciju attīstīšanā, pētnieciskās darbības veicināšanā. Apkopojot iegūto informāciju, vienam no šiem pretendentiem piešķir  Swedbankas balvu un nomināciju „Gada skolotājs”.

Mūsu skolotāji šai nominācijai izvirzīja skolotāju Zentu Sileviču, skolotāju, kuras devums katra bērna un skolas attīstībā nav izmērāms ciparos un faktos, tas ir piepildīts ikdienas darbs, kura centrā vienmēr ir bērns kā personība, kuram jāļauj attīstīties, pilnveidoties un justies vajadzīgam un saprastam.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt