Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Elma, Elna, Menarda

Dzimšanas dienu svin:

Agate Beiere, Marta Patrīcija Rendakova

Ieskaties!

Teātra sportisti piedalās projekta noslēguma pasākumā

Publicēts: 18. decembris 2010

Trešdien, 15. decembrī, Saldus BJC noslēdzās latviešu-lietuviešu sadarbības pārrobežu projekts. Tajā dažādās kultūras aktivitātēs piedalījās Saldus un Brocēnu novada, kā arī Nevarenai un Mažeiku (Lietuva) kultūras darbinieki un mākslinieciskie kolektīvi.

Mūsu skolas deju kolektīvs „Puzurs” jau vasarā piedalījās starptautiskajā festivālā Kalsnsētas parkā  - „Viņi dejoja vienu vasaru”,. Arī improvizācijas teātris pēc vairāku dienu sadarbības treniņnometnē Druvā, uz Nevarenij aizveda kopīgi ar lietuviešu jauniešiem iestudētu performanci. Tā bija mūsu versija kategorijā „Inovācija kultūrā”.

Šī bija diena, kad tika prezentēti daudzie pasākumi, izdarīti secinājumi par padarīto, iezīmētas jaunas sadarbības idejas.

Mūsu teātra improvizatori īsi, bet atraktīvi, iesaistot arī publiku, nospēlēja ainiņu, kurā skatītāji deva savus priekšlikumus un piedalījās, skandinot projektā iegūtās perkusijas.

Lai top jaunas sadarbības idejas!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Elma, Elna, Menarda

Dzimšanas dienu svin:

Agate Beiere, Marta Patrīcija Rendakova

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt