Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

Panākumi Latvijas informātikas olimpiādes valsts kārtā

Publicēts: 04. marts 2024
Atjaunots: 04. marts 2024

Pie Anša panākumiem jau esam nedaudz pieraduši un viņš kārtējo reizi spoži sevi apliecināja, iegūstot 580 punktus no 600 iespējamiem Tas arī bija absolūti labākais rezultāts no visiem dalībniekiem, ko Ansim izdevās sasniegt pirmo reizi. Savukārt Edgars ir sācis programmēt tikai šajā mācību gadā un viņa sasniegtais rezultāts (zelta medaļa jaunākajā grupā) ir patiesi unikāls sasniegums. Arī sacensību organizatori atzina, ka neatceras gadījumu, kad savā pirmajā olimpiādē kādam būtu izdevies izcīnīt zelta medaļu. Tagad jāgatavojas atlases atlases sacensībām, kurās varēs iegūt 6 ceļazīmes uz Baltijas informātikas olimpiādi. Atlases sacensībās piedalīsies 20 labākie tikko notikušās olimpiādes dalībnieki. Lai mūsējiem veicas!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt