Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

KJĢS - kas tas par "zvēru"?

Publicēts: 01. decembris 2009

 

 

             Var jau būt, ka nosaukums Kurzemes jauno Ģeogrāfu skola ir nedaudz par skaļu. Kaut aicināti un labprāt vēlētos, daudzi jaunieši no tālām skolām atbraukt uz Druvu sestdienās nevarēja pat „treknajos gados”. Taču ir pietiekami tādu, kuri reizi mēnesī tomēr atrod iespēju sestdienā atkļūt uz skolu un piedalīties ikmēneša nodarbībā.

            Īsumā paskaidrošu, kā tas viss notiek. Pirmajā daļā skolēni piedalās nelielā konkursā par ģeogrāfiskām un pasaulīgām lietām. Te jāpiebilst, ka uzvarētāji saņem vien niecīgas balvas, un ir jūtams, ka ne jau balvu dēļ šeit ierodas ap 30 skolēnu.

  Otrajā daļā mēs noklausāmies Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes pasniedzēju lekcijas par kādu no tēmām, kuras nav iekļautas skolu mācību programmās. Dzīvi profesori, tā teikt…

             Trešo daļu saucam par saldo ēdienu. Tajā skatāmies un klausāmies cilvēkus, kuri ceļojuši un fotografējuši tālas zemes.

  Maija mēneša pēdējā nodarbība visticamāk (finanses!?) notiks kaut kur pie interesantākajiem Latvijas ģeoloģiskajiem objektiem (atsegumi, alas, ūdenskritumi, avoti, karjeri u.t.t.) asoc. Profesora Ivara Strautnieka vadībā.

  KJĢS nav noslēgta, izmeklētu ļaužu kopa. Jebkurš interesents tiek labprāt gaidīts un aicināts pievienoties mums arī tad, ja iepriekšējās nodarbības nav apmeklējis.

             Ir pamats domāt, ka tas ir interesanti.

 

 

Juris Levics

Jauno Ģeogrāfu skolas vadītājs

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt