Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

Teātra sportisti un 12.H piedalās pasākumos

Publicēts: 28. oktobris 2013
Atjaunots: 03. novembris 2013

            Trešās klases komandu atbalstīt devās lidzi gandrīz visi klases biedri kopā ar audzinātāju Ilgu Otto. Abām komandām tā bija šajā sezonā pirmā uzstāšanās, taču tiesneši apgalvoja, ka esam uz pareizā ceļa. Jāturpina trenēties, lai ar panākumiem piedalītos reģionālajā skatē. Galvenais ir spēles prieks, un tā šajā pasākumā netrūka.

           Savukārt 12. H klases meitenes bija uzaicinātas veidot Alternatīvo žuriju 5. amatierteātru festivālā "Teātra karuselis", kas norisinājās Druvas kultūras namā. Tik daudz izrāžu vienā dienā noskatīties, izvēlēties nominācijas un desmitos vakarā atraktīvi tās pasniegt nenācās viegli. Taču meitenes atzina, ka bijis ļoti interesanti. Īpaši patikusi meistardarbnīca, kuru vadīja imrovizācijas teātra aktieris, režisors Varis Klausītājs.

Prieks, ka izejam ļaudīs!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt