Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Rauls, Rodrigo

Dzimšanas dienu svin:

Roberts Vāle

Ieskaties!

Druvenieki piedalās starptaustiskā projektā

Publicēts: 28. jūlijs 2010

Druvenieki piedalās Latvijas-Lietuvas pārrobežu projektā

 

Tiem vidusskolēniem, kuriem interesē teātra improvizācija, jūnija beigās bija iespēja iesaistīties starptautiskā projektā. Divas dienas Druvā risinājās nometne, kuras laikā gan iestudējām improvizāciju-performanci, gan atpūtāmies. Jūlija sākuma devāmies un Nevarenai (Lietuva), lai pabeigtu iesākto un parādītu vietējiem skatītājiem improvizācijas izrādi. Patiesībā šī bija tikai neliela kopējā projekta daļa, kas saucās „Inovācija kultūrā”. Nepretendējām uz inovatīvu pieeju kopumā, taču lietuviešu skatītāji tur kaut ko tādu vēl nebija redzējuši. Augustā, kad Kalnsētas parkā risināsies projekta nākamais posms, tajā piedalīsies arī Druvas vidusskolas deju kolektīvs "Puzurs".

 Prieks, ka jaunieši paši aizrāvās, viņiem patika tas, ko dara. Neskatoties uz mentālām un vecuma atšķirībām, grupām izveidojās labs kontakts un pat draudzība. Paldies sk. Ilzei Kļavai par ierosinājumu, atbalstu, Līgai Šaulei par pleca sajūtu, Anitai Zīvertei par rosīšanos kostīmus gādājot un maskas veidojot. Nepārvērtējami palīgi bija mūsu absolventi Vita Jēgere un Armands Kapteinis. Saldus novada projektu vadītāji, viesojoties Lietuvā, izteica ierosmi uzvedumu parādīt arī Latvijā.

Inguna Maculēviča

režisore

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Rauls, Rodrigo

Dzimšanas dienu svin:

Roberts Vāle

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt