Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

Mācību ekskursija vēsturē uz Tīreļpurvu.

Publicēts: 06. decembris 2006

4. decembrī Druvas vidusskolas skolēnu grupa devās vēstures mācību ekskursijā uz Tīreļpurvu, lai iepazītos ar latviešu strēlnieku kauju vietām.

Kara muzeja darbinieki, pārtapuši par latviešu strēlnieku un žēlsirdīgo māsu, atraktīvi un ļoti saistoši iepazīstināja jauniešus ar krievu un vācu armiju kauju vietām Ložmetējkalnā. Kā izrādās, abu armiju apstākļi bijuši šokējoši atšķirīgi. Ja vāciešu zemnīcas aprīkotas ar elektrību, karotāji ēduši no porcelāna traukiem, lasījuši grāmatas un pat spēlējuši klavieres, tad latviešu strēlnieki krievu armijas blindāžās sildījušies pie „buržuikām” un dzīvojuši pusbadā.

Muzeja darbinieki iesaistīja jauniešu sacensībās, teatralizētās kara ainās, kopīgi kurināja ugunskuru un cepa desiņas. Gan skolotāji Inguna Role, Aivars Tērauds, gan skolēni atzina, ka šī ekskursija bijusi vērtīga un „dzīva” vēstures mācības stunda.

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt