Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

Skolēnu dome 2016./2017. mācību gadā

Publicēts: 24. novembris 2016

Skolēnu dome mācību gadu iesākusi un turpina, aktīvi darbojoties skolas dzīves bagātināšanā un savu skolasbiedru ikdienas uzlabošanā.

Strādājot, komandā kuras priekšgalā darbojas prezidents Miks Možeiko un viceprezidents Adrians Rainers Popa, kurš arī pārstāvis Saldus jauniešu domē "Es un mēs", pamazām izkristalizējas arī citi pienākumu veicēji. Radošie pasākumu scenāriju autori un vadītāji Kristīne Bērziņa, Līga Dambe, Katrīna Adzereiko, Laura Freimane, Estere Špade, pasākumu mākslinieciskā komanda Elīnas Jauniņas vadībā, skolas pasākumu tehnikā puse (apskaņošana un apgaismošana) un skolas radio Ernesta Tapiņa vadībā, afišas un dažādi datorgrafikas pienākumi, kurus veic Artūrs Virbickis, par muzikālo noskaņu teju visos pasākumos rūpējas Sīlinda Gercāne un KAtrīna Kļaviņa, pasākumu sagatavošana-zāles iekārtojums un noformēšana, kurā vadību teju vienmēr uzņemas Kārlis Ķuzis ar komandu. Un visi pārējie skolēnu domes komandas biedri, kuri ar savu darbu un klātbūtni padara katru darbu iespējamu'. Īpašs atbalsts šogad "jaunpienācēji"- 7.klašu meitenes Anete Andersone, Keita Iršina, Vendija Žulpa, Elija Freimane, kuras piesakās palīdzēt visos praktiskajos darbos. 

Lai arī turpinājums tieši tik aktīvs, kāds iesākums!

Gaidām- Skolēnu domes Ziemassvētku aptauju jaunās skaņās, Skolēnu domes organizēto  Skolas Ziemassvētku volejbola kausu 9.-12.klasēm, izmantojam Ziemassvētku pasta iespējas, kas sāks darboties jau 5.decembrī, lai laikus vari pagūt apsveikt savus draugus un skolotājus, un vēl daudz jaunu un interesantu projektu!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt