Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

Ziemassvētku ieskaņas koncerts

Trešdien, 21. decembrī, aicinām uz Ziemassvētku ieskaņas koncertiem:

plkst. 9:00 skolotāju koncerts  "Dzīve kā košums"

plkst. 19:00 skolēnu kolektīvu koncerts "Ledus sirds"

Skatīt vairāk

Krievu valodas izteiksmīgās runas konkurss

       Saldus un Brocēnu novada krievu valodas izteiksmīgās runas konkursā piedalījās un labus panākumus guva  Druvas vidusskolas skolēni.

      Konkursam jauniešus sagatavoja skolotājas Ene Rožkova un Inese Čeporjuse.

Skatīt vairāk

"Puzurs" Ziemassvētku kausā"

Jau piekto gadu JDK "Puzurs" piedalās deju kolektīvu konkursā, kur nosaka dejiskāko un sportiskāko jauniešu deju kolektīvu.

Dejotprieks un sportisks azarts virmoja visu 18 deju kolektīvu dalībnieku acīs!

Eņģelis aiz loga

12.em klases skolēnu dzejas uzveduma nosaukums "Eņģelis aiz loga" ir kā atslēga uz dzejnieka Aleksandra Čaka personības un viņa dzejas pasaules dvēseli, kas atklāj, ka dzejnieks caur  loga rūti, kas "asaro", "mostas", "glāsta", ir spējis ieraudzīt vairāk kā acīmredzamo, izlasīt nojaušamo, saklausīt garāmslīdošo...

Skatīt vairāk

Atklātās ieskaites mūzikā

Decembra pirmā nedēļa Druvas vidusskolā ienesa muzikālu noskaņu, jo 2.-8. klases mūzikas programmas skolēni kārtoja atklātās ieskaites instrumenta spēlē un vokālā.

Paldies mūzikas skolotājiem par ieguldīto darbu skolēnu uzstāšanās prasmju pilnveidē un muzikālo priekšnesumu sagatavošanā!

 

Skatīt vairāk

3.vieta basketbolā

Saldus novada skolu sacensībās basketbolā vidusskolu grupā mūsu skolas zēnu komandai 3.vieta- R. Pučka, A. Saulītis, Ģ. Stromčinskis, V. Ušerovskis, K. Ķeķis, K. Krauze, D. Jansons, D. Vilemsons (skolotājs Z. Zeps)

Sasniegumi angļu valodas olimpiādē

Starpnovadu angļu valodas un literatūras olimpiādē piedalījās trīs skolotājas Liāras Beļkevičas skolnieki- Rūdolfs Prūsaks (2. vieta), Toms Grigaitis (atzinība), Mārcis Kaļišuks. 

Apsveicam ar panākumiem!

Improvizējam viesizrādē

        Uz draudzīgu starpnovadu komandu saspēli mūsu 2.kl. un 5.-6.kl. teātra improvizatorus uzaicināja Iecavas vidusskolas teātra sportisti. Bijām priecīgi, ka mums šāda iespēja tika dāvāta, jo mūsu pusē joprojām esam vienīgie šī teātra žanra entuziasti.

Skatīt vairāk

Tikšanās saeimā

"Projekta "Cittautieši prožektoru gaismā" noslēguma aktivitāte norisinājās Saeimā 30.11.16., tiekoties ar 12. Saeimas deputātu Hosamu Abu Meri.

Atvērts DV literārais žurnāls

         Oktobra beigās Druvas vidusskolā notika Literārā žurnāla Atvēršanas svētki. Šis pasākums pulcināja visus radošo darbu autorus. Šogad tika atklāts jau trešais pēc kārtas mūsu skolas literārais žurnāls, kurā apkopoti gada laikā radītie radošie darbi. Žurnālā tos apkopoja skolas literārā pulciņa jaunieši un šīs interentu grupas vadītāja - skolotāja Sandra Burve.

Skatīt vairāk

Jauno tulkotāju konkurss „Juvenes Translatores”

     Jau trešo reizi Druvas vidusskolas skolēniem bija iespēja piedalīties Eiropas Komisijas rīkotajā konkursā „Juvenes Translatores”. Šogad konkurss norisinājās 24. novembrī, un tajā varēja piedalīties 1999. gadā dzimuši jaunieši. Druvas vidusskolu pārstāvēja 11. klases skolēni Agnis Saulītis, Rihards Tuka, Stella Ančevska, Sandis Ābolkalns un 12. klases skolēns Artūrs Bartkevičs-Valdmanis. Jauniešus konkursam rosināja skolotāja Antra Dukāne.

Skatīt vairāk

Angļu valodas olimpiāde „ENGLISH GURU”

       Ekonomikas un kultūras augstskola (EKA) sadarbībā ar Alberta koledžu (AK) un Pearson Central Europe Representative Office in Latvia 11. un 12. klašu skolēnus aicināja piedalīties angļu valodas olimpiādē „ENGLISH GURU”. Olimpiāde notika divās kārtās. Pirmajā kārtā jauniešiem no angļu valodas latviešu valodā bija jāiztulko divi nelieli teksti. Pavisam savus tulkojumus konkursam iesūtīja vairāk nekā 200 skolēnu no visas Latvijas. No viņiem 60 jaunieši, tai skaitā trīs Druvas vidusskolas skolēni Annija Jansone, Annija Lapsa un Lauris Svārups, tika uzaicināti piedalīties olimpiādes 2. kārtā, kas notika EKA telpās.

Skatīt vairāk

DA fonda skolu reitingā Druvas vidusskola atkal labāko vidū

     Draudzīgā aicinājuma fonda skolu reitinga mērķis ir izveidot objektīvu skolu, kurās realizē vidējo izglītību, vērtējumu pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem. Skolas vērtē četrās nominācijās, atbilstoši to objektīvajām iespējām. Lauku vidusskolu grupā par sasniegumiem centralizētajos eksāmenos kopvērtējumā 2015./2016.māc.gadā

Druvas vidusskola ieņem 5. vietu,

bet nominācijā: latviešu valoda un literatūra savā grupā

mūsu skola ir otrā labākā valstī!

Paldies skolotājiem, absolventiem! Priecājamies un lepojamies!

Skatīt vairāk

Prezidenta balles bildes

Druvas vidusskolas Prezidenta balles "Prezident GO" bildes meklē šeit

https://failiem.lv/u/stcbx55x

Skatīt vairāk

Skolēnu dome 2016./2017. mācību gadā

Druvas vidusskolas aktīvākie un atbildīgākie jaunieši, kuri realizē sevi un savas idejas skolēnu domē.

Skatīt vairāk

Divi nozīmīgi ziedojumi!

    Skola oktobrī saņēmusi divus nozīmīgus ziedojumus. Vienu no dāvanām uzskatāmi var redzēt tumšajās vakara un rīta stundās kā skolas apkārtnes apgaismojumu. To dāvina Druvas firma "EL.SERVISS."
    Otru dāvanu-  apjomīgu naudas ziedojumu no SIA "Norplast" varās izmantot jaunie programmētāji un viņu skolotāji ne tikai Druvas vidusskolā, bet arī visā valstī.

Skatīt vairāk

Druvas vidusskolas noteikumi

Rihards Tuka- viens no labāko darbu autoriem

Rihards Tuka- viens no desmit labākajiem skolēnu konkursa “Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas dzimšanas dienā” darbu autoriem. 

Svinīgajā pasākumā Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis apbalvoja šo darbu autorus!

Lepojamies ar Riharda sasniegumiem! 

Skatīt vairāk

Baltijas valstu video konkursā 3.vieta

Baltijas Asamblejas un Ziemeļu Ministru padomes biroju Igaunijā, Latvijā un Lietuvā rīkotajā video konkursā „Ziemeļu kaimiņi: esmu ziemeļnieks-baltietis!” Laurim Svārupam un Artūram Bartkevičam- Valdmanim 3.vieta!

​Apsveicam ar panākumiem!

Video - https://www.youtube.com/watch?v=zzBR7M7KEU0

Skatīt vairāk

Sasniegumi mājsaimniecības un tehnoloģiju konkursā

Saldus un Brocēnu novada mājsaimniecības un tehnoloģiju konkursā 6.-7. klases zēniem "Latvijas simtgadi gaidot" 3. vieta Raivim Liepam, atzinība Vikentijam Popsujēvičam (skolotājs Andis Ozolnieks)

Apsveicam ar panākumiem!

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt