Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

Koris "Vēja spārni" koncertējis uz prāmja

Publicēts: 18. decembris 2012

Decembra sākumā, kad sals Latvijā vēl nebija pieņēmies spēkā, Druvas vidusskolas koris „Vēja spārni”, popgrupa un zēnu ansamblis bija ceļa jūtīs uz Stokholmu. Jau otro gadu Druvas vidusskolēniem tika dota iespēja doties koncertbraucienā ar prāmi. Mēs ar lielāko prieku piekritām.

Šogad koncertā dziedājām klasiskās Ziemassvētku dziesmas, kuras ļāva klausītājiem izjust Adventa laika atmosfēru. Koncertu laikā aktīvi iesaistījās un izpaudās katrs no koncerta dalībniekiem. Interesanta un savdabīga bija apmaiņas skolnieces Johannas (Vācija) skaistā vijoļspēle, Lūcijas Ušerovskas sparīgā saksofona spēlēšana un puišu instrumentālās grupas sniegums.

Nākamajā dienā, braucot garām gleznainajām šērām, mēs nokļuvām skaistās Stokholmas ostā. Daļa jauniešu, kas līdz šim nebija bijuši Stokholmā, devās apskatīt Vasa muzeju un karaļa pili. Pārējie devās pastaigās pa vecpilsētu. Vakarā, atgriežoties uz prāmja „Romantika”, centāmies pēc iespējas vairāk laika pavadīt ārpus kajītes kopā ar draugiem, lai šis mazais ceļojums būtu ļoti jauks.

Aktīvi dziedot karaoki un piedaloties Tallink rīkotajās atrakcijās, Druvas vidusskolas jaunieši sevi parādīja no labākās puses. Vairāki jaunieši laimēja biļetes vēl vienam braucienam.

Protams, viss izdodas, ja ir ļoti lieliski, profesionāli, atraktīvi un sirsnīgi skolotāji. Paldies, skolotājiem- Sandrai Snipkei, Uldim Kuncim un Mārtiņam Bergmanim-, kuri uzņēmās atbildību par visiem mums. Milzīgs paldies viņiem pat to!

Lelde Pole

Kora „Vēja spārni” dziedātāja

 

 

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt