Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

"Gada skolotājs 2015"

Publicēts: 28. novembris 2015
Atjaunots: 28. novembris 2015

     Skolotājas vadībā jaunieši guvuši valsts mēroga panākumus gan ZPD lasījumos, gan skatuves runas konkursā. Šovasar divi skolotājas Laines vadītie deju kolektīvi piedalījās Dziesmu un deju svētkos. Dejotāju prieks par piedzīvoto, vēlme turpināt dejot kolektīvā arī pēc skolas beigšanas ir pārliecinošs apliecinājums ne vien skolotājas prasmei iemācīt, bet arī aizraut. Uzraksīts un īstenots projekts, kurā dejotāji iepazinuiši novada tautas tērpus, to valkāšanas tradīcijas, un "Mazais Puzurs", kā arī 2.klašu dejotāji ieguvuši jaunu skatuves "kārtu".

     Taču ne viss ir ir skaitļos un punktos izsakāms. Kolēģi un skolēni novērtē Laines Liepas personību. Lūk, ko par Laini Liepu raksta viņas skolēni:

     "Laine Liepa -  skolotāja, kura neļaus padoties. Viņa katram spēj iemācīt latviešu valodu tā, lai viņš nejustos apjucis komatu un burtu jūklī. Tieši no šīs precizitātes viņas dejotāji apgūst sarežģītus dejas soļus. Skolotāja spēj atrast ikvienam skolēnam īsto pieeju, lai pārliecinātu - ir vērts mēģināt un ticēt, ka izdosies!"

     "Viņa ir ar maigu dvēseli un interesantu pieeju dažādām situācijām. Skolotāja Laine ir cilvēks, kurš prot motivēt un atbalstīt."

     "Smaidīga, bet spēj ieviest kārtību."

     "Skolotāja Laine Liepa prot ne vien iemācīt stundas tēmu, bet ar mums kopā arī pasmieties."

     "Dejo labāk par mani..."

     "Laine Liepa ir skolotāja, kura dejošanas nodarbībās spēj dot prieku. Viņa neatstāj nevienu novārtā - pamana, dod iespēju iesaistīties un mēģināt. Laba un atraktīva skolotāja!"

     "Ļoti sirsnīga, dzīvespriecīga, saprot jokus. Rūpējas par skolēniem un starpbrīžos cienā ar āboliem un tēju."

     "Skolotāja Laine ir dzīvespriecīga - gan pajoko kopā ar skolēniem, gan vedina uz interesantām sarunām, kas liek domāt un ļauj saprast."

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt