Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

Biologu skola turpina darbu

Publicēts: 01. decembris 2009

 

   Jau trešo gadu Druvas vidusskolā notiek KJBS, kurā mācās skolēni no visām Saldus rajona vidusskolām. KJBS mērķis:

  1. Pēc speciālas programmas, interesantā veidā, daudz darbojoties praktiski, padziļināt skolēnu zināšanas botānikā, zooloģijā, anatomijā un fizioloģijā.
  2. Radīt skolēnos interesi par bioloģiju.
  3. Popularizēt biologa un mediķa profesiju.

    Lai skolēnus ieinteresētu, katra nodarbība sastāv no teorētiskās daļas, praktiskās darbošanās (LD;DD) un testa. Organizēju arī mācību ekskursijas uz SU, LLA, Stomatoloģijas institūtu, Biomedicīnas centru, Anatomikumu un Zooloģisko dārzu. Pieredzējuši speciālisti mums stāsta un rāda dažādu objektu inovatīvos procesus un to galvenos darbības principus.

   KJBS nodarbības vada arī vieslektori. Savdabīgu nodarbību par DNS izdalīšanu no kivi veica LU Bioloģijas fakultātes studenti un doktoranti. Domāju, ka šī sadarbība turpināsies arī šogad.

   Saistošu prezentāciju, izmantojot fizikas zināšanas, izveidoja fizikas skolotāja Zinta Šķirmante. Viņa parādīja, kādas tehnoloģijas izmanto medicīnā, lai savlaicīgi atklātu diagnozi. Mums katram ir jāsaprot, ka medicīnā tikai ārsts kopā ar jaunākajām tehnoloģijām var veikt gan diagnostiku, gan arī sarežģītas operācijas.

   Man ir milzīgs prieks, ka KJBS nodarbības ir apmeklētas un skolēni atzinīgi vērtē padarīto. Tikai strādājot komandā var paveikt iecerēto. Liels paldies par KJBS akceptu ir jāsaka mūsu skolas direktoram S. Beļkevičam un bijušajai mācību pārzinei D. Tursai.

   Atrasties īstajā laikā, īstajā vietā un ar īstajiem cilvēkiem, darīt to, ko pa īstam gribas - vai tā nav laime?

 

Ina Ādlere

Jauno biologu skolas vadītāja

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt