Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 372

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Jadviga, Laura

Dzimšanas dienu svin:

Beāte Dubra, Jānis Ziediņš, Mārtiņš Ziediņš

Digna Gūtmane

Ieskaties!

Saņemti novada un valsts apbalvojumi

Publicēts: 18. novembris 2014
Atjaunots: 20. novembris 2014

          Draudzīgā aicinājuma skolu reitingā, kurā visas Latvijas vidusskolas tika izvērtētas pēc skolēnu gūtajiem rezultātiem centralizētajos eksāmenos, Druvas vidusskola iekļuvusi labāko lauku vidusskolu septītniekā. Esam vienīgā vidusskola Saldus novadā un viena no retajām Kurzemes izglītības iestādēm, kura bija šī reitinga nominantu vidū. Apbalvošanas ceremonijā, kas notika jaunajā Vidzemes koncertzālē Cēsīs, saņēmām balvu par otro labāko rezultātu latviešu valodas centralizētajā eksāmenā pagājušajā mācību gadā. Paldies skolotājām Sandrai Burvei, Lainei Liepai, Līgai Kaļišukai! Svētkus radīja gan nozīmīgais notikums lieliskajā kultūras un mākslas ēkā, gan gaišā atmosfēra un mūsu vienotība. Pasākumā dziedāja un muzicēja izcili mākslinieki – dziedātāja Linda Leen un ģitārists Kaspars Zemītis.

        Savukārt svinīgajā Valsts svētku pasākumā Saldū par augstajiem sasniegumiem centralizētajos eksāmenos, olimpiādēs, konkursos, kā arī par aktīvu darbu Jauno talantu skolās Saldus novada domes apbalvojumus saņēma Rita Gulbe un Sanita Ķeire. Izglītības ministrijas Atzinības rakstu par nozīmīgu pedagoģiskā darba ieguldījumu izglītības sistēmas attīstībā saņēma latviešu valodas katedras vadītāja Sandra Burve. Emocionāla un mākslinieciski spilgta dāvana visiem bija Latvijā un pasaulē pazīstamās vokālās grupas "Latvian Voices" koncerts.

 Draudzīgā aicinājuma balvu pasniegšanas ceremonijā izskanēja doma, ka cilvēku motivē ne tikai nauda, vara un slava, bet arī atzinība un mīlestība.

No sirds sveicam kolēģus- balvu ieguvējus! Paldies visiem skolotājiem, kuri labi un ar mīlestību dara savu darbu!

 

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 372

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Jadviga, Laura

Dzimšanas dienu svin:

Beāte Dubra, Jānis Ziediņš, Mārtiņš Ziediņš

Digna Gūtmane

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt