Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

Atkal gūts atbalsts projekta finansēšanā

Publicēts: 24. jūlijs 2009

Laba ziņa visiem Druvas vidusskolas skolēniem– Cemex Iespēju fonds piešķīris 3000 latu finansējumu DV projektam „Jura Levica ģeogrāfijas kabinets Druvā”.

 Par to 21. jūlijā informēja arī laikraksts „Saldus Zeme”.

„Esmu ļoti priecīgs un pateicīgs, ka ģeogrāfi tiek atbalstīti! Turklāt šis ir otrais Cemex Iespēju fonda projekts, kuru mums izdevies vinnēt. Pirmais veiksmīgi beidzies, tajā pētījām dabu. Esmu pateicīgs arī kolēģei, projekta autorei Druvas vidusskolas direktora vietniecei projektu darbā Ilzei Kļavai,”-saka DV ģeogrāfijas skolotājs Juris Levics. Piešķirtie līdzekļi ļaus izremontēt kabinetu, uzstādīt projektoru, datoru mācību vielas vizuālai demonstrēšanai. Un materiālu ir gana daudz, jo ceļotāja pieredze skolotājam ir bagāta. „Gribu arī savas palielās kolekcijas akmeņus novietot tā, lai ir labi redzami. Tagad reti kurš tiek klāt.”

 Nevar nepiekrist sk. Levicam, ka arī zināšanas ģeogrāfijā „.. paplašina skatu uz pasauli un veido attieksmi pret dzīvi”.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt