Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lana, Sergejs, Svetlana

Dzimšanas dienu svin:

Dzintars Justs Rūtens

Ieskaties!

Lielgājiens

Publicēts: 18. septembris 2011

Divu dienu pārgājienā no skolas uz atpūtas bāzi „Zvejnieki” pie Cieceres ezera piedalījās skolēni no 1.-12. klasei un, protams, skolotāji. Tas izrādījās 30 km garš! Pamatskolas  bērni pieveica 10 km garu trasi. Ceļā visiem bija iespēja parādīt klases saliedētību kontrolpunktos. Skolas direktora ideja par šādu vienojošu pasākumu attaisnojās – bija jāpārvar gan grūtības (tulznas, nogurums), gan tika piedzīvoti jautri, sportiski un gaišām emocijām bagāti brīži. Ugunskuri, kopīga vakariņu gatavošana, priekšnesumi, telšu celšana, dejas, dziesmas….

 Šādos pasākumos ir iespēja iepazīt citam citu neikdienišķās situācijās. Taču galvenais – pasākums tiešām visus vienoja un šķiet, ka ar laiku atmiņas par to kļūs vēl pozitīvākas.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lana, Sergejs, Svetlana

Dzimšanas dienu svin:

Dzintars Justs Rūtens

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt