Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 372

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Jadviga, Laura

Dzimšanas dienu svin:

Beāte Dubra, Jānis Ziediņš, Mārtiņš Ziediņš

Digna Gūtmane

Ieskaties!

Jaunsargu pārgājiens

Publicēts: 25. novembris 2014
Atjaunots: 26. novembris 2014

Divu dienu pārgājienā piedalījās gan jaunākās, gan vecākās grupas jaunsargi.

Par piedzīvoto un redzēto stāsta 7.kl. skolnieks Oļegs Eversons:

"Mums bija paredzēts iet 10 km rādiusā uz kartē atzīmēto vietu. Mēs bijā 11 jaunsargi divās grupās- vidusskolēni un pamatskolēni. Katrai grupai bija jāsameklē mežā pilskalns. Lielie izgāja 2 stundas ātrāk, bet mēs ieradāmies pirmie, jo viņi novirzījās no pareizā maršruta. Man likās, ka viņiem būtu mūs jāsagaida meža pilskalnā ar uzceltu telti un iekurinātu ugunskuru. Kad visi sakārtojās, es ar pārējiem meklēju malku un sēdējām pie ugunskura, ēdot makaronus ar gaļu. Pasniedzējs arī stāstīja dažādas anekdotes. Tad sākās pats aizdomīgākais -rituāls. Ap uguns apli ejot un lecot aplī iekšā, domājot par dzīves lietām. Es tajā mirklī jutos kā transā. Mēs ļoti pateicāmies par ūdeni, ko mums piegādāja Jānis Šeibaks. Tad mēs spēlējām slēpšanos pa tumsu no „sarkanajiem”. Es arī pieteicos slēpties. Tas vispirms bija ļoti bailīgi, tāpēc sekoju vēl diviem lielajiem. Paslēpāmies eglē. Tad viņi mani eglē pameta. Tad viens pats slēpos citās eglēs. Tā arī nevienu no mums neatrada, jo mēs pa tālu aizgājām. Vienpadsmitos vakarā gājām gulēt. Katri divi ik pēc pusotras stundas pa nakti dežūrēja, pieskatot ugunskuru un telts krāsni. Mana kārta bija plkst.5 naktī un man bija jāpieskata ugunskurs, meža cūku baisajā apkārtnē, cērtot malku. No rīta viss sākās ar rīta rosmi –skriešanu un vingrošanu. Tad visi paēda vakardienas makaronus un savas maizītes. Tad mēs uzspēlējām spēles - skrējām, lecām, spēlējām kariņus, sargājot un uzbrūkot. Tad paēdām pusdienas un gājām mājās. Tas bija ļoti interesants un fizisks pasākums."

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 372

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Jadviga, Laura

Dzimšanas dienu svin:

Beāte Dubra, Jānis Ziediņš, Mārtiņš Ziediņš

Digna Gūtmane

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt