Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

Divi nozīmīgi ziedojumi!

Publicēts: 20. novembris 2016
Atjaunots: 20. novembris 2016

   Skolas apkārtne nu ir skaisti izgaismota, daudz sakārtotāka. Tas pateicoties Druvas firmas SIA „EL.SERVISS” lielajam dāvinājumam. Firma par saviem līdzekļiem ne tikai nopirka jaunus apgaismes ķermeņus, bet arī atjaunoja instalāciju un uzstādīja automātiku, kas ļauj vienkāršak vadīt apgaismes procesu. Firmas direktors Armands Ceimers jau vairākkārt ir palīdzējis skolai. Sevišķs prieks arī tādēļ, ka Armands ir beidzis Druvas vidusskolu.  
   SIA "Norplast" dāvinājums atbalsta KJPS (Kurzemes jauno programmētāju skolas) darbību. Konkrēti:  Javascript vides izveidošanu programmēšanas uzdevumu risināšanai tiešsaistes serverī – CleverCode. Šo nopietno programmēšanas uzdevumu veic KJPS treneris un mūsu skolas absolvents Jānis Gruzis.
  Skolas kolektīva vārdā izsaku vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss"darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!
   Skolas direktors Sergejs Beļkevičs
 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt