Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

Druvas Lielgājiens atklāts

Publicēts: 21. septembris 2012

Pirmklasniekiem Druvas Lielgājiena noslēpums atklāts

 

Pirmklasniekiem skolas gaitu sākums, jauna skola, klasesbiedri un skolotāji. Un Lielgājiens, kurš sola daudz nezināma, nepieredzēta un interesanta.

Bērniem un audzinātājai to visu vieglāku un drošāku dara ģimenes locekļu atbalsts un līdzdalība sagatavošanās un visas dienas gaitā. Kuplā pulkā kopā ir trīs paaudzes- no zīdaiņiem līdz omītēm 66 gadu vecumā. Cik jauka ir tāda kopā būšana un darbošanās!

Brauciens līdz Cieceres ezera galam pārpildītajā autobusā beidzas un priekšā 5 kilometru pārgājiens līdz atpūtas bāzei Zvejnieki kā īstiem ceļotājiem ar mugursomu plecos.

Jauki, ka daba mūs visus lutina un nav jāņem no somām lietusmētelīši. Bet daudziem sagaidīt kontrolpunktus un atpūtas reizes neļauj kāre pēc līdzpaņemtā dzēriena, maizītēm un kārumiem. Cik grūti tam pretoties! Un arī mugursomas kļūst vieglākas. Spēka un izturības pietiek, lai mestu cilpas kā zaķīši un arī paaušotos.

Kāds visā nopietnībā paziņo, ka viņam labāk patiktu uz Zvejniekiem aizbraukt ar mašīnu.

Kontrolpunktā priecīga ziņa, ka noiets pusceļš. Pēc atpūtas vēderi arī vairs nekurkst un spēka pietiek. Klāt pagrieziens uz Zvejniekiem un pēdējais uzdevums, kas prasa lielu nopietnību. Atlikušais ceļa gabals tiek veikts straujā solī un 1.klase finišu sasniedz skriešus.

Atpūtas vietas iekārtošana un zupas vārīšana atstāta pieaugušo ziņā, jo bērnus vilina šūpoles, sporta laukumi un izskriešanās zaļā pļavā. Un tas netiek atstāts bez pieaugušo uzraudzības.

Ir uzkurts ugunskurs, uzlikts lielais zupas katls, uzslieta nojume ar lielo saimes galdu. Ar skaļām ovācijām tiek sagaidīta zupas katla burbuļošana. Esam pirmie, kuriem zupa gatava. Folijā uz grila ceptus banānus ar šokolādi desertā daudzi bauda pirmo reizi. Vēlāk punčos vietu atrod arī ceptas desiņas.

Vēl jādejo latvju danči, jārotaļājas kopā ar folkloras kopu Medainis, jāuzstājas šovā.

Atpūtas bāzē iestājusies tumsa un bērnus pārņēmis nogurums. Tiek sakārtota nometnes vieta un laiks braukt uz mājām.

Līdz ar to Druvas lielgājiena noslēpums atklāts, un bērni ar nepacietību gaidīs  nākošo rudeni.

Bērnu vecāku vārdā, paldies, skolas vadībai, pasākuma organizētājiem, klases audzinātājai par jauko pasākumu un iespēju arī pašiem mazākajiem skolēniem piedalīties, parādīt izturību un prasmes un skaisti atpūsties.

 

                                                                       Raivo omīte

 

  

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt