Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

Biedrības "Oāze" vecāki un bērni svētkus svin mežā

Kas tur kliedza, kas tur sauca

Aiz kalniņa lejiņā.

Zaķīt`s pūta ledus tauri

Ziemassvētkus vēstīdams. (Latv. t. dz.)

 

            Vai zināt, mēs to sadzirdējām 16. decembra pēcpusdienā, kad kopā ar saviem vecākiem devāmies uz skaistu mežu, lai ieskandinātu Ziemassvētkus.

Lai nokļūtu svinību vietā, sadalījāmies divās komandās un ar karti rokās devāmies meklēt vecāku iepriekš izliktos 8 kontrolpunktus.

Galapunktā mūs sagaidīja mammas un tēti ar fantastiski garšīgu pašgatavotu karsto dzērienu un desiņām, ugunskurā jau cepās kartupelīši.

Ķērāmies pie eglītes rotāšanas. Izrādās, rotājumu mums pietika visam mežam!

            Tā kā esam labi un čakli bērni, mūs apciemoja arī Ziemassvētku vecītis. Ne tikai mēs saņēmām dāvanas, bet arī mūsu rūpīgie, gādīgie, mīļie vecāki.

Paldies viņiem par šiem skaistajiem un vienreizējiem svētkiem saka visi bērni un audzinātāja!

 

Skat.-FOTOGALERIJA- NOTIKUMI - "OĀZES ZIEMASSVĒTKI"

 

Skatīt vairāk

Ziemassvētku ieskaņas koncerti

     Skolā decembra nogalē jau tradicionāli notiek Ziemassvētku

ieskaņu koncerti.

 

     Fotogalerijā - pamatskolas, skolotāju un 7.-12. klašu skolēnu koncerti .

 

Meklēt - FOTOGALERIJA- NOTIKUMI

Skatīt vairāk

Deju kolektīvs uzstājas Lutriņos

Atjaunotā deju kolektīva pirmais izbraukuma koncerts – Lutriņu klubā. Tur Ziemassvētku gaidīšanas noskaņā priekā par izremontēto klubu un skolu dalījās dažādi rajona amatiermākslas kolektīvi.

Koncerts un ballīte pēc tā kolektīvu lieliski vienoja!

Skatīt vairāk

Teātra sportisti piedalās pasākumā Saldus bibliotēkā

         Mūsu teātra sportisti 10. decembrī piedalījās Saldus bibliotēkas organizētajā pasākumā „Stāsts. Interpretācija. Improvizācija”.

         Stāstīt ir arī jāprot– par to pasākuma apmeklētājus sarunā iesaistīja Māra Mellēna. Stāstu var arī izspēlēt lomās, ko gana atraktīvi darīja jaunie improvizatori (no 4. līdz 11. klasei) no Druvas vidusskolas. Dažiem tā bija pirmā uzstāšanās.

            Liels bija pārsteigums, uzzinot, ka Skrundas TV filmētais sižets tika rādīts LTV1. Paldies bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciālistei Sarmai Ūpei, kura mūsu jauniešus bija pamanījusi un uzaicināja piedalīties pasākumā!

 

Skatīt vairāk

"Sapņi Ojāra Vācieša kabatā"

Dzejnieka Ojāra Vācieša jubilejas gadu noslēdzot, 11.H un 12.E klases aicināja interesentus uz tematisku pasākumu „Sapņi Ojāra Vācieša kabatā”. Īpašo noskaņu palīdzēja radīt dzeja, mūzika, gaismas, nelielais satraukums…

12. E klasē atklājās patīkams pārsteigums – Krista, kura, kā izrādās, prot spēlēt ģitāru! Viņas dziesmai pievienojās klases biedri. 11. H savu kompozīciju sagatavoja, izmantojot drāmas elementus. Arī šajā klasē netrūkst mūziķu. Pasākums noslēgumā visi tika aicināti pagatavot dāvanu dzejniekam "no nekā ". Tas atraisīja radošo domu un asprātību.

Visus kopā pulcināja sk. Līga Kaļišuka.

Skatīt vairāk

Jauno dejotāju uzņemšana kolektīvā

Esam priecīgi – šajā mācību gadā no pelniem atdzimis jauniešu deju kolektīvs! Īstajā brīdī uguntiņu pakūra sk. Laine Liepa, Ieva Bērziņa, Silva Funka.

Dejotāji jau uzstājušies koncertā Druvas KN, vēl gatavojas koncertiem Lutriņu klubā un savā skolā. Šonedēļ „vecie” un „pieredzējušie” ļoti aktīvā pasākumā „pierakstīja” savā pulkā jaunos. Pavasarī – deju svētki Ventspilī, Saldū, kuros kolektīvs, protams, piedalīsies. Tikai – kā tas varētu saukties? Ir kādam ideja?

Skatīt vairāk

Tuvojas 1. semestra noslēgums

TUVOJAS 1. SEMESTRA NOSLĒGUMS!

 

 

17. 12. pulksten 18.00 - Ziemassvētku ieskaņas koncerts (1.-6.kl.)

 

19.12. pulksten 9.00 -

skolotāju rīta koncerts

 

19. 12. pulksten 18.00 - Ziemassvētku ieskaņas koncerts (7.-12.kl.)

Skatīt vairāk

Projekts "Draudzība pāri robežām"

Nesen grupa DV skolēnu un skolotāju atgriezās no ciemošanās Berlīnē, kur bija uzaicināti piedalīties projektā "Draudzība pāri robežām". Tajā vācu sadarbība partneri bija iecerējuši apliecināt iespējas kontaktēties ne vien ar dažādu valodu, bet arī ar kultūras, sporta un mākslas aktivitāšu palīdzību.

Braucienā piedalījās skolēni  no dažādām vidusskolas klasēm un skolotāji Ilona Berga, Anita Zīverte, Andis Ozolnieks.

Skatīt vairāk

Sestie rāda pasakas angļu valodā

Angļu valodas erudītu konkursam un citiem šo prasmju apliecinājumiem pa vidu sestās klases iepriecināja ar nelielām izrādītēm, kurās pasaku tēli sarunājās tikai angliski. Dekorācijas, tērpi, gaismas, mūzika, skatītāji - viss kā īstā teātrī!

Režisori – sk. Zenta Sileviča un sk. Gunita Bērziņa

Skatīt vairāk

12.ED - Liverpūlē

Grupa DV skolotāju un 12.ED klases skolēnu sagādāja sev gana neparastas brīvdienas – braucienu uz Liverpūli. Neatlaidība, meklējot iespēju iegādāties aviobiļetes par izdevīgu cenu, savlaicīgi „piebremzēti” ikdienas tēriņi un azarts ļāva piedzīvot dažas lieliskas dienas, tuvāk iepazīstot gan šo pilsētu, gan citam citu.

Skatīt vairāk

"Jampadracis Ojāra Vācieša kabatā"

Gan atcerēties, gan nedaudz iepazīt dzejnieku Ojāru Vācieti viņa jubilejas gadā – tāds bija pasākuma „Jampadracis Ojāra Vācieša kabatā” mērķis. Meitenes no 12.H klases atraktīvi un daudzveidīgi to mudināja darīt 1.-4. klašu skolēnus. Bērni gan skatījās multfilmu, kura veidota, izmantojot O.Vācieša dzeju, gan atbildēja uz jautājumiem un darbojās radoši, gan arī rotaļājās.

Meitenes iedvesmoja un vadīja latviešu valodas un literatūras skolotāja Sandra Burve. Foto galerijā – sk. Ievas Bērziņas fiksētie mirkļi.

Skatīt vairāk

"Skandaviņa" koncertē Saldū

Druvas vidusskolas koklētāju ansamblis „Skandaviņa” (vad. Egons Snipke) pagājušās nedēļas nogalē rādīja savas prasmes saldeniekiem, kā arī citiem šī instrumenta spēles pratējiem.

 Latvijas jubilejas zīmē Saldus KC izskanēja viens no II Kokļu mūzikas festivāla „Saules koka zari” noslēguma koncertiem. Tā dalībnieki bija Dziesmu svētku kokļu ansambļu konkursa fināla laureāti. Katrā no dažādās republikas vietās organizētajiem koncertiem tika dota iespēja piedalīties arī labākajiem vietējiem ansambļiem.

Skatīt vairāk

Lāpu gājiens

Lāčplēša dienas un Latvijas jubilejas noskaņās mūsu skolas „Kurzemes mežu mantinieku” komandas „Spēks” un „Ložberi” piedalījās 22 km garā lāpu gājienā no Airītēm līdz Saldum. Tur Kalpaka laukumā tika atstāta pulkveža nāves vietā aizdegtā un garo ceļu nestā uguns.

Skatīt vairāk

Svētku koncerts

Latvijas dzimšanas dienai veltīto svētku koncertu interesenti arī šogad varēja vērot Druvas kultūras namā. Režisore Ļuba Kapteine tam bija devusi nosaukumu – „Ar Latviju sirdī”. Koncertā piedalījās Druvas vidusskolas un kultūras nama visu paaudžu mākslinieki, kā arī viesi no sadraudzības pilsētas Lietuvā.

Skatīt vairāk

"Latvijai - 90" - tematisks pasākums

„Vēsturē var ieskatīties, tajā piedalīties un pat pieskarties”, teica vēstures skolotājs Aivars Tērauds. Šāda iespēja bija gan 1.-6., gan 7.-12. klašu skolēniem un skolotājiem. Cits atkal no jauna, cits pirmo reizi dzirdēja par dažādiem nozīmīgiem laika posmiem mūsu valsts pastāvēšanas vēsturē. "Pieskaroties" vēsturei, bija iespēja apskatīt gan Latvijas, gan mūsu toreizējo pretinieku kaujas tērpus un ekipējumu. Varējām ieklausīties visu trīs atmodas laiku dziesmās, emocionālos video un foto  hronikas  fragmentos izjūtot to garīgo un emocionālo spēku, kas vienoja mūsu tautu.

Pasākumā piedalījās arī Kara vēsture kluba „Latviešu strēlnieks” pārstāvji.

Skatīt vairāk

Sadziedāšanās pasākums - "Daudz baltu dieniņu Latvijai"

Vienā no mūsu valsts jubilejai veltītajā pasākumā bija iespēja kopīgi padziedāt zināmas, dažam varbūt vēl nedzirdētas dziesmas, kuras vieno kopīga doma par Latviju un mums pašiem tajā.

Skatīt vairāk

Latvijas jubilejai veltītie pasākumi

 

 

05.-18.11. – FOTO IZSTĀDE „MANA LATVIJA”

11.11. – KLAŠU STUNDAS PAR LĀČPLĒŠA DIENU

11.11. PULKSTEN 19.00 – „DAUDZ BALTU DIENIŅU LATVIJAI”

14.11. PULKSTEN 10.30 – 1-6. KL.      

             PULKSTEN 11.40 – 7.-12. KL. „LATVIJAI-90”

14.11. PULKSTEN 19.00 – SVĒTKU KONCERTS DRUVAS KN „AR LATVIJU SIRDĪ”

 

 

 

 

Pasākumu afišu skatīt šeit!

Skatīt vairāk

Sestklasnieki aizstāv biznesa plānus

Oktobrī 6. klases skolēni sociālo zinību stundās noskaidroja, ko nozīmē darboties ekonomiski, kas ir uzņēmējdarbība, kādam jābūt uzņēmējam, lai veiksmīgi vadītu uzņēmumu.

Jauniegūtās zināšanas skolēni lika lietā, veidojot savus „biznesa plānus”. Tos vērtēja komisija: Sergejs Beļkevičs, Rasa Štromane, Dzintra Januze.

Jauno biznesmeņu plāni tiks realizēti Ziemassvētku tirdziņā. Lai veicas!

 

Skatīt vairāk

Aicina Jauno ģeogrāfu skola

Cien. jaunieti!

Ja labprāt lasi žurnālus ’Ilustrētā zinātne’, ‘Ilustrētā vēsture’, ‘Geo’,

National Geographic’, risini krustvārdu mīklas, skaties TV ziņas, patīk ceļot

 un neaizraujies tikai ar dzelteno presi, tad

šis sveiciens ir domāts Tev!

 

Skatīt vairāk

Prezidenta balle

23. 10. pulksten 20.00

 

PIRMO REIZI DRUVAS VIDUSSKOLĀ- PREZIDENTA BALLE

           

Ballē piedalās tikai Druvas vidusskolas 9.-12. klašu skolēni.

 

Ierodamies svētku tērpos, līdzi groziņš.

 

 

20.00 Svinīga prezidentes sveikšana

20.10 Prezidentes uzruna

Vakara gaitā- katras klases priekšnesums.

Ielūgumi pie Mārtiņa Bergmaņa

Balli spēlē Lustīgais Blumīzers

 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt