Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

Skaitāmpantu dziesmiņas

Publicēts: 15. novembris 2018
Atjaunots: 27. novembris 2018

 Jaunajiem māksliniekiem šādu iespēju sniedz „Cemex iespēju fonds”, ar kura atbalstu realizēts projekts. „Vārds –kāds tu esi?” Druvas vidusskolā.

Uz koncertu sapulcējušies Saldus pilsētas un tuvējās apkārtnes pirmsskolu bērni, Druvas vidusskolas skolēni un skolotāji, vecāki un projekta sadarbības partneri. Zāle ir pilna- mazie satupuši pat uz trepītēm un gaida koncerta sākumu.

Neviltotas ovācijas- par dziesmām, par smieklīgajiem dzejolīšiem un fona bildītēm, par profesionālajiem māksliniekiem, kuri piedalās koncertā kopā ar bērniem un spēj pajokot dziesmas vidū .

 Tomēr, īstās zvaigznes šodien ir mazie dziedātāji- apvienotais 1.-5.klašu, labāko dziedātāju koris, kuri visu gadu mācījušies J.Ķirša komponētās dziesmas un strādājuši meistarklasē kopā ar mūziķiem. Dziedātājus  sagatavoja skolotājas Olita Mauerzaka, Dace Tapiņa un Rita Ūpe, neiztrūkstoši arī visi pārējie mūzikas programmas pedagogi. Jaunajiem dziedātājiem tā bijusi vērtīga pieredze- gan disciplinēt sevi papildu mēģinājumiem arī skolas brīvlaikā, gan atrasties uzmanības centrā, uz skatuves,  visu koncerta laiku, kā arī -zināt no galvas visas 14 dziesmas.

Pēc pasākuma, apmeklētāju sejās rotājās gaišs smaids, visi kā viens koncertu raksturoja kā pozitīvu un priecīgu emociju pārpildītu, kā labu iedvesmas avotu jaunas nedēļas sākumā.  Paldies mazajiem un lielajiem māksliniekiem par dziedāšanas svētkiem!

Paldies „Cemex iespēju fondam” par atbalstīto projektu „Vārds- kāds tu esi” Druvas vidusskolā.

Maija Pūne, Druvas vidusskolas direktora vietniece audzināšanas jomā

 

 

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt