Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Baņuta, Vilija, Vits, Žermēna

Dzimšanas dienu svin:

Maija Pūne

Ieskaties!

Improvizatoru "Satiksme23"

Publicēts: 01. jūlijs 2023
Atjaunots: 16. oktobris 2023

Satikšanās. Kustība. Ievērot. Pamanīt. Draudzēties... SATIKSME.. Pasākums, kurš kļuva par Notikumu, jo tajā sastapās cilvēki, kuri pa īstam vēlas piedzīvot ko ļoti vajadzīgu, ir atvērti, radoši un darbīgi. Trijās dienās ar brīnišķīgām un aizraujošām nodarbībām jauniešus iedvesmoja gan viespedagogi, gan pašu skolotāji. Brangi improvizēja arī daba - atceļā no Jaņa Rozentāla dzimtajām mājām "Bebri" visi tika patiešām pamatīgi saliedēti. Tomēr šķiet, ka siltais, kaut spēcīgais lietus vēl vairāk atbrīvoja un pat iepriecināja pārgājiena dalībniekus. Aizrautīgā saspēle noslēgumā, dziesmas, spēles pie ugunskura radīja īpašu atmosfēru. 
Paldies Saldus novada pašvaldības NVO fondam par projekta Latvijas skolu improvizācijas teātru festivāls Satiksme 23 finansiālu atbalstīšanu, DV direktoram Sergejam Beļkevičam, Cannelle Bakery un Tērvete Food par gardajiem pārsteigumiem, idejas autorei, namamātei, cilvēkam - orķestrim mūsu improvizācijas teātra vadītājai Ingunai Vējai, projektu vadītājai Vinetai Jurevicai un, protams, jauniešu skolotājiem - Dacei Greižai, Valdai Karnītei, Aleksandram Langem, Leldei un Kristam Iesalniekiem, Ingunai Vējai par iespēju piedzīvot šādu Satiksmi!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Baņuta, Vilija, Vits, Žermēna

Dzimšanas dienu svin:

Maija Pūne

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt