Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alfrēds, Fredis, Madars

Dzimšanas dienu svin:

Kārlis Bergs, Kārlis Jānis Bajārs

Ieskaties!

Dejotāji Polijā

Publicēts: 08. septembris 2011

Ir ļoti būtiski, ka skola dod iespēju ne tikai apgūt zināšanas, bet arī pilnveidot sevi kādā citā jomā, kas skolēnu interesē. Mūsu skolā ir daudzas šādas iespējas, un viena no tām – dejošana.

No 23.-29. augustam JDK „ Puzurs” 17 jaunieši bija deju nometnē Polijā, kurā piedalījās 5 dalībvalstu (Izraēla, Rumānija, Ukraina, Polija un Latvija) deju kolektīvi.

Mēs piedalījāmies ar 30 minūšu koncertprogrammu (dziesmas un dejas), kā arī prezentāciju par savu skolu, pilsētu un valsti. Tas bija saviļņojošs mirklis, kad, skanot R. Kaupera dziesmai „Welcome to my country”, mēs dziedājām līdz. Mēs sajutāmies lepni par savu valsti un kultūru.

Šādu projektu vērtība ir iespēja apgūt citu tautu dejas, iepazīt to kultūru, iegūt jaunus draugus, apzināties, ka mēs katrs varam nest Latvijas vārdu pasaulē. Bija ļoti liels prieks, ka mūsu skolēnus raksturoja kā ļoti precīzus, atbildīgus, ieinteresētus, komunikablus, ar labām angļu valodas zināšanām. Mūsējie tiešām tādi bija- viņi prata gan priecāties (dienu un nakti), gan strādāt.

Mēs ieguvām jaunus draugus, uzaicinājumus, pieredzi, neatņemamas sajūtas un vēlmi dejot! Šajā sezonā turpināsim iesākto! Gaidām arī jaunus dalībniekus 7. septembrī plkst. 17.00!

                                           Deju skolotāja Laine Liepa

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alfrēds, Fredis, Madars

Dzimšanas dienu svin:

Kārlis Bergs, Kārlis Jānis Bajārs

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt