Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lana, Sergejs, Svetlana

Dzimšanas dienu svin:

Dzintars Justs Rūtens

Ieskaties!

Sākusies iesniegumu pieņemšana mācībām 1. klasē!

Publicēts: 01. janvāris 1970
Atjaunots: 19. februāris 2023

Dokumentus iesniegt var divos veidos:

 enlightened ELEKTRONISKI (vecākiem, kuriem ir e-paraksts): iesnieguma veidlapa atrodama skolas mājas lapā http://www.druva.lv/par-skolu-3/veidlapas-sub-31      Aizpildītu/parakstītu iesniegumu un skolēna dzimšanas apliecības kopiju sūtiet uz skolas e-pastu: druvas.vidusskola@saldus.lv 

enlightened  KLĀTIENĒ pie skolas lietvedes, katru darba dienu no plkst. 9.00-16.00, iepriekš vienojoties par ierašanās laiku, zvanot 63839440  Piesakot bērnus skolā klātienē, līdzi nepieciešams ņemt bērna dzimšanas apliecību.

Atcerieties par visiem drošības noteikumiem, apmeklējot skolu, sejas masku lietošana un roku dezinficēšana ir obligāta!!!

Iepazīšanās ar 1. klašu audzinātājām jau drīzumā yes.... , bet tikmēr aicinām jūs kopā ar topošo skolēnu iepazīties ar mūsu skolu virtuāli, aplūkot skolas mājas lapu un Druvas vidusskolas Facebook lapu   https://www.facebook.com/druvasvidusskola  

 

 

Uz drīzu tikšanos Druvas vidusskolā!

 

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lana, Sergejs, Svetlana

Dzimšanas dienu svin:

Dzintars Justs Rūtens

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt