Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

JDK "Puzurs"- konkursa "Ziemassvētku kauss 2014"dalībnieki

Publicēts: 09. decembris 2014
Atjaunots: 19. februāris 2023

Druvas vidusskolas JDK „Puzurs”  dejotāji 6.decembrī devās uz Īslīces k/n „Ziemassvētku kausa 2014” izcīņu. Kā jau katru gadu arī šogad „Puzurs” ar satraukumu pilnām sirdīm devās, lai pārbaudītu sevi gan dejošanas prasmē, gan spraigajās sporta spēlēs. Sacentāmies ar 28 jauniešu deju kolektīviem no B un C grupām, kuri bija atbraukuši no visiem Latvijas reģioniem. Pēc spraigajām sacensībām izbaudījām kopības sajūtu atpūtas vakarā – izdejojoties un izsmejoties no sirds. Un galu galā ar nepacietību sagaidījām ilgi gaidīto– rezultātus. Bijām pārsteigti, kad uz diploma maziem un smalkiem burtiņiem ieraudzījām – JDK „Puzurs” 3.vieta dejā. Bijām laimīgi, ka esam paveikuši tik daudz, un esam priecīgi, ka bija iespēja tik labi pavadīt savas brīvdienas – visiem kopā dejojot un izsmejoties no sirds.

                                                                                    JDK „Puzurs” dejotāji

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt