Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

"Izskaties redzēts!"

Publicēts: 06. decembris 2019
Atjaunots: 06. decembris 2019

Lai taptu tik pārdomāts un profesionāli organizēts pasākums, ir jābūt lieliskais komandai, jo tikai sadarbojoties, iespējams radīt tik jaudīgu pasākumu. Tieši TIK laba komanda ir skolēnu dome!

Pasākumā uzvarēja 10.d klase ar grupas Tranzīts atveidojumu dziesmā "Es nevaru būt balts", pasākumu vadīja Rēzija Dubulta, Gvido Mēteris un Laura Matule, bet tiešraides nodrošināja Kerija Zīlīte un Kārlis Dureika. 

Paldies klasēm par pārdomātajiem priekšnesumiem, absolventam Artūram Virbickim par radītajiem interaktīvajiem pasākuma logo un vizuālo noformējumu, firmai ASL par atbalstu pasākuma izgaismošanā- īpaši 11.m klases skolniekam un skolēnu domes dalībniekam Gintam Jarašunam par skaistā pagaismojuma nodrošināšanu, paldies pasākuma sponsoriem- Jānim Šeibakam un Hot Caffe, paldies multimediju skolotājam Laurim Rinmanim par palīdzību video montēšanā un absolventam Anatolijam Dovgeļam par palīdzību green room tiešraides nodrošināšanā!

#DV-daudz var! 

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt